Swiatzwierzat.pl
Samochód

instagram/andrewknapp

Na zdjęciu schował się pies. Niewiele osób potrafi go znaleźć

26 Lipca 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Internauci od pewnego czasu nieźle głowią się nad zdjęciem wykonanym przez Andrew Knappa. Fotograf opublikował w sieci ujęcie, na którym znajduje się jego pies. Zwierzak ukrył się przed swoim właścicielem w bardzo sprytny sposób. Czy potrafisz go odnaleźć?

W którym miejscu ukrył się słodki piesek? Oto zagadka na pobudzenie szarych komórek, którą przygotował meksykański fotograf. Większość rezygnuje z niej po kilku minutach. Nawet ci, którzy myślą, że są spostrzegawczy, mają problem ze znalezieniem pupila.

Gdzie jest Momo?

Spójrzmy zatem na tajemniczą fotografię. Z pozoru zwykłe ujęcie żółtego kampera skrywa pewną zagadkę. 12-letni Pies o imieniu Momo także się na nim znajduje i jest bardzo trudny do zauważenia.

Pupil idealnie wtopił się w otoczenie. Lepiej dobrze wysil wzrok, jeśli chcesz znaleźć go w mniej niż 15 sekund. Czas start!

Nadal go nie widzisz? Pies schował się tak dobrze, że wyłącznie osoby o sokolim wzroku będą w stanie go wypatrzyć. Damy Ci jeszcze chwilkę.

Kamper

Czy udało Ci się znaleźć Momo? Jeśli tak, to stałeś się członkiem elitarnego grona, bowiem tylko nieliczni są w stanie spostrzec zwierzaka w mniej niż 15 sekund. Większość w ogóle nie rozwiązuje tej zagadki.

Koniecznie daj nam znać, jak Ci poszło, a jeśli lubisz łamigłówki i zagadki obrazkowe, to spróbuj swoich sił również w tym teście na spostrzegawczość. Mało kto potrafi rozwikłać zagadkę i odpowiedzieć na pytanie: gdzie znajduje się kot?

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!Ewa MatysiakAutor

Wydawca portalu swiatzwierzat.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatzwierzat.pl

Podobne artykuły

Pozostałe

Słoniątko chciało przytulić się do turystki. Nie było łatwo, ale zdecydowanie warto

Czytaj więcej >

Pozostałe

63-latek nie chciał wypuścić myszołowa na wolność. Musiała interweniować policja

Czytaj więcej >

Pozostałe

Nie taki niedźwiedź straszny. Niesamowite ujęcia „walczących" niedźwiadków podbijają Sieć

Czytaj więcej >

Pozostałe

Suczka używa dzwonka, gdy chce wyjść. Tym razem zadzwoniła, by przekazać coś ważnego

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dantejskie sceny na pastwisku w Krośnicy. Trudno uwierzyć, co zrobiono zwierzętom

Czytaj więcej >

Pozostałe

Mama siódemki oposów nie cofnie się przed niczym. Internauci pieją z zachwytu

Czytaj więcej >