Swiatzwierzat.pl
Pierwszy taniec

instagram/texasrockhouse

Labrador stał się gwiazdą wesela. Goście nie dowierzali własnym oczom, skradł całe show

25 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Podczas wesela pewnej pary z Teksasu niesforny labrador poczuł się zazdrosny o swoich opiekunów. W trakcie pierwszego tańca nowożeńców psiak zrobił rzecz, którą wywołała gromkie okrzyki zachwytu i tym samym momentalnie skradł serca wszystkich gości.

Na przestrzeni ostatnich lat można zauważyć nową modę wśród osób planujących ten wielki dzień. Na listach gości weselnych coraz częściej pojawiają się czworonożni przyjaciele rodziny. Ale czy zapraszanie zwierzaków na tak ważną okazję to zawsze dobry pomysł?

Labrador omal nie przerwał pierwszego tańca nowożeńców

Pewni nowożeńcy nie wyobrażali sobie świętowania jednego z najbardziej wyjątkowych dni bez ukochanego pupila. Biszkoptowy labrador stał się gościem specjalnym wesela i przez cały czas imprezy dumnie maszerował obok swoich opiekunów.

W pewnym momencie pupil musiał odsunąć się od właścicieli, aby pozwolić zatańczyć im ich pierwszy oficjalny taniec. Na nagraniu dokumentującym tę chwilę widzimy, że para buja się do rytmu popularnej piosenki Eda Sheerana pt. "Perfect", dając się ponieść tej magicznej chwili. Właśnie wtedy spragniony czułości labrador wkroczył do akcji!

W pewnym momencie zwierzak wyrwał się do przodu, spojrzał na swoich bliskich, po czym stanął na tylnych łapach i dołączył do romantycznego tańca! Widocznie on też chciał zostać przytulony.

Cała sala wybuchła śmiechem, nie mogąc napatrzeć się na uroczego futrzaka, który wesoło machał ogonkiem w rytm muzyki. Na szczęście obyło się bez wpadki, a wyraz jego pyska dowodzi, że chyba nikt z zaproszonych osób nie cieszył się z zawarcia tego małżeństwa tak bardzo jak on!

Kot ukryty w pluszakach

Wśród maskotek ukrył się kotek. Ludzie dostają szału, niewielu potrafi go znaleźć

CZYTAJ DALEJ

Takiego wesela nie da się zapomnieć

Niesamowity urywek z wesela został opublikowany na Instagramie i w mig poruszył serca miłośników zwierząt z całego świata. Wielu internautów zwróciło uwagę na fakt, iż zaproszenie pupila na ceremonię jest najwspanialszym dowodem miłości do najbliższych.

Jak podobał Wam się pierwszy taniec trójki zakochanych? Czy Wy także chcielibyście zaprosić swoje zwierzaki na wesele?

Jeśli lubicie artykuły o niezapomnianych ceremoniach ślubnych pełnych niespodzianek, to koniecznie zapoznajcie się z historią nowożeńców z Brazylii.

W trakcie ich zaślubin do kościoła wszedł bezdomny psiak, który zaszedł pannę młodą od tyłu i zrobił coś absolutnie fantastycznego. Wystarczył jeden gest ze strony zwierzaka, aby skraść serca swojej nowej rodziny. Nie zgadniecie, jaki!

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami

Ewa MatysiakAutor

Wydawca portalu swiatzwierzat.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatzwierzat.pl

Podobne artykuły

Pozostałe

Ciało morskiego ssaka wyrzucone na brzeg. To zagrożony wyginięciem kuzyn delfina

Czytaj więcej >

Pozostałe

Hiszpańskie władze ograniczają żeglugę łodzi. Winne są agresywne zwierzęta

Czytaj więcej >

Pozostałe

Słoniątko chciało przytulić się do turystki. Nie było łatwo, ale zdecydowanie warto

Czytaj więcej >

Pozostałe

63-latek nie chciał wypuścić myszołowa na wolność. Musiała interweniować policja

Czytaj więcej >

Pozostałe

Nie taki niedźwiedź straszny. Niesamowite ujęcia „walczących" niedźwiadków podbijają Sieć

Czytaj więcej >

Pozostałe

Suczka używa dzwonka, gdy chce wyjść. Tym razem zadzwoniła, by przekazać coś ważnego

Czytaj więcej >