Swiatzwierzat.pl
Marla Donega Tizura

facebook/Marla Donega Tizura

Koszmarny finał randki. 53-latka zagryziona przez pitbulle

2 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Rodzinę Marli Donega Tizura dotknęła niewyobrażalna tragedia. 53-latka wracała późną porą ze swoim partnerem, kiedy została brutalnie zaatakowana. Kobieta nie miała szans w starciu, w efekcie czego osierociła trójkę dzieci. Życie odebrało jej sześć agresywnych pitbulli.

Dramat rozegrał się w stanie São Paulo, jednym z 26 stanów Brazylii, położonym w południowo-wschodniej części kraju. Marla Donega Tizula postanowiła zaskoczyć swojego partnera i zrobić mu romantyczną niespodziankę. Nie podejrzewała, że tego wieczora rozpęta się prawdziwe piekło.

Atak podczas spaceru. Pitbulle zagryzły kobietę

W ramach niespodzianki kobieta zaprosiła ukochanego na kolację do pizzerii. Podczas powrotu z romantycznego spotkania para szła w stronę pobliskiej farmy, na której pracował mężczyzna. Byli już blisko, kiedy usłyszeli nadbiegające stado zwierząt.

Na drogę wybiegło im sześć psów rasy pitbull, których zachowanie było jawnie agresywne. Czworonogi rzuciły się z zębami na zakochanych.

59-letni mężczyzna wyrwał się ze szczęk psów i pobiegł w stronę farmy, nawołując pozostałych mieszkańców. Zaalarmowani pracownicy nie zignorowali okrzyków wzywających pomocy i ruszyli z odsieczą.

Niestety, wszelkie starania okazały się bezskuteczne. Marla zmarła na miejscu wskutek krytycznych obrażeń. Rozwścieczone zwierzęta dosłownie ją rozszarpały.

Koty płaczą

Smutek, ból a może alergia? Wyjaśniamy, jakie są powody kociego płaczu

CZYTAJ DALEJ

Wokół śmierci kobiety krążą domysły

Dokładne okoliczności śmierci 53-letniej kobiety wciąż pozostają owiane tajemnicą. Brazylijski tabloid „Metropoles” donosi, że sześć pitbulli, które pozbawiły ją życia, znajdują się pod opieką właścicieli.

Lekarze weterynarii są w trakcie badań, mających na celu wykazać, czy psy już wcześniej wykazywały tendencje do agresji, czy też zaatakowały w wyniku prowokacji. Na obecną chwilę wciąż nie ustalono, czy zostaną uśpione.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!Ewa MatysiakAutor

Wydawca portalu swiatzwierzat.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatzwierzat.pl

Podobne artykuły

Aktualności

Inspektorzy DIOZ uratowali zaniedbane psy „Nigdy nie były przytulane i kochane"

Czytaj więcej >

Aktualności

Niezwykła ekspozycja pod Sejmem. Tak wygląda przyszłość bez chowu przemysłowego zwierząt

Czytaj więcej >

Aktualności

Dzień na plaży zmienił się w dramat. Na odsiecz ruszyli niezwykli ratownicy

Czytaj więcej >

Aktualności

Rośnie liczba fałszywych zgłoszeń o znęcaniu nad zwierzętami. To nowa metoda zemsty

Czytaj więcej >

Aktualności

Koszykarze zabrali na spacer bezpańskie psiaki. Chcą zachęcić do udziału w wolontariacie

Czytaj więcej >

Aktualności

Rozbito gang organizujący walki psów. To największa taka operacja w historii stanu Nowy Jork

Czytaj więcej >