Swiatzwierzat.pl > Koty > Czy kot może na łoże? Para nagrała, co mruczek wyprawia w nocy. Oto powód, dlaczego się nie wysypia
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 05.12.2022 17:28

Czy kot może na łoże? Para nagrała, co mruczek wyprawia w nocy. Oto powód, dlaczego się nie wysypia

kot w łóżku
tiktok/laurenjenel12

Spór o to, czy kot powinien spać w łóżku z właścicielami, trwa niemal od zawsze. Znajdziemy zarówno przeciwników, jak i zwolenników tej tezy, lecz ostateczny wybór i tak należy do opiekuna zwierzaka. Ta para postanowiła podzielić się ze światem nagraniem z ukrytej kamery, aby przybliżyć niedowiarkom, co ich mruczek wyprawia w nocy. Spanie u boku takiej wiercipięty to niekończące się przepychanki.

Koty to prawdziwi mistrzowie snu, ponieważ w ciągu doby potrafią przespać nawet 16 godzin. Problem pojawia się po zmroku, kiedy wszystkie kocie zabawki idą w ruch, a one same domagają się uwagi ze strony domowników. Okazuje się, że ten kot to prawdziwy nocny rozrabiaka. Już kiedyś wspominaliśmy o jego wybrykach, kiedy skrupulatnie starał się obudzić swoją panią pewnej nocy. Teraz para pokazała, jak mruczek zachowuje się, gdy zapomną zrobić mu miejsca w swoim łóżku.

Para nagrała, co mruczek wyprawia w nocy

Ash to szara kotka, która potrafi dać się we znaki swoim opiekunom. Kiedy zaczęła czuć się pewniej w nowym domu, do którego trafiła po adopcji, pokazała, że zdecydowanie nie należy do typowych mruczków. Zamiast wygrzewać się tylko na własnym posłaniu, zdecydowanie bardziej woli zająć wygodną pozycję w łóżku obok ukochanych ludzi. Oprócz tego, nietrudno zauważyć, że naprawdę nie lubi, gdy jej opiekunowie idą spać.

ash
The Dodo/Lauren

W związku z tym, kiedy tylko para ułoży się w łóżku, do akcji wkracza Ash. Jej malutka główka mieści wiele pomysłów, jak przeszkodzić im w chwili odpoczynku. Co więcej, kociak obiera różne strategie, w zależności od tego, kogo chce akurat obudzić.

- Jeśli chodzi o mnie, ona miauczy mi w twarz i kładzie się na mnie — powiedziała Lauren, mama Ash dla "The Dodo". - Rzadko uderza mnie w twarz, ale jeśli chodzi o mojego chłopaka, ma tendencję do częstszego huśtania się na nim, ale rzadko zostawia ślady. Jednak jej ulubioną metodą jest miauczenie, aż któreś z nas się obudzi.

Kotka nudzi się, kiedy jej właściciele śpią

Zdesperowani zachowaniem Ash, Lauren i jej partner postanowili, że zamontują kamerę, która pokaże, co ich pupil wyczynia pod osłoną nocy. Zabawne nagranie umieścili w sieci i nie da się ukryć, że bardzo spodobało się ono internautom z całego świata. Kotka skutecznie zaburza cykl snu pary, trącając kobietę łapką w twarz, uskuteczniając występy akrobatyczne oraz nieustannie zmieniając pozycje na kołdrze.

@laurenjenel12 Anyone else’s cat do this? #fyp #foryoupage #catsoftiktok #cats ♬ Cool Kids (our sped up version) - Echosmith

- Potrzebujesz większego łóżka, aby ten kot miał trochę miejsca – doradziła jedna z internautek.

- Mój zwierzak robi dokładnie to samo – doskonale rozumie właścicieli Ash inny komentujący.

- Ona po prostu potrzebuje kołdry. Ta walka o nią jest przezabawna – dodaje kolejny.

Trzeba przyznać, że nocne wybryki w wykonaniu tego mruczka potrafiłyby obudzić nawet z najtwardszego snu, a mimo to, jesteśmy przekonani, że jego właściciele zupełnie nie żałują decyzji o jej adopcji. W końcu kilka pobudek w nocy nie jest w stanie zagłuszyć miłości, jaką Lauren i jej chłopak obdarzyli swojego wymarzonego zwierzaka.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

źródło: The Dodo

Tagi: Kot Nagranie