Swiatzwierzat.pl
kot materac

youtube/mikebowers123

Kot w roli testera materaca. Próby zrozumienia, jak działa pianka memory, rozkładają na łopatki

8 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Kamila Sabatowska

Mamy prawdziwe szczęście, mogąc obserwować, jak nasze mruczki uczą się i stają się coraz sprytniejsze, ale kto by się spodziewał, że ten rudy kot poradzi sobie wzorowo w roli testera materaca? Próby zrozumienia, jak działa pianka zapamiętująca kształt ciała, rozkładają na łopatki, a zaangażowanie zwierzaka jest przeogromne. To nagranie na pewno wywoła uśmiech na twojej twarzy!

Testowanie, jak działa materac brzmi jak praca marzeń? Ten kot podjął się jej bez chwili zastanowienia. Podczas tej czynności Winston – ponieważ tak nazywa się mruczek - został przyłapany przez swojego opiekuna, który uwiecznił jego zachowanie na nagraniu. W końcu nie ma lepszej i skuteczniejszej metody na wybór odpowiedniego produktu, jak indywidualne testowanie go „na własnej skórze”. Poza tym musiał sprawdzić, na czym będą spać jego opiekunowie, żeby wiedzieć, czy warto zakradać się nocą do ich łózka.

Rudy kocurek w roli profesjonalnego testera materaca

Niewątpliwie rudy kot jest zwierzęciem niezwykłym i przyciągającym uwagę, a na temat pomarańczowego koloru futerka urosły już prawdziwe legendy. Oskarża się je o spryt i złośliwość, a z drugiej strony ponoć posiadają specjalne właściwości magiczne -  gwarantują bogactwo i pieniądze. W przypadku mruczka z viralowego filmiku można podejrzewać, że całą swoją moc kumuluje w łapkach.

Choć ten film z kotem, który próbuje rozgryźć, jak działa materac ma już kilka lat, trudno uwierzyć, że do tej pory odnotował ponad 129 milionów wyświetleń na Youtube. Jego gwiazda postanowiła upewnić się, czy materac zakupiony przez jego opiekunów jest aby na pewno wystarczająco wygodny i nie stracił swojej miękkości po praniu.

Na filmie udostępnionym w sieci doskonale widzimy zaangażowanie kota w swoje zadanie. Starannie ugniata łapkami materac, lecz w pewnym momencie pewien szczegół wzbudza w nim duże zdziwienie. Otóż zwierzak nie był przygotowany na to, że to materac z pamięcią kształtu, pochłonie jego kończyny niczym ruchome piaski!

kotek

Takiego obrotu spraw kociak się zupełnie nie spodziewał. Z zaskoczeniem spoglądał na swoje łapki i tworzywo, które je pochłania. W końcu przestraszony zaczyna się cofać, a jego mina wygląda, jakby zastanawiał się, czy łóżko jego opiekunów właśnie ożyło i chce go pożreć.

pies z łapkami

Roczny owczarek w schronisku wyciąga łapę do przechodzącej kobiety. Desperacko potrzebuje uczucia

CZYTAJ DALEJ

Nagranie ma blisko 130 mln wyświetleń

Zabawny film z Winstonem w roli głównej bardzo rozbawił internautów, a jednocześnie wszyscy byli dość rozczarowani tym, że wideo trwało zaledwie 15 sekund. Pod materiałem dokumentującym wybryki rudego kocurka szybko znalazło się mnóstwo komentarzy:

- Uwielbiam kiedy patrzył na swoje łapy, jakby pytał „Czym ja jestem?” – pisze jeden z użytkowników sieci.

- Patrzy na swoje łapki jakby pytał "czy ja to zrobiłem?" – dodaje kolejny.

- Jestem fanką psów, ale to nagranie jest przezabawne – wyznaje internautka.

Niewykluczone, że po obejrzeniu tego nagrania producenci materaców z pianką memory foam zanotują wzrost sprzedaży wśród posiadaczy mruczków i nie tylko!

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

unsplash/Allyson Beaucourt

Jakie zwierzęta zapadają w sen zimowy? Nie tylko niedźwiedź i jeż wskakują do śpiulkolotu

Jak zwierzęta spędzają zimę? Niektóre z nich udają się na bardzo długą drzemkę w okresie jesienno-zimowym. Hibernacja ssaków, potocznie nazywana snem zimowym, w rzeczywistości nie jest snem, ale stanem odrętwienia. To stan, który pomaga im przetrwać najzimniejsze miesiące w roku, które wiążą się także z brakiem pożywienia. Wtedy potrzeby takie jak głód, czy fizjologia zanikają, temperatura ciała spada oraz spowalnia się akcja serca, przemiana materii i praca mózgu. Przekonaj się zatem, które zwierzęta zapadają w sen zimowy!

Zobacz galerię >

źródło: youtube/mikebowers123

Tagi:

Kamila SabatowskaAutor

Magister filologii polskiej, od kilku lat pracuje jako redaktorka. Prywatnie fanka sportu – zwłaszcza siatkówki i miłośniczka zwierząt. Szczęśliwa posiadaczka cavaliera.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Koty

Kot uciekł na tory, pracownicy kolei odmówili pomocy. Pociąg rozjechał zwierzę na oczach właścicieli

Czytaj więcej >

Koty

Rodzice starali się uspokoić płaczące dziecko, lecz bez skutku. Czarny kot pokazał im, jak się to robi

Czytaj więcej >
unsplash/Ray Zhou

Koty

Dlaczego kotu śmierdzi z pyszczka? 5 możliwych przyczyn nieświeżego oddechu

Czytaj więcej >

Koty

Jak rozpoznać, że kot czuje się niekochany? Te sygnały o tym świadczą

Czytaj więcej >

Koty

Była najmniejsza z miotu, ale nadrabiała uszami. Kotka Lilo pokonała wszystkie przeciwności losu

Czytaj więcej >

Koty

Bezpański kot macha do każdego, kto odwiedza schronisko. W jego oczach wciąż tli się nadzieja

Czytaj więcej >