Swiatzwierzat.pl
YT

YT/CONTENTbible

Pies przerwał piękną ceremonię zaślubin. Młodzi i goście zapamiętają to na długo

21 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Młode Pary coraz częściej zapraszają psy na swoje śluby. W końcu zwierzaki są członkami rodziny, więc dlaczego miałyby nie brać udziału w pięknej ceremonii zaślubin, a później w weselu? Zapraszanie niesfornych zwierzaków może być jednak kłopotliwe. Przekonała się o tym jedna z par.

Na YouTube trafiło wideo z zaślubin pewien pary. Choć widać tylko kawałek ceremonii, to zdecydowanie możemy sobie wyobrazić, co tam się działo. Kiedy urzędnik zapytał zebranych gości, czy mają coś przeciwko temu małżeństwu, pies postanowił wtrącić swoje trzy grosze!

Pies przerwał ceremonię

Pies, który siedział w pierwszym rzędzie uważnie przyglądał się ceremonii. Prawdopodobnie to jego właściciele postanowili powiedzieć sobie "tak". Jednak zwierzak nie był do końca przekonany. Czy na pewno podejmują oni dobrą decyzję? Czy są oni sobie pisani? Młoda Para wiedziała, że chce spędzić ze sobą resztę życia, ale pies... nie widział ich razem.

Pies

Kobieta zatrzymała na chwilę auto. Nagle obcy pies wskoczył do środka

CZYTAJ DALEJ

- Jeśli ktoś zna powód, dla którego to małżeństwo nie może być zawarte niech powie teraz albo zamilknie na wieki - powiedziała urzędniczka do zebranych gości.

Kiedy żadna ze zebranych osób nie zareagowała, pies postanowił odpowiedzieć. Nagle zwierzak zaszczekał, co rozbawiło wszystkich weselników.

Młodzi powinni posłuchać psa?

Młodzi nie posłuchali zwierzaka, który jasno i głośno wyraził swój sprzeciw. Chwilę później para została mężem i żoną, mamy nadzieję, że nic nie przerwało tego małżeństwa.

Zdaniem internautów pies mógł mieć rację i próbował ostrzec swojego właściciela przed drugą połówką. - Pies musi wiedzieć coś, czego oni nie wiedzą - napisał jeden z użytkowników.

Zgadzacie się?

Zobacz wideo:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami! 

Monika KrupskaAutor

Redaktor prowadzą swiatzwierzat.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatzwierzat.pl

Podobne artykuły

Pozostałe

Drapieżny kot uciekł z hodowli? Nagranie nie pozostawia wątpliwości

Czytaj więcej >
czarne koty

Pozostałe

„Nie rozdzielajcie nas, przyniesiemy podwójne szczęście”

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dziecko włożyło żywą rybę do ust. Internauci: „To wcale nie jest śmieszne"

Czytaj więcej >

Pozostałe

Ciało morskiego ssaka wyrzucone na brzeg. To zagrożony wyginięciem kuzyn delfina

Czytaj więcej >

Pozostałe

Hiszpańskie władze ograniczają żeglugę łodzi. Winne są agresywne zwierzęta

Czytaj więcej >

Pozostałe

Słoniątko chciało przytulić się do turystki. Nie było łatwo, ale zdecydowanie warto

Czytaj więcej >