Swiatzwierzat.pl
Dziewczynka leży na łóżku

youtube/Gines Rocky Dog German Shepherd

Mama przyłapała dziecko z psem w sypialni. Widząc, jacy są słodcy, nie mogła się złościć

14 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Pewna kobieta weszła do pokoju swojej córeczki i zapaliła światło. To, co zobaczyła w pokoju dziecka, wywołało u niej szok. Nie spodziewała się, że dziewczynka nie będzie sama. Zaskoczona mama błyskawicznie złapała za telefon i udokumentowała ujmujący za serce moment.

Każda matka nieustannie przeżywa lepsze lub gorsze chwile związane z wychowaniem swojego dziecka. Niemniej jednak dziecko zawsze jest oczkiem w głowie rodzica, o które trzeba jak najlepiej dbać. Jak się okazuje, przy obowiązkach opiekuna najmłodszego członka rodziny często pomagają domowe zwierzaki.

Weszła do pokoju córki i zapaliła światło. Nie była tam sama

Mama pewnej dziewczynki postanowiła sprawdzić, czy jej dziecko jest bezpieczne podczas drzemki. Gdy otworzył drzwi, jego oczom ukazał się wyjątkowy widok. Szybko złapała za telefon i włączyła opcję nagrywania. Co uchwyciła kamera?

Dziewczynka nie była w łóżku sama. Okazało się, że razem z dzieckiem w łóżeczku leży ogromnych rozmiarów pies rasy owczarek niemiecki!

Pomimo tego, iż pokój córki wypełniony jest najróżniejszymi rodzajami zabawek, gadżetów i przytulanek, ona sama najbardziej uwielbia zasypiać, będąc wtulona w w swojego potężnego pupila. Jego obecność z pewnością ją uspokaja i pozwala na szybkie odpłynięcie w objęcia Morfeusza.

Samiec sarny zaplątany w siatce

Koziołek zaplątał się w siatkę. Na ratunek ruszyli mu strażacy

CZYTAJ DALEJ

Przyłapani na gorącym uczynku

Mama nie potrafiła się gniewać, widząc ewidentnie zadowolonego z siebie pupila imieniem Rocky. Czworonóg leżał na dziecięcym łóżeczku obok dziewczynki i chociaż sam zajmował więcej niż połowę materaca, dziecko nie miało nic przeciwko temu.

Każdy rodzic dobrze wie, że większość maluchów nie przejmuje się wypadającą sierścią, czy brudnymi śladami łapek na pościeli, dlatego z radością wpuszcza swojego czworonożnego przyjaciela do łóżka. Tak też było w tym przypadku. Pod opieką małej właścicielki ten owczarek musi mieć życie jak w raju!

Widok dziecka przytulonego do ogromnego, puszystego psa potrafi roztopić serce niejednego twardziela. Bez wątpienia taki obraz sytuacji jest niebywale uroczy. Wcale nas to nie dziwi, że młoda mama musiała to zarejestrować.

Pies, który pilnował dziewczynki podczas drzemki, szybko stał się gwiazdą internetu. Nagrania z udziałem Rocky'ego regularnie pojawiają się na kanale na Youtubie, dlatego fani tej rasy mogą od czasu do czasu sprawdzić, co u niego słychać.

Pamiętajmy jednak, że chociaż posłuszny z charakteru owczarek na pewno wspaniale odnajdzie się w roli troskliwego opiekuna i obrońcy dziecka, rodzice nie powinni pozostawiać swoich pociech bez nadzoru. Nigdy nie mamy pewności, jak zwierzę zareaguje w nieprzewidzianych okolicznościach.

Zobacz nagranie:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami! 

Podobne artykuły

FB/DIOZ

Psy

Z ulicy trafił do domu alkoholiczki. Później sąsiad zrobił z niego żywą tarczę

Czytaj więcej >
Facebook/Clinica Veterinaria Anubis

Psy

Nietypowe narodziny szczeniąt. Potrzebna była liczna pomoc

Czytaj więcej >
Pies

Psy

Tragicznie zaniedbany pies odebrany interwencyjnie. Karygodne, co go spotkało

Czytaj więcej >
yt

Psy

Pies "dołączył" do sztafety. Nagranie bije rekordy popularności

Czytaj więcej >
twitter/KW_PSP_GDANSK

Psy

Tragiczny wypadek na Pomorzu. Strażacy uratowali psa, jego właściciel nie żyje

Czytaj więcej >
zrzutka/ufw8hk

Psy

Husky zjadł mięso nafaszerowaną gwoździami. Cudem przeżył, ale leczenie jest niezwykle kosztowne

Czytaj więcej >