Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Jak pozbyć się sierści z domu i auta? Zrób tak, a kłaczki znikną w mig. Nawet zwierzak będzie w szoku
Redakcja swiatzwierzat.pl
Redakcja swiatzwierzat.pl 31.10.2023 14:32

Jak pozbyć się sierści z domu i auta? Zrób tak, a kłaczki znikną w mig. Nawet zwierzak będzie w szoku

Jak pozbyć się sierści zwierząt z domu i wnętrza samochodu?
Jak pozbyć się sierści zwierząt z domu i wnętrza samochodu?, źródło: unsplash/noellenoelle

Dom powinien być azylem i miejscem wytchnienia od codziennych trosk. Czworonożny przyjaciel bardzo się do tego przyczynia, ale to wtedy, gdy przebywanie z nim nie dostarcza nam wielu niepotrzebnych trosk - takich jak zalegająca sierść czy błoto przyniesione na łapkach ze spacerów. Posiadając przyjaciela w domu, warto przemyśleć zakup sprzętu umożliwiającego zachowanie porządku w mieszkaniu oraz samochodzie, którym zapewne niejednokrotnie udacie się we wspólną podróż. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy marki SHARP SA-VP3501BS to sprzęt do zadań specjalnych, który wyznacza nowe standardy, zapewniając najwyższą jakość i dokładność. 

Nie ma sprzątania bez odkurzacza. Wielofunkcyjny odkurzacz pionowy marki SHARP SA-VP3501BS wynosi porządek na nowy poziom

Kurz, zalegająca na meblach tapicerowanych sierść pupila czy piach przyniesiony na psich łapkach ze spaceru są minusem we wspólnym życiu z czworonogiem. Dlatego niezbędnym urządzeniem w domu każdego psiarza, kociarza jest odkurzacz, który posłuży na lata i pozwoli utrzymać porządek we wspólnej przestrzeni. Wybawieniem od wszelkich trosk jest bezprzewodowy odkurzacz pionowy marki SHARP SA-VP3501BS z zestawem praktycznych ssawek i szczotek. Urządzenie nie tylko usuwa duże zabrudzenia, ale równie skutecznie radzi sobie z tymi, których gołym okiem nie widzimy, czyli z roztoczami i alergenami. 

jay-wennington-DSMf87CzCEQ-unsplash (1).jpg
Pies w aucie. pixabay/Jay Wennington

Odkurzacza nie kupuje się często, dlatego jego jakość jest bardzo istotna. Sprzęt marki SHARP oferuje szereg nowoczesnych funkcji, m.in. umożliwia użytkownikowi wygodne regulowanie rury teleskopowej na 7 poziomach i ustawienie wysokości rury od 890 do 1100 mm, co pozwala na dopasowanie go do naszych indywidualnych potrzeb oraz wzrostu. Ból kręgosłupa przestanie być problemem podczas sprzątania, ponieważ nie będziesz musiał dłużej się po niego schylać, gdy zechcesz na chwilę przerwać sprzątanie. Ergonomiczna konstrukcja odkurzacza sprawia, że parkujemy go pionowo. Nie ma potrzeby używania stacji dokującej, przez co odkurzacz zajmuje bardzo mało miejsca w mieszkaniu. W zestawie dodatkowo znajdziesz wygodny uchwyt ścienny, dzięki któremu możesz zawiesić odkurzacz w dogodnym miejscu, blisko gniazdka elektrycznego. 

Zrzut ekranu 2023-10-31 142441.png

Pod osłoną nocy wchodzą nawet na podwórka, mieszkańcy są przerażeni. Służby mundurowe apelują

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy to przede wszystkim komfort i wydajność

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy marki SHARP SA-VP3501BS to urządzenie bardzo wygodne w użytkowaniu, a przede wszystkim odznaczające się niską awaryjnością. W zestawie znajdziemy bogaty wybór elastycznych szczotek i ssawek do powierzchni płaskich oraz tkanin, które pozwolą doczyścić nawet najtrudniej dostępne zakamarki w mieszkaniu, ciasne przestrzenie między samochodowymi fotelami, a nawet dosięgnąć narożników pod sufitem! Nie musisz przy tym rezygnować z ciszy i spokoju, ponieważ silnik inwerterowy gwarantuje nie tylko długi, wydajny czas odkurzania zabrudzeń, ale i bardzo cichą pracą urządzenia. 

Zrzut ekranu 2023-10-31 142655.png

Silnik inwerterowy wyróżnia bardzo niski poziom emisji hałasu, ponieważ pracuje nawet o 1/3 ciszej niż klasyczny model silnika. Urządzenie zamiast tarcia szczotek przewodzących prąd do wprawienia silnika elektrycznego w ruch, wykorzystuje indukcję magnetyczną oraz dużą moc ssania, co przyśpiesza sprzątanie. Dlatego jest w mniejszym stopniu narażone na rozmaite awarie. Oznacza to też niższe koszty zużycia energii, a więc ograniczenie wydatków, a jednocześnie trwałość i niezawodność na lata. 

Zakup wielofunkcyjnego odkurzacza SHARP SA-VP3501BS to spore ułatwienie dla osób, które notorycznie znajdują włosy czy sierść swoich podopiecznych na meblach i dywanach. Elektroszczotka AnimalJet z oświetleniem LED została zaprojektowana z uwzględnieniem potrzeb miłośników zwierząt, jednocześnie chroniąc dywany oraz krawędzie mebli, ścian i progów. Oświetlenie LED nie pozostawia miejsca na jakikolwiek kompromis w kwestii czystości i sprawia, że nie przeoczymy sierści zwierząt, włosów okruszków czy kurzu nawet w najciemniejszych miejscach mieszkania, takich jak podłoga pod komodą, kanapą czy przestrzeń pod kaloryferem. Zazwyczaj nie zdajemy sobie nawet sprawy jak wiele nieczystości osadza się w tych zakamarkach i dopiero punktowe, bardzo jasne oświetlenie LED odkurzacza pozwala nam to zauważyć. 

Zrzut ekranu 2023-10-31 141547.png

Odkurzacz to nieodzowny element pozwalający zachować porządek we wnętrzu samochodu, gdzie psia sierść to trudny przeciwnik, a walka z nim jest czasochłonna, mozolna i niejednokrotnie wystawia cierpliwość opiekunów na próbę. Zapomnij o rolce do ubrań oraz ręcznym wymiataniu piasku spomiędzy foteli. Model SA-VP3501BS, dzięki zestawowi akcesoriów, łatwo zmienisz w odkurzacz ręczny, który doskonale wykonuje swoje zadania, a przede wszystkim skutecznie zbiera z tapicerki i całego kokpitu auta każdy pojedynczy włos naszych futrzastych przyjaciół. 

Zrzut ekranu 2023-10-31 142125.png

Z wbitymi w siedzenia kłaczkami i nieczystościami przyniesionymi na psich łapkach rozprawi się ssawka 2 w 1. Przy sprzątaniu samochodu pomocna okaże się także szczotka z miękkim włosiem, która za sprawą swojej budowy idealnie dopasuje się do czyszczonej powierzchni i usunie zabrudzenia, nie uszkadzając jej. Dla uzyskania nieskazitelnego efektu możesz skorzystać z wąskiej ssawki szczelinowej XL, która zbiera kurz i okruchy z najtrudniej dostępnych miejsc, gdzie nie dosięga wzrok. 

Zrzut ekranu 2023-10-31 142148.png

Nie możemy zapominać o tym, że jak wszystkie urządzenia także odkurzacz ma określoną moc. Nie musisz się obawiać o to, że w trakcie gruntownych porządków sprzęt nagle odmówi posłuszeństwa, ponieważ naładowany akumulator litowo-jodowy pozwala w trybie ECO nawet na 60 minut nieprzerwanego sprzątania. Z modelem SA-VP3501BS dokładnie oczyścisz nawet 130 m² powierzchni na jednym ładowaniu. 

Zrzut ekranu 2023-10-31 142029.png

Zdrowe i czyste powietrze z odkurzaczem SA-VP3501BS

Baczną uwagę należy zwrócić na filtr, w jaki wyposażony jest odkurzacz. Model SA-VP3501BS posiada wbudowany filtr EPA E12, czyli wysokosprawny filtr powietrza zbudowany z kilku warstw bibuł filtracyjnych i zapewniający filtrację powietrza na poziomie ponad 99,5%. Stanowi on wysoce skuteczną barierę eliminującą nawet najmniejsze zanieczyszczenia. Jest on zatem nie tylko higieniczny i wydajny, ale również przy jego pomocy można łatwo pozbyć się kurzu, mikroskopijnych pyłków, odchodów roztoczy i większość bakterii, utrzymując w mieszkaniu czyste i w pełni bezpieczne powietrze dla alergików. Filtr można przemyć pod bieżącą wodą lub wymienić na nowy. Z kolei pojemnik jest równie prosty w opróżnieniu - wystarczy nacisnąć przycisk otwierający zbiornik na kurz, a cała zawartość wypadnie prosto do kosza. 

Zrzut ekranu 2023-10-31 141952.png

W zestawie znajdziemy zarówno podstawowe, jak i zaawansowane akcesoria. Do pierwszej kategorii zaliczamy rurę teleskopową, wieszak, ssawkę szczelinową XL, ssawkę 2 w 1, elektroszczotkę AnimalJet, zasilacz, akumulator 21,6 V (24V max), natomiast druga obejmuje zestaw szczotek samochodowych, miękką szczotkę, wąż przedłużający oraz elastyczną długą ssawkę ze szczotką.

 Źródło: artykuł sponsorowany