Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > Rudy kot ze schroniska nigdy nie zaznał miłości. Tak zareagował, gdy obsypano go całusami
Wioleta Piróg
Wioleta Piróg 09.06.2022 17:01

Rudy kot ze schroniska nigdy nie zaznał miłości. Tak zareagował, gdy obsypano go całusami

Kot rudy
Fot. Screen z: reddit.com

Uratowany kot po raz pierwszy doświadcza miłości, kiedy jego nowy opiekun obsypuje go czułymi pocałunkami. Reakcja mruczka potrafi stopić serce nawet największego twardziela. Nic dziwnego, że film tak szybko stał się viralem.

Nagranie, na którym uwieczniono niezwykle wzruszające chwile z udziałem człowieka i jego adoptowanego kota, początkowo zostało opublikowane na TikToku, a następnie na popularnym forum Reddit. Od tego momentu film zdobył już ponad 75 000 głosów, a liczba ta stale rośnie.

Urocze nagranie z udziałem kota

Popularny klip przedstawia rudego kota, który z błogą miną unosi łebek do góry, a siedzący obok mężczyzna obsypuje go pocałunkami. Zwierzakowi czułości podobają się tak bardzo, że aż pomrukuje z zadowolenia.

Uratowany kot po raz pierwszy czuje miłość – podpisano filmik.

Nagranie pokazuje, jak wiele szczęścia można dać zwierzętom, ratując je i przygarniając pod własny dach. W zamian za otoczenie ich miłością potrafią odwdzięczyć się po stokroć!

Komentarze pełne miłości

Internauci rozpływają się nad pokrzepiającym filmem z udziałem uroczego, rudego kota i jego troskliwego opiekuna. Pod nagraniem podzielili się pozytywnymi komentarzami, wypełnionymi serdecznością.

Chcę uratować WSZYSTKIE koty. Oglądałem to przez jakieś 10 minut. Wygląda na tak szczęśliwego – napisał jeden z użytkowników Reddita.

Ten post sprawił, że płakałem bardziej niż na jakikolwiek innym filmie… dziękuję za uratowanie tego najcenniejszego dziecka – dodał inny.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Źródło: hindustantimes.com

Tagi: Nagranie Kot