Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Pokazała, jak jej chłopak spędza czas z kotem, gdy nikt nie patrzy. Wideo ma ponad 50 mln wyświetleń
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 01.04.2021 02:00

Pokazała, jak jej chłopak spędza czas z kotem, gdy nikt nie patrzy. Wideo ma ponad 50 mln wyświetleń

Sypialnia pary
youtube/Young Coconut Music

Człowiek nie jest jednym gatunkiem zdolnym do odczuwania zazdrości. Chociaż bywamy zazdrośni o partnera, jego uczucia, czas i zainteresowanie, zdarzają się sytuacje, w których zabiegamy o uwagę naszych domowych pupili. W końcu nic tak nie boli, jak zdrada ze strony ukochanego czworonoga, nieprawdaż?

Wydało się, co chłopak wyrabia z kotem

Na krótkim filmiku widzimy, że Fifi wpada z impetem do sypialni, szukając swojego chłopaka Kareema oraz pupila Chase'a. Ku jej wielkiemu zaskoczeniu, mężczyzna leży na łóżku z maseczką na twarzy oraz plastrami ogórka umieszczonymi na oczach. W tle leci relaksacyjna muzyka niczym z salonu kosmetycznego, a wnętrze pokoju ozdobione jest orchideami. Efektu dopełnia włączony dyfuzor powietrza.

Niecodzienny widok prawdopodobnie nie wzbudziłby w Fifi większych podejrzeń, gdyby nie fakt, że mężczyzna nie był sam. Internautom dosłownie odjęło mowę, gdy zorientowali się, kto leży obok niego. Tuż obok Kareema znajduje się Chase! Mruczek odpręża się w identycznej pozie, co jego właściciel, opierając głowę na zwiniętych ręcznikach.

Fifi natychmiast wyłącza muzykę i pyta się z pretensją w głosie, co wyrabia się pod jej nieobecność. Kareem zachowuje spokój i odpowiada: „Mamy dzień w spa”. Takie tłumaczenie nie zadowala zazdrosnej Fifi. Kobieta mówi mu: „Dzień w spa. Okej, w porządku, dość tych bzdur” i brutalnie przerywa kotu chwilę odpoczynku. 

Kobieta zdejmuje Chase'owi ogórki z oczu i stanowczo nalega, żeby z nią poszedł. Kot nie ma jednak zamiaru się ruszyć, zbyt dobrze mu jest w towarzystwie właściciela. Zaczyna miauczeć i uderza ją łapą, Kareem jedynie tłumaczy, że mruczek wcale nie chce z nią iść. Pokonana Fifi rezygnuje z dalszych prób "odbicia" koteczka i ze smutkiem opuszcza domowe spa. 

Kocia gwiazda TikToka

Kareem i Fifi prowadzą wspólne konto @DontStopMeowing na TikTok oraz Instagramie i wyraźnie kochają swoją kocią bandę. Zwierzaki o imionach Chase, Skye i Millie są przez nich traktowani jak dzieci, dlatego mogą liczyć na wszelkie udogodnienia, nawet w postaci masażu czy kąpieli relaksacyjnej.

Ich konto TikTok jest pełne filmów przedstawiających rozpieszczane koty, w tym klipy przedstawiające je w pasującej piżamie w łóżku lub kąpiące się z tatą w bąbelkowej kąpieli. Nic więc dziwnego, że nagrania generują miliony wyświetleń, a pod każdych z nich pojawiają się komentarze od rozbawionych internautów. 

- Twój kot był naprawdę w nastroju na dzień w spa - brzmiała jedna z wypowiedzi pozostawionych pod zabawnym filmem z udziałem Chase'a.

Mamy nadzieję, że poza kamerami Fifi może liczyć na równie dużo pieszczot ze strony mruczącego podopiecznego, co Kareem. Nie należy jednak zapominać, że zwierzęta, w szczególności koty, okazują swoją uczucia poprzez zachowania terytorialne. Właśnie dlatego często ocierają się o ulubionego członka rodziny, aby naznaczyć go własnym zapachem i dać jasny komunikat - "ten człowiek jest mój!" W przypadku Chase'a, łatwo dostrzec, kto jest jego zdecydowanym faworytem. 

Zobacz nagranie:

Tagi: Nagranie Kot