Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Zemsta jest słodka. Reakcja psa na znienawidzony kołnierz rozkłada na łopatki
Oktawian Góral
Oktawian Góral 24.03.2022 19:05

Zemsta jest słodka. Reakcja psa na znienawidzony kołnierz rozkłada na łopatki

Pies rozrywa kołnierz
Youtube.com/ Riv & Reb

Kołnierz ortopedyczny, nazywany często stożkiem to przydatne rozwiązanie po wszelakiego rodzaju operacjach, czy kontuzjach. Pomaga zwierzęciu dojść do siebie, a zranione miejsca nie są narażone na drapanie czy lizanie. Niestety, nasi milusińscy zazwyczaj nie wiedzą, że kołnierz zakładamy dla ich dobra. Kołnierze często oznaczają fochy i obrazę

Obrażony na kołnierz

Pies, którego nagrano postanowił dosadnie pokazać co sądzi o kołnierzu. Jak się okazuje, stożek został mu założony po kastracji, po to, aby piesek nie mógł oblizywać się w okolicach operowanego miejsca, by to szybciej się zagoiło.

Pies spędził w kołnierzu równy tydzień. Jak nie trudno się domyślić nie był zachwycony z tego powodu. Jak widać na nagraniu, zaraz po zdjęciu postanowił się zemścić na "stożku wstydu" jak internauci określili kołnierz ortopedyczny dla psa.

Wideo z "rozprawienia się z wrogiem" osiąga rekordy popularności. Widzowie nie mogą powstrzymać śmiechu, który wywołuje nagranie. Uroczy psiak zdecydowanie pokazuje, że nie darzy kołnierza najlepszymi uczuciami. Co zrobił piesek?

Wszystko zostało nagrane

Zaraz po zdjęciu kołnierza ortopedycznego przeuroczy pies postanowił rozprawić się ze swoim towarzyszem. Nie wiemy, czy kołnierz został zwiany ze stołu przez wiatr, czy psiak sam po  niego podszedł, jednak to, co wyczynia z kawałkiem plastiku bawi do łez.

Na nagraniu widać, jak kołnierz ortopedyczny przyjmuje całą złość psa. Ten nie szczędzi sił i energii, by rozprawić się z kołnierzem. Targa go po całej posesji i próbuje zniszczyć. Na nic interwencje właściciela, który podchodzi, by zabrać kołnierz.

Pies za każdym razem, gdy jego opiekun próbuje zabrać stożek, wynosi go coraz dalej, biegając z kawałkiem plastiki w pyszczku po terenie całej działki. Zemsta na "stożku wstydu" jest naprawdę niezwykła.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Tagi: Nagranie Pies Kot
Polecane