Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > Możesz w to nie wierzyć, ale między gałązkami ukrył się kot. Spróbuj go znaleźć!
Joanna Kowalska
Joanna Kowalska 08.12.2023 13:14

Możesz w to nie wierzyć, ale między gałązkami ukrył się kot. Spróbuj go znaleźć!

Gdzie ukrył się kot?
Gdzie ukrył się kot? Źródło: facebook.com @I Gatti Conquisteranno il Mondo (L'esercito!)

Choinka przynoszona do domu w okresie okołoświątecznym to coś, co bardzo interesuje wiele domowych mruczków. Niektóre czworonogi postanawiają nawet potraktować ją jako doskonały punkt obserwacyjny, pełniący jednocześnie rolę kryjówki. Sprawdź, czy jesteś w stanie znaleźć kota ukrytego na drzewku! Niesamowite jest to, jak doskonale czworonóg wkomponował się w świąteczne ozdoby.

Kocie psoty niektórym spędzają sen z powiek

Właściciele niektórych kotów każdego dnia muszą być gotowi na wszystko. Okazuje się, że wiele domowych mruczków tylko czeka na okazję do psot. Część z kocich wybryków jest śmieszna, a część problematyczna. Co więcej, zdarza się, że niektóre pomysły w wykonaniu czworonogów są niebezpieczne dla nich oraz innych domowników. Tak bywa szczególnie w okresie okołoświątecznym.

Niektóre koty nie potrafią przejść obojętnie obok bożonarodzeniowego drzewka. Choinka przyozdobiona w świecące, dyndające ozdoby w oczach zwierząt wygląda jak zabawka, która aż prosi się o zainteresowanie się nią. 

Kupiła yorka miniaturkę za 8 tys. zł, ale coś poszło nie tak. Nabrała podejrzeń, gdy zaczął rosnąć

Sprawdź, czy jesteś w stanie znaleźć kota ukrytego w choince

Pewien kot postanowił potraktować świąteczne drzewko jako punkt obserwacyjny, pełniący jednocześnie funkcję doskonałej kryjówki. Sprawdź, czy jesteś w stanie zlokalizować czworonoga ukrytego w choince. Jego właściciel długo szukał go po całym mieszkaniu, zanim zorientował się, gdzie ukrył się jego pupil.

Poćwicz swoją spostrzegawczość, może ona Ci się przydać w najmniej spodziewanych momentach! A więc do dzieła! Znajdź kota ukrytego w choince.

ggf.JPG
Znajdź kota ukrytego w choince, żródło: facebook.com @I Gatti Conquisteranno il Mondo (L'esercito!)

Nie tylko koty uwielbiają choinki

I jak? Udało Ci się znaleźć sprytnego kota? Jeżeli nie, to podpowiadam: to czworonóg o białej sierści. Mając tę świadomość, z pewnością łatwiej będzie Ci go zlokalizować.

Ponadto warto dodać, że nie tylko koty lubią ukrywać się w choinkach. Zdarza się, że w świątecznych drzewkach ukrywają się różne gatunki dzikich zwierząt. Dlatego, zanim wniesiesz żywe drzewko do domu, upewnij się, że nie ukrył się w nim żaden nieproszony gość. Jeżeli tego nie zrobisz, zwierzę może zaskoczyć Cię w najmniej odpowiednim momencie! 

Źródło: wamiz.it