Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > Kotka nakryła właściciela na zdradzie. Ta scena zazdrości chwyta za serce
Antonina Zborowska
Antonina Zborowska 18.05.2024 16:59

Kotka nakryła właściciela na zdradzie. Ta scena zazdrości chwyta za serce

mężczyzna przyłapany na zdradzie
Fot. tiktok.com/lauren_steenson18

Nie tylko ludzie bywają zazdrośni. Gdy właściciel wyszedł z domu, tęskniąca za nim kotka pobiegła do okna, aby odprowadzić go wzrokiem. To właśnie wtedy nakryła go na zdradzie. Niczego nieświadomy mężczyzna z zamiłowaniem głaskał innego kota. Co na to jego pupilka? Nagranie stało się hitem. Internauci wsparli zranione zwierzę dobrym słowem.

Jak koty okazują miłość?

Zwierzęta domowe takie, jak koty, psy i króliki, kochają swoich właścicieli i nie ma co do tego wątpliwości, aczkolwiek sposób okazywania uczuć może się różnić w zależności od gatunku, charakteru, wieku, płci i innych indywidualnych predyspozycji zwierzęcia. Miłość kota do człowieka jest wyrażana w subtelnych, ale pełnych sympatii gestach. Od delikatnego mruczenia, przez ocieranie się i ugniatanie, po spanie blisko właściciela — mruczki lubią okazywać właścicielowi swoje przywiązanie. Jednocześnie nie cofną się przed niczym, by pokazać potencjalnym rywalom, że dany człowiek jest już “zaklepany”.

W ostatnim czasie Internet obiegło nagranie przedstawiające czarną kotkę, która zakochała się po uszy w swoim właścicielu. Zwierzak imieniem Luna źle znosi samotność i nie lubi się z nim rozstawać. Dlatego gdy mężczyzna wyszedł z mieszkania, kotka natychmiast pobiegła do okna, aby ostatni raz spojrzeć na sylwetkę opiekuna, zanim zniknie za zakrętem. To właśnie wtedy odkrywała skrywaną przez niego tajemnicę. Mężczyzna nawet nie krył się ze “skokiem w bok”.

Gdy czas się pożegnać. Kiedy można poddać zwierzę eutanazji? Od tych 3 reguł nie ma wyjątku "Dla mojej umierającej żony mogłem zrobić wszystko". Przyłapała ich pielęgniarka

Kotka przyłapała mężczyznę na zdradzie. Nagranie stało się hitem

Na nagraniu opublikowanym na TikToku możemy zobaczyć, jak kotka przylega do szyby, gdy tylko widzi swojego opiekuna. Nagle z wrażenia staje na tylnych łapach, przyłapując właściciela na podłym czynie. Jej ukochany właściciel po wyjściu z domu zabawiał czarno-białego mruczka. Gdyby tylko mogła, z zazdrości wydrapałaby mu oczy. Czy Luna będzie w stanie wybaczyć tak bolesny cios?

Zaintrygowani zachowaniem kota internauci nie mogli powstrzymać się od domysłów, jaka będzie reakcja Luny, gdy jej opiekun wróci do domu. Część osób obstawiała wielką awanturę w postaci miauków, drapnięć ostrymi pazurami i tradycyjnego kociego focha. Z kolei inni liczyli na happy end, wierząc, że zakochany mruczek wybaczy swojemu ukochanemu właścicielowi.

Zdrada w kocim świecie. Komentarze pod filmem są bezcenne

Nagranie, oprócz ogromnej ilości wyświetleń, zyskało prawie 3 tys. komentarzy, głównie od użytkowniczek platformy. Wiele kobiet, które przyłapało swoich ukochanych na zdradzie, doskonale wiedziało, co czuje kotka:

 • “To na pewno nie on, on by mi tego nie zrobił”,
   
 • “Ta łapka dotykająca okna, takie to dramatyczne”,
   
 • “Tylko prawdziwa miłość może tak boleć”,
   
 • “Tego dnia coś w Lunie pękło”,
   
 • “Rozumiem jej uczucia doskonale” - pisały w komentarzach pod filmem.

Luna okazała się bardzo wyrozumiałą samiczką, która miłość do właściciela ceni bardziej od kociej złości. Właścicielka zwierzęcia poinformowała, że szybko zapomniała o urazie, a cała sytuacja rozeszła się po kościach.