Swiatzwierzat.pl
Kaycee Marie i jej pitbull

twitter.com/BothwellKaycee/

Nastolatka chciała zrobić pamiątkowe zdjęcie ze szczeniakiem. Pokazał, co o tym myśli (ZDJĘCIA)

29 Marca 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Bal na zakończenie szkoły średniej to niezwykła okazja, która nie zdarza się dwa razy w życiu. Dlatego właśnie warto uwiecznić ją na fotografii i zatrzymać jako niezapomnianą pamiątkę na lata. Kaycee Marie marzyła o uroczym zdjęciu w kreacji z pełnym maki

W Internecie jest pełno uroczych, zabawnych oraz zaskakujących zdjęć i wideo ze zwierzakami w roli głównej. Okazuje się jednak, że nie każdy pupil jest naturalnie fotogeniczny i ma przysłowiowe parcie na szkło. W przypadku niektórych czworonogów jest wręcz przeciwnie - obiektyw aparatu działa na niego niczym czerwona płachta na byka, a każda próba zrobienia ładnego zdjęcia kończy się katastrofą. 

Szczeniak nie chce pozować do zdjęć

Doobie to 11-miesięczny psiak rasy pitbull, który należy do nastolatki - Kaycee Marie. Jak na czworonożnego urwisa przystało, Doobie ma w sobie nieskończone pokłady energii, których nie jest w stanie spożytkować. W jego przypadku chwila na odpoczynek absolutnie nie wchodzi w grę. Maluch najchętniej cały czas biegałby za zabawkami i zaczepiał domowników, zachęcając ich do wspólnych igraszek. 

Jednakże, pewnego dnia nadeszła szczególna chwila, w której wypadało zachować powagę. Powodem był bal maturalny jego pani, która z tej okazji wystroiła się jak milion dolarów. Nastolatka założyła zjawiskową kreację, umalowała się i upięła włosy w fantazyjną fryzurę, a do dopełnienia efektu brakowało jej już tylko zdjęcia wraz ze swoim ukochanym szczeniakiem. 

Dziewczyna miała wielką nadzieję, że uda jej się uchwycić jedno ze słynnych "uśmiechów" Doobiego na zdjęciu, aby na zawsze zapamiętać tę odświętną okazję. Piesek miał jednak zupełnie inne plany i nie zgodził się na fotografowanie go bez wcześniejszego zapytania o pozwolenie. 

- Doobie nie miał ochoty na zdjęcia. Był zbyt zajęty bieganiem dookoła naszego podwórka – wyjaśnia nastolatka w wywiadzie z "The Dodo".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

"Nie chcę więcej zdjęć!"

Jak widać na zamieszczonych w sieci fotografiach, Doobie pokazał, że pozowane ujęcia wcale go nie interesują. Zamiast spokojnie spojrzeć w kamerę zaczął wyrywać się z rąk swojej pani, strojąc przy tym przezabawne miny! Wyglądał przy tym jak wkurzony, ale wciąż rozczulający potworek, którego w tamtej chwili nic nie było w stanie uspokoić.

- Zwykle kiedy robię dziubek, on liże moją twarz, dlatego to niesamowicie zabawne, że postanowił zrobić taką minę. Zazwyczaj pięknie się uśmiecha – kontynuuje dziewczyna. - Kocham go bardziej niż cokolwiek innego na całym świecie - wyznaje.

Zobacz zdjęcia:

befunky-collage-10-1617016703.jpg

x

befunky-collage-9-1617016439.jpg

x

befunky-collage-11-1617018233.jpg

x

  • Zeus umarł w jej ramionach. Pies był chory, weterynarz go uśpił

  • Zabiła 60-letniego krokodyla, aby zrobić z niego torebkę. Pochwaliła się na Instagramie

  • Nie boją się zostawiać dziecka z rottweilerem. Pies jest obrońcą małej dziewczynki

Tagi:

Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

ropucha

Pozostałe

Śmiertelnie niebezpieczny trend wśród turystów. Leśnicy biją na alarm

Czytaj więcej >

Pozostałe

Zwierzęta a przesądy. Czym możemy sprowadzić na siebie nieszczęście?

Czytaj więcej >
Europa bez futer, fot. screen z kampanii społecznej organizacji Otwarte Klatki

Pozostałe

Europa bez futer? To możliwe! Rusza zbiórka podpisów pod petycją

Czytaj więcej >

Pozostałe

Zwierzak panicznie boi się burzy i piorunów - jak go uspokoić?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dlaczego komary latają w pobliżu naszych uszu?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Wakacje ze zwierzętami? Internauci podzieleni, padają zaskakujące argumenty

Czytaj więcej >