Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Nastolatka chciała zrobić pamiątkowe zdjęcie ze szczeniakiem. Pokazał, co o tym myśli (ZDJĘCIA)
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 29.03.2021 02:00

Nastolatka chciała zrobić pamiątkowe zdjęcie ze szczeniakiem. Pokazał, co o tym myśli (ZDJĘCIA)

Kaycee Marie i jej pitbull
twitter.com/BothwellKaycee/

W Internecie jest pełno uroczych, zabawnych oraz zaskakujących zdjęć i wideo ze zwierzakami w roli głównej. Okazuje się jednak, że nie każdy pupil jest naturalnie fotogeniczny i ma przysłowiowe parcie na szkło. W przypadku niektórych czworonogów jest wręcz przeciwnie - obiektyw aparatu działa na niego niczym czerwona płachta na byka, a każda próba zrobienia ładnego zdjęcia kończy się katastrofą. 

Szczeniak nie chce pozować do zdjęć

Doobie to 11-miesięczny psiak rasy pitbull, który należy do nastolatki - Kaycee Marie. Jak na czworonożnego urwisa przystało, Doobie ma w sobie nieskończone pokłady energii, których nie jest w stanie spożytkować. W jego przypadku chwila na odpoczynek absolutnie nie wchodzi w grę. Maluch najchętniej cały czas biegałby za zabawkami i zaczepiał domowników, zachęcając ich do wspólnych igraszek. 

Jednakże, pewnego dnia nadeszła szczególna chwila, w której wypadało zachować powagę. Powodem był bal maturalny jego pani, która z tej okazji wystroiła się jak milion dolarów. Nastolatka założyła zjawiskową kreację, umalowała się i upięła włosy w fantazyjną fryzurę, a do dopełnienia efektu brakowało jej już tylko zdjęcia wraz ze swoim ukochanym szczeniakiem. 

Dziewczyna miała wielką nadzieję, że uda jej się uchwycić jedno ze słynnych "uśmiechów" Doobiego na zdjęciu, aby na zawsze zapamiętać tę odświętną okazję. Piesek miał jednak zupełnie inne plany i nie zgodził się na fotografowanie go bez wcześniejszego zapytania o pozwolenie. 

- Doobie nie miał ochoty na zdjęcia. Był zbyt zajęty bieganiem dookoła naszego podwórka – wyjaśnia nastolatka w wywiadzie z "The Dodo".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

"Nie chcę więcej zdjęć!"

Jak widać na zamieszczonych w sieci fotografiach, Doobie pokazał, że pozowane ujęcia wcale go nie interesują. Zamiast spokojnie spojrzeć w kamerę zaczął wyrywać się z rąk swojej pani, strojąc przy tym przezabawne miny! Wyglądał przy tym jak wkurzony, ale wciąż rozczulający potworek, którego w tamtej chwili nic nie było w stanie uspokoić.

- Zwykle kiedy robię dziubek, on liże moją twarz, dlatego to niesamowicie zabawne, że postanowił zrobić taką minę. Zazwyczaj pięknie się uśmiecha – kontynuuje dziewczyna. - Kocham go bardziej niż cokolwiek innego na całym świecie - wyznaje.

Zobacz zdjęcia:

befunky-collage-10-1617016703.jpg
x
befunky-collage-9-1617016439.jpg
x
befunky-collage-11-1617018233.jpg
x