Swiatzwierzat.pl
Sypialnia pary

youtube/Young Coconut Music

Pokazała, jak jej chłopak spędza czas z kotem, gdy nikt nie patrzy. Wideo ma ponad 50 mln wyświetleń

1 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Fifi, właścicielka kota o imieniu Chase pokazała w sieci, w jaki sposób jej partner spędza wolny czas z ich mruczącym podopiecznym. Nakryła go akurat w takim momencie, z którego ciężko było mu się wytłumaczyć. Krótkie nagranie, które pojawiło się na platf

Człowiek nie jest jednym gatunkiem zdolnym do odczuwania zazdrości. Chociaż bywamy zazdrośni o partnera, jego uczucia, czas i zainteresowanie, zdarzają się sytuacje, w których zabiegamy o uwagę naszych domowych pupili. W końcu nic tak nie boli, jak zdrada ze strony ukochanego czworonoga, nieprawdaż?

Wydało się, co chłopak wyrabia z kotem

Na krótkim filmiku widzimy, że Fifi wpada z impetem do sypialni, szukając swojego chłopaka Kareema oraz pupila Chase'a. Ku jej wielkiemu zaskoczeniu, mężczyzna leży na łóżku z maseczką na twarzy oraz plastrami ogórka umieszczonymi na oczach. W tle leci relaksacyjna muzyka niczym z salonu kosmetycznego, a wnętrze pokoju ozdobione jest orchideami. Efektu dopełnia włączony dyfuzor powietrza.

Niecodzienny widok prawdopodobnie nie wzbudziłby w Fifi większych podejrzeń, gdyby nie fakt, że mężczyzna nie był sam. Internautom dosłownie odjęło mowę, gdy zorientowali się, kto leży obok niego. Tuż obok Kareema znajduje się Chase! Mruczek odpręża się w identycznej pozie, co jego właściciel, opierając głowę na zwiniętych ręcznikach.

Fifi natychmiast wyłącza muzykę i pyta się z pretensją w głosie, co wyrabia się pod jej nieobecność. Kareem zachowuje spokój i odpowiada: „Mamy dzień w spa”. Takie tłumaczenie nie zadowala zazdrosnej Fifi. Kobieta mówi mu: „Dzień w spa. Okej, w porządku, dość tych bzdur” i brutalnie przerywa kotu chwilę odpoczynku. 

Kobieta zdejmuje Chase'owi ogórki z oczu i stanowczo nalega, żeby z nią poszedł. Kot nie ma jednak zamiaru się ruszyć, zbyt dobrze mu jest w towarzystwie właściciela. Zaczyna miauczeć i uderza ją łapą, Kareem jedynie tłumaczy, że mruczek wcale nie chce z nią iść. Pokonana Fifi rezygnuje z dalszych prób "odbicia" koteczka i ze smutkiem opuszcza domowe spa. 

Chase ze swoją panią

Kamera uchwyciła przezabawną scenę zazdrości. Mruczek nie pozwala kobiecie zawołać drugiego kota

CZYTAJ DALEJ

Kocia gwiazda TikToka

Kareem i Fifi prowadzą wspólne konto @DontStopMeowing na TikTok oraz Instagramie i wyraźnie kochają swoją kocią bandę. Zwierzaki o imionach Chase, Skye i Millie są przez nich traktowani jak dzieci, dlatego mogą liczyć na wszelkie udogodnienia, nawet w postaci masażu czy kąpieli relaksacyjnej.

Ich konto TikTok jest pełne filmów przedstawiających rozpieszczane koty, w tym klipy przedstawiające je w pasującej piżamie w łóżku lub kąpiące się z tatą w bąbelkowej kąpieli. Nic więc dziwnego, że nagrania generują miliony wyświetleń, a pod każdych z nich pojawiają się komentarze od rozbawionych internautów. 

- Twój kot był naprawdę w nastroju na dzień w spa - brzmiała jedna z wypowiedzi pozostawionych pod zabawnym filmem z udziałem Chase'a.

Mamy nadzieję, że poza kamerami Fifi może liczyć na równie dużo pieszczot ze strony mruczącego podopiecznego, co Kareem. Nie należy jednak zapominać, że zwierzęta, w szczególności koty, okazują swoją uczucia poprzez zachowania terytorialne. Właśnie dlatego często ocierają się o ulubionego członka rodziny, aby naznaczyć go własnym zapachem i dać jasny komunikat - "ten człowiek jest mój!" W przypadku Chase'a, łatwo dostrzec, kto jest jego zdecydowanym faworytem. 

Zobacz nagranie:

Tagi:

Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Europa bez futer, fot. screen z kampanii społecznej organizacji Otwarte Klatki

Pozostałe

Europa bez futer? To możliwe! Rusza zbiórka podpisów pod petycją

Czytaj więcej >

Pozostałe

Zwierzak panicznie boi się burzy i piorunów - jak go uspokoić?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dlaczego komary latają w pobliżu naszych uszu?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Wakacje ze zwierzętami? Internauci podzieleni, padają zaskakujące argumenty

Czytaj więcej >

Pozostałe

Co wabi kleszcze? Jeden przedmiot przyciąga je jak magnes

Czytaj więcej >

Pozostałe

Pierwszy przypadek małpiej ospy w Europie. Czy mamy powody do obaw?

Czytaj więcej >