Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > Na zdjęciu ukrył się kot. Masz 10 sekund, aby go znaleźć! W tej zagadce trzeba wytężyć wzrok
Joanna Kowalska
Joanna Kowalska 10.12.2023 15:25

Na zdjęciu ukrył się kot. Masz 10 sekund, aby go znaleźć! W tej zagadce trzeba wytężyć wzrok

Znajdź kota ukrytego na zdjęciu
Znajdź kota ukrytego na zdjęciu, źródło: pixabay/howardwho, swiatzwierzat.pl

Czy uważasz się za osobę spostrzegawczą? Nie straszne Ci testy na spostrzegawczość i inne iluzje optyczne? Sprawdź, czy kot chowający się wśród ludzi szalejących na śniegu Cię przechytrzy. To prawdziwy mistrz kamuflażu. Większość internautów nie jest w stanie go dostrzec. To zagadka, którą wyłącznie nieliczni są w stanie rozwiązać w mniej niż 10 sekund.

Życie z kotem czasami wymaga wcielenia się w rolę tropiciela

Każdy opiekun kota przyzna, że te zwierzęta są wyjątkowo sprytne. To cecha, która bardzo przydaje się istotom żyjącym na wolności. Okazuje się jednak, że w przypadku domowych pupili bywa uciążliwa. Wiele mruczków nie musi nawet szczególnie się starać, aby znaleźć kryjówkę, gdzie ich znalezienie graniczy z cudem. Niejeden właściciel pupila skłonnego do “znikania” nie raz przeżył mikrozawał związany z obawą o to, że jego ukochany kot zaginął. No cóż, instynktu nie da się wyeliminować. Pozostaje nam jedynie ćwiczyć swoją spostrzegawczość. Najlepiej zacząć od razu!

Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy zagadkę obrazkową, która może być świetną rozrywką, a jednocześnie pokazuje, jak łatwo oszukać ludzki zmysł wzroku. Sprawdź, czy jesteś sprytniejszy od pewnego mruczka. 

Największe mity na temat dużych psów. Zdziwisz się, jakich bzdur muszą wysłuchiwać ich opiekunowie

Znajdź kota ukrytego pomiędzy ludźmi

Poszukiwany kot ukrył się pomiędzy ludźmi szalejącymi na śniegu. Czy jesteś w stanie go znaleźć? Nasi redakcyjni koledzy i koleżanki zgodnie przyznają, że zadanie to może przerosnąć część internautów. Co więcej, niektórzy nie wierzą w to, że na poniższej fotografii rzeczywiście znajduje się kot. Zapewniamy: on tam naprawdę jest! Po prostu doskonale wtopił się w otoczenie.

Jeżeli znalezienie kota zajmie Ci mniej niż 10 sekund, możesz zaliczyć się do wąskiego grona najbardziej spostrzegawczych internautów. Powodzenia!

unnamed.jpg
Znajdź kota ukrytego na zdjęciu, źródło: pixabay/howardwho, swiatzwierzat.pl

Chcesz poprawić swoją spostrzegawczość? Spieszymy z pomocą! Jeżeli nie udało Ci się znaleźć kota ukrytego pomiędzy ludźmi korzystających z uroków zimy, to mamy dla Ciebie podpowiedź. Skup się na obszarze pomiędzy osobą w zielonym kombinezonie a dzieckiem z żółtymi sankami. Poza tym pamiętaj: niektóre koty mają śnieżnobiałą sierść, przez co doskonale wpasowują się w zimową aurę. Właśnie tak jest w przypadku tego sprytnego mruczka. 

Rozwiązanie zagadki

Dalej nie widzisz zwierzaka ukrytego na śniegu? To przyjrzyj się uważniej! Przez cały czas ukrywał się w tym miejscu.

ŚWIAT ZWIERZĄT - OBRAZ - 2023-12-10T131009.358.jpg
Rozwiązanie zagadki źródło: swiatzwierzat.pl

Masz ochotę na więcej wyzwań? Spróbuj znaleźć kota ukrytego w choince. Brzmi banalnie? Przekonaj się, czy to wyzwanie rzeczywiście takie jest! 

Źródło: swiatzwierzat.pl