Swiatzwierzat.pl
Alan Kwieciński

instagram/01dosiekk

Alan Kwieciński zamknął psa na grillu? Skandaliczny "żart" rozpętał burzę w sieci

26 Lipca 2021

Autor tekstu:

Redakcja swiatzwierzat.pl

Udostępnij:

Alan Kwieciński, który zdobył popularność i rozgłos, występując w kontrowersyjnym programie „Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy”, dopuścił się oburzającego wybryku. Pozując do kamery, z uśmiechem na ustach postawił psa rasy chihuahua na grillu i dla żartu próbował zamknąć wieko. Teraz musi liczyć się z przykrymi konsekwencjami.

Nie ma nic zabawniejszego, niż narażanie życia i zdrowia niewinnego stworzenia - najwyraźniej tego zdania jest uczestnik programu "Warsaw Shore", który podczas wspólnego grillowania z przyjaciółmi postanowił zabawić się kosztem obecnego tam pupila. Niemoralny proceder nagrywała jego rozbawiona koleżanka, która w najlepsze komentowała całe zdarzenie.

Alan z "Warsaw Shore" wrzucił przerażonego psa na ruszt

Film opublikowany na Instagramie Aleksandry Daniel, znanej z telewizyjnego programu "Love Island", rozpoczyna się od sceny, w której Alan Kwieciński zbliża się do gotowego już do rozpalenia metalowego grilla. Trzyma rękach pieska chihuahua, który ewidentnie czuje się nieswojo.

- Dzisiaj, proszę Państwa, serwujemy na grillu... - zapowiada uradowanym głosem Aleksandra, właścicielka pupila.

- Pulpet z rożna - kwituje Alan, stawiając przerażonego psa na metalowym ruszcie obok kiełbasy i karkówki.

Duet przyjaciół nie posiada się z radości, lecz na tym się nie skończyło. Patocelebryta posuwa się o krok dalej i zaczyna zamykać metalową kopułę, w której wnętrzu wciąż znajduje się wystraszone zwierzę. Dopiero w tym momencie Aleksandra postanawia zaprotestować i odwodzi go od tego planu.

Oczywiście po wszystkim para nie przestaje zanosić się śmiechem. Roztrzęsiony czworonóg dostaje nawet całusa na zgodę na wynagrodzenie niepotrzebnego stresu.

Kot adoptowany ze schroniska

Niechciany kot znalazł dom. Podziękował za ratunek w piękny sposób

CZYTAJ DALEJ

Internauci aż kipią ze złości, w eter poleciały wulgaryzmy

Zszokowani internauci nie podzielają entuzjazmu gwiazdora z nad Wisły. Krótko po publikacji nagrania na instastory koleżanki z branży rozrywkowej, w sieci wybuchła afera. Niektórzy użytkownicy sieci planują zgłosić występek Kwiecińskiego odpowiednim służbom.

Film opublikowany na Instagramie nie pozostawia żadnych złudzeń, że Alan Kwieciński doskonale bawił się podczas wybryku i nie widział niczego zdrożnego w swoim zachowaniu. Niewykluczone, że to kolejny pomysł na zrobienie taniej sensacji i zdobycie pięciu minut sławy po tym, jak media przestały rozpisywać się o jego rozstaniu z narzeczoną.

Jak dotąd sam zainteresowany nie przeprosił za niegodziwe zachowanie oraz celowe wystawianie pieska na niebezpieczeństwo z jednoczesnym fundowaniem mu traumy. Być może nie rozumie, o co tyle hałasu.

A jak Wam podoba się zwariowany psikus w wykonaniu Alana? Może gwiazdor powinien rozważyć zmianę zawodu i zostanie komikiem, skoro walka na pięści już mu nie wystarcza?

Zobacz zdjęcia:

null
null

null
null
null
null

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Redakcja swiatzwierzat.plAutor

Redakcja portalu swiatzwierzat.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatzwierzat.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy i ich zwierzęta

Z okazji 77. rocznicy Powstania Warszawskiego wspominamy Zofię Czerwińską i jej niezwykłego psa

Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Jak odpowiedzialnie adoptować psa? Małgorzata Kożuchowska zna odpowiedzi

Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Joaquin Phoenix namawia do uwolnienia dwóch niedźwiedzi. Otrzymał poparcie PETA

Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Maciej Mikołajczyk mówi stop transportowi konnemu na trasie do Morskiego Oka

Czytaj więcej >
pies pająk 2014 rok

Gwiazdy i ich zwierzęta

Tak zmieniła się Chica po 6 latach. Suczka, która zagrała ogromnego pająka jest głucha, wciąż kochana

Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Nieszczęście dotknęło rodzinę Katarzyny Dowbor. Wstrząsająca wiadomość obiegła Sieć

Czytaj więcej >