Swiatzwierzat.pl

Twitter.com @aflyguynew1

Kolumbia: kot rzucił się na małą dziewczynkę. Wyjaśnienia matki wstrząsnęły internautami

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Emil Hoff

Niezwykłe wideo podbiło serca internautów. Ukazuje atak kota na dziecko. Zwierzę ma jednak swoje powody do nietypowego zachowania.

Wideo zostało nagrane w jednym z domów w Bogocie, stolicy Kolumbii w Ameryce Południowej. Ukazuje, jak malutkie dziecko, dziewczynka w czerwonych śpioszkach , baraszkuje na podłodze w jednym z pokoi.

Nagły atak kota na dziecko!

Nad jej zabawą czuwa kot, ułożony wygodnie na kanapie obok. Nagle jednak dzieje się coś niebywałego! Kot rzuca się z łapami na biedną dziewczynkę!

Najpierw dziecko zmienia nieco kierunek raczkowania. Kieruje się w dół kadru, do miejsca, którego nie widzi obiektyw kamery ochrony, zainstalowanej w pokoju. Kot jakby tylko na to czekał. Błyskawicznie skacze z kanapy na ziemię i mknie do dziewczynki. Zastawia jej drogę i zaczyna okładać dziecko po twarzy.

Tak brutalne traktowanie musiało nieźle zaszokować małą dziewczynkę, która posłusznie odwraca się i zaczyna raczkować w przeciwną stronę.

Matce łzy stanęły w oczach

Kiedy matka dziecka obejrzała nagranie, łzy stanęły jej w oczach. Nie były to jednak łzy strachu, oburzenia czy gniewu, lecz wzruszenia i wdzięczności.

Okazuje się, że dokładnie tam, gdzie chciała się dostać dziewczynka, otwiera się niczym niezabezpieczona klatka schodowa - trzynaście stromych stopni, prowadzących na niższe piętro domu. Dziewczynce groziło śmiertelne niebezpieczeństwo, w czym kot od razu się zorientował.

Zwierzę rzuciło się na ratunek dziewczynce i zrobiło wszystko, by zawrócić ją z drogi na strome schody. Kot okładał małą opuszkami łapek, bez wysuniętych pazurów. Dzięki zdecydowaniu i szybkiemu działaniu domowego kota nie doszło do tragedii i dziecku nic się nie stało.

Wideo ma już ponad 9 mln wyświetleń

Opublikowane na Twitterze niezwykłe nagranie ma już 9 mln wyświetleń. Internauci są zachwyceni zachowaniem domowego mruczka. To, że psy czuwają nad ludzkim bezpieczeństwem, wydaje się naturalne, ale koci bohaterowie trafiają się jakby rzadziej.

- To wideo to dowód, że koty kochają swoich ludzi - napisała jedna z internautek w komentarzu pod filmem.

- Na filmie widać, jak kot próbuje złapać dziewczynkę za skórę na karku, tak jak koty robią ze swoimi młodymi. Dopiero, jak zwierzak się zorientował, że dziewczynka jest za ciężka, przyjął pozycję blokowania drogi. - czytamy w innym komentarzu. - Wspaniały koci rodzic!

Zobaczcie niezwykłe nagranie, ukazujące szybką akcję ratunkową w wykonaniu kota!

Źródło: Twitter.com @aflyguynew1

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]  Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta.  Bądź z nami!

Tagi:

Podobne artykuły

Pozostałe

Internauci oburzeni kreacją Kylie Jenner. Gloryfikacja polowań na zwierzęta? Zaskakujące stanowisko PETA
Czytaj więcej >

Pozostałe

Holandia chce zakazać designerskich ras psów i kotów. Na "czarnej liście" najpopularniejsze pupile
Czytaj więcej >

Pozostałe

Jaki jesteś w miłości? Wszystko zależy od tego, czy najpierw zauważysz ptaki, czy konia
Czytaj więcej >

Pozostałe

Rolnik nie wierzył, że zniosła to kura. Na widok jajka z ogonem w sieci zapanował szał
Czytaj więcej >

Pozostałe

Pożar w stadninie koni Huculski Raj. Prawie wszystkie zwierzęta zginęły, dwie osoby w szpitalu
Czytaj więcej >

Pozostałe

Japończyk spełnił marzenie swojego życia. Wydał krocie, żeby zamienić się w wilka
Czytaj więcej >
Emil Hoff

Miłośnik historii ludzi i zwierząt, autor książek i artykułów (w prasie i sieci), influencer wołacza. Redaktor swiatzwierzat.pl. Team koty. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]