Swiatzwierzat.pl
BeFunky-collage - 2021-10-05T114307.923

Facebook.com @bill.fisher.92

Mężczyzna ma nietypowy problem. Jego samochód został zapchany orzechami

5 Października 2021

Autor tekstu:

Emil Hoff

Bill Fisher, mieszkaniec Fargo w Dakocie Północnej (USA, ma bardzo nietypowy problem ze swoim autem. Nie pomoże mu z nim żaden mechanik. Mężczyzna już się przyzwyczaił do tego, że co drugi rok musi samodzielnie rozebrać swój wóz na części. Wszystko przez gromadzące się w nim orzechy włoskie. Dziesiątki litrów orzechów.

Oczywiście, orzechy same się nie gromadzą, jak kurz czy rdza. Kompletne i całkowite zaorzechowienie samochodu Billa to efekt niestrudzonej pracy jednej wiewiórki.

BeFunky-collage - 2021-10-05T105339.086

Horror pod Głogowem: 70-letni mężczyzna aresztowany za zabicie psa

CZYTAJ DALEJ

150 litrów orzechów upchniętych w samochodzie

To zawsze ta sama wiewiórka, która co drugi rok zmienia chevroleta Billa w swoją spiżarnię. Bill już wiele razy odwiedzał ją przy pracy. Nigdy nie przeszkodził zwierzątku. Bill za bardzo kocha przyrodę, by wchodzić w paradę pracowitej wiewiórce.

A pracowita jest jak diabli! W tym roku pobiła wszystkie rekordy. Gdy Bill zabrał się do rutynowego rozkręcania swego samochodu i wydobył z silnika, przewodów, rur, spod zderzaków i z wszelkich innych zakamarków wszystkie orzechy, jakie naznosiła mu tej jesieni wiewiórka, okazało się, że jest tego prawie 150 litrów!

Jest już tradycją, że wyjęte z samochodu orzechy Bill rozdaje swoim znajomym. Wiewiórka chyba nie ma mu tego za złe, skoro regularnie wraca do chevroleta.

Bill nie ma serca przegonić wiewiórki

Bill wykonał zdjęcia 7 wielkich wiader pełnych orzechów, które wydobył ze swojego samochodu. Opublikował je na Facebooku, budząc żywe zainteresowanie internautów, a nawet amerykańskich mediów.

Na pytanie dziennikarzy gazety Washington Post, czy próbował zrobić coś, by uwolnić się od orzechowego problemu, mężczyzna odpowiedział.

- Raz przestawiłem auto kawałek dalej, ale wiewiórka i tak je znalazła i napchała orzechami. Widać czuje się w moim wozie dobrze i bezpiecznie. Nie mam serca jej na stałe przeganiać.

Bill ma drugi samochód, więc okresowe zapchanie chevroleta orzechami nie stanowi dla niego dużego kłopotu. Mężczyzna martwi się raczej o wiewiórkę, która zaczyna się starzeć, a jej praca staję się coraz bardziej stresująca z powodu psów, które stale ją obszczekują.

Zobaczcie niezwykłe zdjęcia wypchanego orzechami samochodu Billa Fishera:

Źródło: Facebook.com @bill.fisher.92

Sprawdź swoją wiedzę o wężach!

Pytanie 1 z 8

Jak nazywa się nauka zajmująca się wężami?

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected] Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Tagi:

Emil HoffAutor

Miłośnik historii ludzi i zwierząt, autor książek, artykułów i poradników (w prasie i Sieci). Redaktor portalu swiatzwierzat.pl. Team koty.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Pozostałe

Zwierzęta a przesądy. Czym możemy sprowadzić na siebie nieszczęście?

Czytaj więcej >
Europa bez futer, fot. screen z kampanii społecznej organizacji Otwarte Klatki

Pozostałe

Europa bez futer? To możliwe! Rusza zbiórka podpisów pod petycją

Czytaj więcej >

Pozostałe

Zwierzak panicznie boi się burzy i piorunów - jak go uspokoić?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dlaczego komary latają w pobliżu naszych uszu?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Wakacje ze zwierzętami? Internauci podzieleni, padają zaskakujące argumenty

Czytaj więcej >

Pozostałe

Co wabi kleszcze? Jeden przedmiot przyciąga je jak magnes

Czytaj więcej >