kotek
Źródło: screen z youtube/Ann Hernandez-Lynch

Zima zaskoczyła kota. Mruczek zjechał z górki na sankach

3 Lutego 2021

Koty to ciekawskie stworzenia, do tego stopnia, że nie boją się ryzykować. Nie wiedząc, co się stanie, wchodzą w różne miejsca, choć może przysporzyć im to kłopotów. Pewien mruczek postanowił sprawdzić, do czego służą sanki! Właściciel wszystko nagrał.

Koty lubią wygrzewać się w cieple. Kiedy za oknami jest szaro i buro, mruczki najchętniej leżą na kaloryferze, wyczekując zmiany pogody. Zdarzają się i odważne czworonogi, którym zima nie jest straszna. Pewien kociak tak bardzo był zafascynowany śnieżną aurą, że zdecydował się nawet spróbować sportów zimowych!

Kot wskoczył na sanki

W ostatnich tygodniach sanki stały się prawdziwym rarytasem. Wszak od dawna nie było już takiej zimy, gdzie można było zjeżdżać na sankach, jabłuszkach, lepić bałwany. Górki pękają w szwach, a zatroskani rodzice pilnują swoich pociech. Nawet i na sankach może wydarzyć się tragedia. Przed ruszeniem się z górki, należy sprawdzić, czy mamy miejsce na dole, czy zjazd jest bezpieczny oraz, czy nasz sprzęt dobrze działa.

W sklepach brakuje plastikowych, drewnianych i metalowych sanek oraz jabłuszek. Szczęśliwy ten, który kupił przedmiot kilka lat temu i dziś może udać, się pozjeżdżać. Okazuje się, że nie tylko dzieci mają frajdę z sanek, ale i koty! Pewien mruczek był tak ciekaw różowego przedmiotu leżącego na śniegu, że postanowił zjechać na nim w dół.

Kot powoli wszedł na sanki, niczego nieświadomy. Te po chwili ruszyły na dół, mruczek spokojnie zjechał po niewielkiej górce. Gdy sanki wpadł w niewielką zaspę, kociak od razu z nich wyskoczył.

Na warszawskiej „Patelni” powstał mural z psami. Akcja dedykowana jest porzuconym psomNa warszawskiej „Patelni” powstał mural z psami. Akcja dedykowana jest porzuconym psomCzytaj dalej

Internauci zachwyceni kotem

Wideo na Youtubie udostępniła Ann Hernandez-Lynch. Choć jest ono z 2016 roku, to nie da się ukryć, że w sam raz na odpowiada obecnej pogodzie.

- Mój kot podglądał wszystkich jak zjeżdżają i sam postanowił spróbować. On kocha to robić w kółko i kółko - pisze Ann na Youtubie.

Uroczy filmik z kociakiem spodobał się nawet miłośnikom psów! - Polecam to - pisali zachwyceni internauci.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Następny artykuł