Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > W tym ogrodzie ukrył się kot i uważnie nas obserwuje. Mało kto potrafi wskazać mruczka na zdjęciu
Joanna Kowalska
Joanna Kowalska 30.11.2023 15:32

W tym ogrodzie ukrył się kot i uważnie nas obserwuje. Mało kto potrafi wskazać mruczka na zdjęciu

Znajdź kota
Znajdź kota, źródło: wamiz.it @Ilenia Colombo

Koty są znane ze swojej umiejętności maskowania i mają wiele powodów, aby ukrywać swoją obecność — wszak zdolność ta decyduje o ich przeżyciu. Nie tylko wtapiają się w otoczenie i poruszają bezszelestnie niczym ninja, ale i bez najmniejszego wysiłku potrafią przyprawić właścicieli o zawał serca. Tym razem mruczek skrywa się gdzieś na podwórku, a w ocenie internautów wskazanie jego kryjówki graniczy z cudem. Sprawdź, czy ten sprytny zwierzak jest w stanie przechytrzyć również Ciebie! 

Koty mają wyjątkowy talent. Potrafią się zakamuflować jak mało kto

Każdy kot, jak wszyscy doskonale wiemy, jest wyjątkowym i wszechstronnym zwierzęciem. Nie da się jednak ukryć, że niektóre osobniki posiadają cechy, którym brakuje innym przedstawicielom tego gatunku. Część domowych mruczków to chodzące złudzenia optyczne, obdarzone talentem do wtapiania się w praktycznie każde otoczenie.

Dryg do kamuflażu ma także kocur, który uwielbia spędzać czas w przydomowym ogródku. Jego właścicielka postanowiła zrobić mu zdjęcie, po czym rzuciła wyzwanie internautom. Okazało się, że nie każdy był w stanie jemu sprostać. Sprawdź, czy Ty potrafisz znaleźć na zdjęciu kota!

Leciała z Oslo do Warszawy. Służby nie wpuściły jej z psem do samolotu. "To dlatego, że jestem Polką?"

Wyzwanie dla spostrzegawczych. Sprawdź, czy kot Cię przechytrzy!

Bohaterem niniejszej zagadki jest domowy pupil, ukryty w przydomowym ogródku. Co najdziwniejsze, kociak nie musiał się nawet wysilać, aby stać się nieuchwytnym dla większości ludzkich oczu. Czy zwierzakowi udało się przechytrzyć również Ciebie? Sprawdź to!

Kota można zaobserwować na poniższej fotografii. Nie każdy jest w stanie go zlokalizować, a poczucie satysfakcji z udzielenia prawidłowej odpowiedzi jest poprzedzone dokładną obserwacją terenu wokół domku. Przygotuj stoper, po czym sprawdź, ile czasu potrzebujesz, aby określić, gdzie znajduje się sprytny mruczek. Trzy, dwa, jeden… START!

fdds.JPG
Gdzie ukrył się kot? Źródło: Ilenia Colombo / Wamiz

Wiele osób nie wierzy, że na zdjęciu ukryło się zwierzę

Ta na pozór nietrudna zagadka przerasta możliwości wielu internautów. Niektórzy są przekonani, że w rzeczywistości na zdjęciu nie ma żadnego zwierzęcia, a test na spostrzegawczość ma jedynie wprawić w zakłopotanie, jednak obiecujemy: kot tam naprawdę jest!

Jeżeli potrzebujesz małej podpowiedzi, spieszymy z pomocą. Po pierwsze, skup się na poszukiwaniu czarnego kota. Mruczki o kruczoczarnym futerku nie mają najmniejszych problemów z wtopieniem się w przydomową roślinność. Jeżeli ta sugestia nie jest dla Ciebie wystarczająca, to radzimy, abyś skupił się na lewej stronie fotografii. Na pierwszym planie są rośliny ozdobne. To wśród nich przycupnął sprytny mruczek!

Źródło: wamiz.pl