Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kotka nie opuszczała swojej ciężarnej właścicielki na krok przez 9 miesięcy. Miała ważny powód
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 15.11.2019 17:07

Kotka nie opuszczała swojej ciężarnej właścicielki na krok przez 9 miesięcy. Miała ważny powód

kot
fot. Mel Elías on Unsplash.com

Kotka obdarzona niezwykłym instynktem macierzyńskim odmawiała opuszczenia boku swojej właścicielki nawet na krok, odkąd tylko ta zaszła w ciążę. Oddanie kotki to prawdziwie wzruszający widok — zwierzę w stu precentach była oddana tej rodzinie, a szczególnie jej najmłodszemu członkowi. To wiele mówi o instynktach kota, który był w stanie wyczuć obecność nowego człowieka od samego poczęcia.

Krzywdzący stereotyp mówiący o tym, że koty to zwierzęta nielojalne, które nie przywiązują się do swoich właścicieli, przekonuje do siebie coraz mniej osób. W końcu przykłady takie jak ta kotka, o imieniu Panda, bardzo wyraźnie świadczą o tym, że takie przekonanie to całkowity absurd!

Kotka zawsze była przy właścicielce

Liel Ainmar uwielbia zwierzęta. Nieważne jakie. Te stworzenia z pewnością są w stanie wyczuć, kiedy ktoś obdarza je tak silnym uczuciem. Jej kotka na pewno czuje do niej to samo i cieszy się jej szczęściem. Szczególnie podekscytowane zwierzę było, kiedy Liel zaszła w ciążę.

kotka

Panda uwielbiała tulić się do ciężarnej właścicielki.

Kiedy Liel zaszła w ciążę, bardzo wpłynęło to na zachowanie Pandy, jej uroczej, dwuletniej adoptowanej kotki. Zwierzę nie spuszczało oka ze swojej pani. Chodziło za nią krok w krok, kiedy tylko mogło, kładąc się przy jej brzuchu, przytulając się do niego i mrucząc.

Panda jest najlepszą opiekunką

Kiedy Liel urodziła, niewiele się zmieniło. Tak samo jak kotka kochała dziecko pani, kiedy było jeszcze nienarodzone, tak samo obdarza je niesłabnącym uczuciem, kiedy jest już na świecie. Kotka mogłaby całe dnie spędzać przy dzieciaczku, patrząc na niego i mrucząc z dumą.

Teraz Liel z partnerem mają już drugie dziecko, które tak samo jak Sean wychowuje się w otoczeniu zwierząt. Maluchami zajmuje się nie tylko Panda, ale jeszcze jeden kot i pies, ogromny bernardyn!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kotka

Z taką samą radością Panda tuliła się do Seana, gdy już się urodził.

kotka

Wciąż jest najlepszą opiekunką dla chłopca.

kotka

W domu Liel jest dużo zwierząt.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Popularna odzieżówka znika z rynku. 5 rzeczy zgarniesz za 25 złotych
  2. Dlaczego pies tarza się w odchodach? 3 główne powody
  3. Turyści wyciągnęli na brzeg malutkiego delfina. Umierał na ich oczach
  4. Koń był jej największym przyjacielem. Postanowiła zrobić coś, co nie mieści się w głowie
  5. Pies urodził się z ogonem na czole. Jego zdjęcia są powalające

źródła: facebook.com/liel.ainmar

Tagi: dziecko kot kotka