Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Aktualności > Koszmarny finał randki. 53-latka zagryziona przez pitbulle
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 24.03.2022 18:44

Koszmarny finał randki. 53-latka zagryziona przez pitbulle

Marla Donega Tizura
facebook/Marla Donega Tizura

Rodzinę Marli Donega Tizura dotknęła niewyobrażalna tragedia. 53-latka wracała późną porą ze swoim partnerem, kiedy została brutalnie zaatakowana. Kobieta nie miała szans w starciu, w efekcie czego osierociła trójkę dzieci. Życie odebrało jej sześć agresywnych pitbulli.

Dramat rozegrał się w stanie São Paulo, jednym z 26 stanów Brazylii, położonym w południowo-wschodniej części kraju. Marla Donega Tizula postanowiła zaskoczyć swojego partnera i zrobić mu romantyczną niespodziankę. Nie podejrzewała, że tego wieczora rozpęta się prawdziwe piekło.

Atak podczas spaceru. Pitbulle zagryzły kobietę

W ramach niespodzianki kobieta zaprosiła ukochanego na kolację do pizzerii. Podczas powrotu z romantycznego spotkania para szła w stronę pobliskiej farmy, na której pracował mężczyzna. Byli już blisko, kiedy usłyszeli nadbiegające stado zwierząt.

Na drogę wybiegło im sześć psów rasy pitbull, których zachowanie było jawnie agresywne. Czworonogi rzuciły się z zębami na zakochanych.

59-letni mężczyzna wyrwał się ze szczęk psów i pobiegł w stronę farmy, nawołując pozostałych mieszkańców. Zaalarmowani pracownicy nie zignorowali okrzyków wzywających pomocy i ruszyli z odsieczą.

Niestety, wszelkie starania okazały się bezskuteczne. Marla zmarła na miejscu wskutek krytycznych obrażeń. Rozwścieczone zwierzęta dosłownie ją rozszarpały.

Wokół śmierci kobiety krążą domysły

Dokładne okoliczności śmierci 53-letniej kobiety wciąż pozostają owiane tajemnicą. Brazylijski tabloid „Metropoles” donosi, że sześć pitbulli, które pozbawiły ją życia, znajdują się pod opieką właścicieli.

Lekarze weterynarii są w trakcie badań, mających na celu wykazać, czy psy już wcześniej wykazywały tendencje do agresji, czy też zaatakowały w wyniku prowokacji. Na obecną chwilę wciąż nie ustalono, czy zostaną uśpione.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!