Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Łatwy sposób na pozbycie się sierści zwierząt z mebli. Wystarczy jedna rzecz
Antonina Zborowska
Antonina Zborowska 09.03.2024 12:24

Łatwy sposób na pozbycie się sierści zwierząt z mebli. Wystarczy jedna rzecz

sposób na sierść
Fot. tiktok.com/ feliciawilson_85, pexels.com/Karolina Grabowska

Ratowniczka zwierząt mając pod opieką wiele uratowanych czworonogów, odkryła cudowny sposób, na pozbycie się wszędzie lzalegającej sierści. Dotychczas kupowała drogie sprzęty i odkurzacze, a i tak nie była zadowolona z rezultatów. Jeden domowy przedmiot załatwił sprawę. Można go kupić niemal w każdym sklepie.

Nasi pupile zostawiają pełno sierści. Wyczesywanie na niewiele się zdaje

Każdy właściciel czworonoga boryka się z tym problemem. I choć kochamy nasze zwierzęta, to wszędzie obecna sierść spędza nam niemal sen z powiek. Częste odkurzanie oraz używanie rolki do sierści pomagają uporać się z negatywnymi skutkami posiadania zwierząt, lecz korzystanie z nich zajmuje sporo czasu, a nie przynosi upragnionych efektów. Miłośnicy zwierząt szukają domowych sposób na pozbycie się uporczywego problemu. Niektóre z nich są bardzo skuteczne. 

Kobieta pracująca jako ratownik bezdomnych zwierząt często ma pod opieką wiele kotów i psów. Każdy z nich zostawia za sobą kupki sierści. Opiekunka czworonogów szukała sposób na uporanie się z co chwilę powstającym bałaganem. Udało jej się odnaleźć metodę, która pozwoliła jej cieszyć się adoptowanym stadem. Podzieliła się nią z obserwującymi jej profil internautami.

Przemoc to nie tradycja. Rocznie tysiące chartów traci życie w Hiszpanii Nie żyje pan Władek, który uratował koty z pożaru. "Tata przegrał walkę o życie"

Domowy sposób na pozbycie się sierści

Kobieta miała dosyć ciągłego inwestowania i kupowania sprzętów, które miały jej pomóc zachować czystość w domu przy posiadaniu zwierząt. Wiele z nich ulegało awariom lub rozpadało się. Postanowiła więc wypróbować kilka polecanych w sieci metod. Niestety, żadna z nich nie sprawdziła się. Wpadła na pomysł, który przetestowała na swoim mieszkaniu. Do zbierania sierści użyła gumowej rękawiczki.

Na zamieszczonym nagraniu pokazała, jak za pomocą żółtej rękawiczki zbiera sierść z legowisk swoich podopiecznych. W czasie dużo krótszym niż odkurzacz. Kobieta zapewniła swoich obserwatorów o łatwości użycia. Internauci nie mogli uwierzyć, że zajęło jej to tylko parę sekund.

Internauci zaskoczeni skutecznością metody

Pod zamieszczonym filmem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci zaczęli dzielić się swoimi historiami związanymi z uciążliwym problemem, jakim jest wszędzie przylegająca sierść ich zwierząt. Niektórzy spróbowali sposobu poleconego przez opiekunkę bezdomnych zwierząt. Nie mogli uwierzyć, że ta metoda naprawdę działa.

  • “O mój Boże, a ja zużyłam tyle rolek do sierści”,
     
  • “Dosłownie uratowałaś tym pomysłem mój portfel”,
     
  • “Mam dwa krzesła, które uwielbiam. Byłam przekonana, że będę musiała zapłacić fortunę za tapicera. Twój sposób je uratował”,
     
  • “Cały mój dom i ja jesteśmy pokryci psią sierścią. To niesamowite jak Twój sposób uratował nam życie”.
pexels-lisa-fotios-4039452-2.jpg
Fot. pexels.com/ Lisa Fotios

Profil kobiety obserwuje ponad 3 miliony osób. Wiele z nich dziękowało jej za podzielenie się sposobem na pozbycie się sierści. Opiekunowie zwierząt byli zachwyceni nie tylko jego skutecznością, ale również niemal zerowym kosztem. Za oszczędzone środki będą mogli kupić więcej smaczków swoim podopiecznym.

Źródło: tiktok/ feliciawilson_85

Tagi: Kot Pies Porady