Swiatzwierzat.pl
Pies rozrywa kołnierz

Youtube.com/ Riv & Reb

Zemsta jest słodka. Reakcja psa na znienawidzony kołnierz rozkłada na łopatki

16 Marca 2022

Autor tekstu:

Oktawian Góral

Właściciele psów oraz same zwierzaki doskonale znają kołnierze ortopedyczne. Po operacji lub kontuzji zakładane są, aby psy lub koty nie drapały się i nie lizały w miejscu, w którym pojawiła się rana. Niestety, nasze zwierzęta nie zawsze roz

Kołnierz ortopedyczny, nazywany często stożkiem to przydatne rozwiązanie po wszelakiego rodzaju operacjach, czy kontuzjach. Pomaga zwierzęciu dojść do siebie, a zranione miejsca nie są narażone na drapanie czy lizanie. Niestety, nasi milusińscy zazwyczaj nie wiedzą, że kołnierz zakładamy dla ich dobra. Kołnierze często oznaczają fochy i obrazę

Obrażony na kołnierz

Pies, którego nagrano postanowił dosadnie pokazać co sądzi o kołnierzu. Jak się okazuje, stożek został mu założony po kastracji, po to, aby piesek nie mógł oblizywać się w okolicach operowanego miejsca, by to szybciej się zagoiło.

Pies spędził w kołnierzu równy tydzień. Jak nie trudno się domyślić nie był zachwycony z tego powodu. Jak widać na nagraniu, zaraz po zdjęciu postanowił się zemścić na "stożku wstydu" jak internauci określili kołnierz ortopedyczny dla psa.

Wideo z "rozprawienia się z wrogiem" osiąga rekordy popularności. Widzowie nie mogą powstrzymać śmiechu, który wywołuje nagranie. Uroczy psiak zdecydowanie pokazuje, że nie darzy kołnierza najlepszymi uczuciami. Co zrobił piesek?

Wszystko zostało nagrane

Zaraz po zdjęciu kołnierza ortopedycznego przeuroczy pies postanowił rozprawić się ze swoim towarzyszem. Nie wiemy, czy kołnierz został zwiany ze stołu przez wiatr, czy psiak sam po  niego podszedł, jednak to, co wyczynia z kawałkiem plastiku bawi do łez.

Na nagraniu widać, jak kołnierz ortopedyczny przyjmuje całą złość psa. Ten nie szczędzi sił i energii, by rozprawić się z kołnierzem. Targa go po całej posesji i próbuje zniszczyć. Na nic interwencje właściciela, który podchodzi, by zabrać kołnierz.

Pies za każdym razem, gdy jego opiekun próbuje zabrać stożek, wynosi go coraz dalej, biegając z kawałkiem plastiki w pyszczku po terenie całej działki. Zemsta na "stożku wstydu" jest naprawdę niezwykła.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Tagi:

Oktawian GóralAutor

Wydawca swiatzwierzat.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatzwierzat.pl

Podobne artykuły

Pozostałe

Co wabi kleszcze? Jeden przedmiot przyciąga je jak magnes

Czytaj więcej >

Pozostałe

Pierwszy przypadek małpiej ospy w Europie. Czy mamy powody do obaw?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Jaką krzywdę może wyrządzić wypalanie traw?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Sezon wypalania traw. Strażacy ostrzegają przed niebezpieczeństwem

Czytaj więcej >
szczeniaczek je

Pozostałe

Szczeniaczek jest bardzo podekscytowany jedzeniem. Z radości wykonuje niewiarygodny manewr

Czytaj więcej >
psy bez przednich łap

Pozostałe

Adoptowała dwa psy bez przednich łap. Jeden uczy drugiego, jak się poruszać, piękne wideo

Czytaj więcej >