Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Mężczyzna ma nietypowy problem. Jego samochód został zapchany orzechami
Emil Hoff
Emil Hoff 05.10.2021 02:00

Mężczyzna ma nietypowy problem. Jego samochód został zapchany orzechami

BeFunky-collage - 2021-10-05T114307.923
Facebook.com @bill.fisher.92

Bill Fisher, mieszkaniec Fargo w Dakocie Północnej (USA, ma bardzo nietypowy problem ze swoim autem. Nie pomoże mu z nim żaden mechanik. Mężczyzna już się przyzwyczaił do tego, że co drugi rok musi samodzielnie rozebrać swój wóz na części. Wszystko przez gromadzące się w nim orzechy włoskie. Dziesiątki litrów orzechów.

Oczywiście, orzechy same się nie gromadzą, jak kurz czy rdza. Kompletne i całkowite zaorzechowienie samochodu Billa to efekt niestrudzonej pracy jednej wiewiórki.

150 litrów orzechów upchniętych w samochodzie

To zawsze ta sama wiewiórka, która co drugi rok zmienia chevroleta Billa w swoją spiżarnię. Bill już wiele razy odwiedzał ją przy pracy. Nigdy nie przeszkodził zwierzątku. Bill za bardzo kocha przyrodę, by wchodzić w paradę pracowitej wiewiórce.

A pracowita jest jak diabli! W tym roku pobiła wszystkie rekordy. Gdy Bill zabrał się do rutynowego rozkręcania swego samochodu i wydobył z silnika, przewodów, rur, spod zderzaków i z wszelkich innych zakamarków wszystkie orzechy, jakie naznosiła mu tej jesieni wiewiórka, okazało się, że jest tego prawie 150 litrów!

Jest już tradycją, że wyjęte z samochodu orzechy Bill rozdaje swoim znajomym. Wiewiórka chyba nie ma mu tego za złe, skoro regularnie wraca do chevroleta.

Bill nie ma serca przegonić wiewiórki

Bill wykonał zdjęcia 7 wielkich wiader pełnych orzechów, które wydobył ze swojego samochodu. Opublikował je na Facebooku, budząc żywe zainteresowanie internautów, a nawet amerykańskich mediów.

Na pytanie dziennikarzy gazety Washington Post, czy próbował zrobić coś, by uwolnić się od orzechowego problemu, mężczyzna odpowiedział.

- Raz przestawiłem auto kawałek dalej, ale wiewiórka i tak je znalazła i napchała orzechami. Widać czuje się w moim wozie dobrze i bezpiecznie. Nie mam serca jej na stałe przeganiać.

Bill ma drugi samochód, więc okresowe zapchanie chevroleta orzechami nie stanowi dla niego dużego kłopotu. Mężczyzna martwi się raczej o wiewiórkę, która zaczyna się starzeć, a jej praca staję się coraz bardziej stresująca z powodu psów, które stale ją obszczekują.

Zobaczcie niezwykłe zdjęcia wypchanego orzechami samochodu Billa Fishera:

Źródło: Facebook.com @bill.fisher.92

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!