Swiatzwierzat.pl
Marla Donega Tizura

facebook/Marla Donega Tizura

Koszmarny finał randki. 53-latka zagryziona przez pitbulle

2 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Rodzinę Marli Donega Tizura dotknęła niewyobrażalna tragedia. 53-latka wracała późną porą ze swoim partnerem, kiedy została brutalnie zaatakowana. Kobieta nie miała szans w starciu, w efekcie czego osierociła trójkę dzieci. Życie odebrało jej sześć agresywnych pitbulli.

Dramat rozegrał się w stanie São Paulo, jednym z 26 stanów Brazylii, położonym w południowo-wschodniej części kraju. Marla Donega Tizula postanowiła zaskoczyć swojego partnera i zrobić mu romantyczną niespodziankę. Nie podejrzewała, że tego wieczora rozpęta się prawdziwe piekło.

Atak podczas spaceru. Pitbulle zagryzły kobietę

W ramach niespodzianki kobieta zaprosiła ukochanego na kolację do pizzerii. Podczas powrotu z romantycznego spotkania para szła w stronę pobliskiej farmy, na której pracował mężczyzna. Byli już blisko, kiedy usłyszeli nadbiegające stado zwierząt.

Na drogę wybiegło im sześć psów rasy pitbull, których zachowanie było jawnie agresywne. Czworonogi rzuciły się z zębami na zakochanych.

59-letni mężczyzna wyrwał się ze szczęk psów i pobiegł w stronę farmy, nawołując pozostałych mieszkańców. Zaalarmowani pracownicy nie zignorowali okrzyków wzywających pomocy i ruszyli z odsieczą.

Niestety, wszelkie starania okazały się bezskuteczne. Marla zmarła na miejscu wskutek krytycznych obrażeń. Rozwścieczone zwierzęta dosłownie ją rozszarpały.

Koty płaczą

Smutek, ból a może alergia? Wyjaśniamy, jakie są powody kociego płaczu

CZYTAJ DALEJ

Wokół śmierci kobiety krążą domysły

Dokładne okoliczności śmierci 53-letniej kobiety wciąż pozostają owiane tajemnicą. Brazylijski tabloid „Metropoles” donosi, że sześć pitbulli, które pozbawiły ją życia, znajdują się pod opieką właścicieli.

Lekarze weterynarii są w trakcie badań, mających na celu wykazać, czy psy już wcześniej wykazywały tendencje do agresji, czy też zaatakowały w wyniku prowokacji. Na obecną chwilę wciąż nie ustalono, czy zostaną uśpione.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatzwierzat.pl

Podobne artykuły

Aktualności

Rośnie fala przemocy wobec kotów. Nawet domowe pupile nie są bezpieczne

Czytaj więcej >
Lekarz

Aktualności

Lekarze weterynarii ujawnili szokującą prawdę o swoim zawodzie. Co piąty z nich miewa myśli samobójcze

Czytaj więcej >

Aktualności

Rośnie liczba skazanych za złe traktowanie zwierząt. Czy zaostrzenie kar rozwiąże problem?

Czytaj więcej >

Aktualności

Nie tylko ludzie cierpią na skutek powodzi. Nagrano niezwykłą akcję ratunkową psa

Czytaj więcej >

Aktualności

Dzieci poszły szukać bydła, czekał je przerażający los. Najstarsze miało ledwie 11 lat

Czytaj więcej >
podatek od psa

Aktualności

Ogłoszono nową kwotę podatku od posiadania psa. Ile wynosi "opłata za przyjaciela"?

Czytaj więcej >