Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > Kot nie chciał zejść z torby. Wszystko nabrało sensu, gdy zaczęła się ruszać
Monika Włodarczyk
Monika Włodarczyk 26.03.2024 15:24

Kot nie chciał zejść z torby. Wszystko nabrało sensu, gdy zaczęła się ruszać

kot
Fot. TikTok/i_am_the_fire_

Każdy z nas zna powiedzenie „żyć jak pies z kotem”. A jak dogaduje się kot z kotem? Czy wszystkie mruczki trzymają się razem? A może rywalizują między sobą? Ile kotów, tyle odpowiedzi. Jeden z właścicieli dwóch cudownych zwierzaków miał okazję zaobserwować zabawną sytuację między futrzastym rodzeństwem. Do sieci trafiło nagranie stanowiące dowód "zbrodni”.

Kot zastawił pułapkę na swojego brata. Wszystko się nagrało

Koty nie zawsze dogadują się z innymi zwierzętami, z którymi dzielą przestrzeń, a w wielu domach wojny kocio-kocie zdarzają się na porządku dziennym. Dlatego właściciele, którzy decydują się na posiadanie więcej niż jednego pupila w domu, często zamartwiają się o wzajemną reakcję zwierząt na siebie. Nie chcą bowiem doprowadzić do sytuacji, w której jedno z nich mogłoby poczuć się odrzucone. Jednak nie na wszystko mogą mieć wpływ. O tym jak finalnie będzie wyglądała ich relacja, zwierzęta decydują same. 

Do mediów społecznościowych trafiło dowcipne nagranie, ukazujące zachowanie dwóch kotów, które pokłóciły się o błahostkę. Mianowicie przyczyną konfliktu była zwykła, papierowa torba. Właścicielowi udało się uwiecznić tę śmieszną sytuację na filmie. 

Ojciec z synem zauważyli transporter w szczerym polu. Do domu wrócili we troje Bezdomny kot od 28 dni czeka na swojego przyjaciela. Razem przeszli przez piekło

Uwolnienie się kota z pułapki zastawionej przez jego rywala

Posiadanie papierowej torby okazało się być źródłem konfliktu między kocim rodzeństwem. Jeden z futrzaków postanowił zastawić pułapkę na drugiego i uwięził brata w środku opakowania. Siedział niewzruszony, jak gdyby nigdy nic na krańcu torby i udawał, że nie widzi próby uwolnienia się jego ofiary.

Po minie, którą możemy zaobserwować na nagraniu, łowca nie miał w planach szybko wypuścić drugiego z mruczków. Autor filmu jednak uspokoił wszystkich, którzy obawiali się o zdrowie futrzanego więźnia — nikomu nic złego się nie stało. Po chwili schwytany kot przedarł łapką papierową, brązową torbę i uciekł. 

wystająca łapka.jpg
Fot. TikTok/i_am_the_fire_

Kot w pułapce - humorystyczne nagranie stało się hitem w sieci

Nagranie kocich psikusów zamieszczono w mediach społecznościowych. Ta zabawna sytuacja ukazująca rywalizację dwóch mruczków o zabawkę w postaci papierowej torby bardzo spodobała się oglądającym. Od momentu publikacji filmu wygenerował on ponad 5 milionów wyświetleń, a liczba ta wciąż rośnie.