Swiatzwierzat.pl
Bezpański pies kontra złodziej

facebook/LADbible

Bezpański pies ratuje kobietę przed napadem. Ugryzł złodzieja w pośladki

26 Lipca 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Kamera monitoringu uchwyciła skandaliczne zajście na jednym z osiedli w Podgoricy. Uliczny złodziej skoczył na kobietę i próbował wyrwać jej torebkę. Na szczęście bezpański pies pozostał w pogotowiu i w ułamku sekundy ukarał chuligana.

Na nagraniu opublikowanym na Facebooku grupy Podgoricki Vremeplov, skupiającej mieszkańców stolicy Czarnogóry, widać mężczyznę w żółtej kurtce goniącego kobietę. Zuchwały złodziej tylko czekał na odpowiedni moment, aby napaść na kolejną ofiarę.

Rozbój w biały dzień

W przypływie adrenaliny chuligan nawet nie dostrzegł, że przez cały czas jest bacznie obserwowany przez bezpańskiego psa. Kiedy podszedł wystarczająco blisko, skoczył na kobietę od tyłu. Tak mocno szarpał za torebkę, którą niosła, że powalił ją na ziemię.

Jednakże, w tym momencie dzieje się nieprawdopodobna rzecz. Bezdomny czworonóg wyczuł niegodziwe intencje złodzieja i czym prędzej ruszył na ratunek bezbronnej kobiecie.

Niewielkich rozmiarów psiak próbował powstrzymać przestępcę, jednak siły były nierówne. Mimo to, sprytny maluch nie zamierzał mu odpuścić.

Postrzelony pies

Psi senior potraktowany jak żywa tarcza. Aktywiści: „Oczy nam się zaszkliły"

CZYTAJ DALEJ

Bohater dnia

Zwierzak postanowił posłuchać swojego pierwotnego instynktu i z całą siłą zatopił zęby w pośladkach opryszka! Zaskoczony agresor aż podskoczył do góry.


Złodziej szybko zorientował się, że nie warto aż tak ryzykować dla jednej torebki, dlatego zostawił kobietę i zaczął uciekać w panice. Na nagraniu widać, że zanim zniknął poza kadrem, rozwścieczony pies ugryzł go ostatni raz w kostkę.

Bezpański zwierzak został nazwany przez członków grupy „bohaterem dnia”. Internauci tłumnie chwalili go za nieustraszoną postawę i mieli nadzieję, że w ramach podziękowania kobieta przygarnęła go pod swój dach.

Zaskakujący moment można obejrzeć na nagraniu poniżej. Oby to bolesne w skutkach spotkanie oduczyło złodzieja kładzenia rąk na cudzej własności.

Źródło: webniusy.com

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Ewa MatysiakAutor

Wydawca portalu swiatzwierzat.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatzwierzat.pl

Podobne artykuły

Pozostałe

Słoniątko chciało przytulić się do turystki. Nie było łatwo, ale zdecydowanie warto

Czytaj więcej >

Pozostałe

63-latek nie chciał wypuścić myszołowa na wolność. Musiała interweniować policja

Czytaj więcej >

Pozostałe

Nie taki niedźwiedź straszny. Niesamowite ujęcia „walczących" niedźwiadków podbijają Sieć

Czytaj więcej >

Pozostałe

Suczka używa dzwonka, gdy chce wyjść. Tym razem zadzwoniła, by przekazać coś ważnego

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dantejskie sceny na pastwisku w Krośnicy. Trudno uwierzyć, co zrobiono zwierzętom

Czytaj więcej >

Pozostałe

Mama siódemki oposów nie cofnie się przed niczym. Internauci pieją z zachwytu

Czytaj więcej >