Swiatzwierzat.pl
rottweiler

youtube/THE ROTT

Nie boją się zostawiać dziecka z rottweilerem. Pies jest obrońcą małej dziewczynki

29 Marca 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Ogromny rottweiler zakochał się w małej dziewczynce. Pies nie odstępuje jej na krok, do serca wziął sobie ochronę dziecka. Rodzina nagrała, co zwierzak wyprawia każdego dnia w domu. Nagranie wbija w fotel, obejrzano je miliony razy!

Nagranie umieszczone na kanale THE ROTT na YouTubie skradło serca internautów. W ciągu 2 tygodni obejrzano je ponad 36 milionów razy! Jest to jeden z chętniej oglądanych filmików z psem i dzieckiem w roli głównej. Urocze wideo zdecydowanie zasługuje na miejsce w "Hitach na czasie". Zobaczcie dlaczego. 

O rasie rottweiler 

Pies rasy rottweiler potrafi być niebezpieczny, zacięty i nieustępliwy! Czworonóg może wyrządzić niemałą krzywdę, stąd nie powinny wychowywać go osoby bez doświadczenia. Ludzi często przeraża wygląd i siła rottweilerów. Kiedy widzą czworonogi na ulicy, przechodzą na drugą stronę ulicy.

Psy mają też drugą naturę. Potrafią być kochające, cierpliwe i przede wszystkim bardzo opiekuńcze. Są także wierne, lojalne i czujne. Ale czy zawsze potrafią zapanować nad swoim instynktem? Z pewnością specjalistyczne szkolenia i treningi pomagają w ułożeniu psa. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

Rottweiler i dziecko

O zaletach psa postanowiła opowiedzieć na YouTubiejego właścicielka. Dodała 8-minutowy filmik ukazujący łagodną stronę czworonoga. Pies postanowił bronić na każdym kroku małej dziewczynki. Tak się w niej zakochał, że czasem nie pozwalał się do niej innym zbliżyć. 

- On jest dobrym psem rodzinnym, jest naszym obrońcą. Dzieci nie spotka żadna krzywda ze strony tych psów. To jest to, co próbuje powiedzieć w tym filmiku. Mój pies jest dobrze wyszkolony, choć jest to bardzo trudne, aby nauczyć psa odpowiedniego zachowania, więc nie próbujcie tego w domu! W końcu mamy członka rodziny, na którego czekaliśmy tak długo - czytamy w opisie na YouTubie.

Rottweiler Jerry towarzyszy małej podczas kąpieli, drzemek czy przebierania w suchą pieluchę. Rodzina nie boi się zostawiać psa samego z dzieckiem, choć ten w każdej chwili mógłby je zaatakować. Ufają czworonogowi, widząc jego troskę w stosunku do dziecka. Pies uwielbia kontakt z dziewczynką. Przy nim nie stanie się jej żadna krzywda. 

Zobaczcie urocze wideo, które zebrało miliony odsłon. Czy psu można ufać w 100 procentach? Podzielcie się z nami opinią na Facebooku! 

Zobacz wideo:

Tagi:

Monika KrupskaAutor

Redaktor prowadzą swiatzwierzat.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Europa bez futer, fot. screen z kampanii społecznej organizacji Otwarte Klatki

Pozostałe

Europa bez futer? To możliwe! Rusza zbiórka podpisów pod petycją

Czytaj więcej >

Pozostałe

Zwierzak panicznie boi się burzy i piorunów - jak go uspokoić?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dlaczego komary latają w pobliżu naszych uszu?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Wakacje ze zwierzętami? Internauci podzieleni, padają zaskakujące argumenty

Czytaj więcej >

Pozostałe

Co wabi kleszcze? Jeden przedmiot przyciąga je jak magnes

Czytaj więcej >

Pozostałe

Pierwszy przypadek małpiej ospy w Europie. Czy mamy powody do obaw?

Czytaj więcej >