Zdjęcie podglądowe - kot
Źródło: unsplash/Amy Humphries

Ruszyły zgłoszenia do plebiscytu na Kocią Piękność Wrocławia 2021. Twój pupil też ma szanse na wygraną

5 Lutego 2021

Właśnie ruszyły zgłoszenia do kolejnej edycji konkursu Kociej Piękności Wrocławia 2021. Najurodziwsze kotki i kocurki, jak co roku, staną do rywalizacji o tytuł Miss i Mistera stolicy Dolnego Śląska. Zwycięzca może liczyć na wiele nagród. Ostateczny termin zapisów jest już wkrótce, dlatego warto się pospieszyć.

Kocia Piękność Wrocławia jest corocznym plebiscytem, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców Śląska. Pierwsza edycja została zorganizowana w 2015 roku z okazji Międzynarodowego Dnia Kota przypadającej na 17 lutego, a od tamtego czasu nowych uczestników konkursu stale przybywa.

Rusza plebiscyt Kocia Piękność Wrocławia 2021

Święto wszystkich mruczków zbliża się wielkimi krokami, dlatego portal www.wroclaw.pl, wraz z partnerami, ponownie zaprasza do wzięcia udziału w plebiscycie Kociej Piękności Wrocławia 2021. Pozostaje ważne pytanie, co należy zrobić, by pupil został zakwalifikowany do pierwszego etapu?

Do środy, 10 lutego, do godziny 10.00, można zgłaszać swoich kandydatów przez specjalny formularz opublikowany na tej stronie. Wystarczy podać imię i krótki opis swojego kociego przyjaciela, dodać zdjęcie, a także przekazać dane kontaktowe.

Kotki, które staną na podium, oprócz tytułu i dyplomu, mogą liczyć na specjalne nagrody ufundowane przez partnerów plebiscytu. Wśród nich znalazł się Husse, czyli szwedzki producent wysokiej jakości suchej i mokrej karmy oraz kosmetyków i drobnych smakołyków dla psów i kotów, przychodnia EVETA oraz Firma MED-VET.

Kraków. Wolontariusze zastali scenę jak z horroru. Oto jak wyglądało wnętrze domu patologicznego zbieracza zwierzątKraków. Wolontariusze zastali scenę jak z horroru. Oto jak wyglądało wnętrze domu patologicznego zbieracza zwierzątCzytaj dalej

Twój mruczek też ma szanse zostać Miss lub Misterem

W plebiscycie może wziąć udział każdy mruczący przyjaciel człowieka, pod warunkiem, że został udomowiony. Zwycięzca zostanie wyłoniony poprzez internetowe głosowanie, dlatego każdy mruczek ma równe szanse na wygraną, niezależnie od swoich niedoskonałości.

Jak pokazują wyniki z ubiegłych lat, zdobywca tytułu Kociej Piękności Wrocławia wcale nie musi być chodzącym ideałem, by doceniono jego urok. W zeszłorocznej edycji zaszczytny tytuł Kociej Piękności Wrocławia otrzymał jednooki Migdałek, zdobywając aż 683 głosy. Na podium stanęli też Pingwiś (373 głosy) oraz Bianco (249 głosów).

Już w piątek 12 lutego wystartuje internetowe głosowanie, które potrwa do 17 lutego, do godziny 10.00 wyniki. Jeszcze tego samego dnia, po przeliczeniu głosów, poznamy oficjalnego zwycięzcę. Trzymamy kciuki za wszystkich tegorocznych uczestników plebiscytu i niech wygra najlepszy!

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

źródło: wroclaw.pl

Następny artykuł