Swiatzwierzat.pl
Zdjęcie podglądowe - kot

unsplash/Amy Humphries

Ruszyły zgłoszenia do plebiscytu na Kocią Piękność Wrocławia 2021. Twój pupil też ma szanse na wygraną

5 Lutego 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Właśnie ruszyły zgłoszenia do kolejnej edycji konkursu Kociej Piękności Wrocławia 2021. Najurodziwsze kotki i kocurki, jak co roku, staną do rywalizacji o tytuł Miss i Mistera stolicy Dolnego Śląska. Zwycięzca może liczyć na wiele nagród. Ostateczn

Kocia Piękność Wrocławia jest corocznym plebiscytem, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców Śląska. Pierwsza edycja została zorganizowana w 2015 roku z okazji Międzynarodowego Dnia Kota przypadającej na 17 lutego, a od tamtego czasu nowych uczestników konkursu stale przybywa.

Rusza plebiscyt Kocia Piękność Wrocławia 2021

Święto wszystkich mruczków zbliża się wielkimi krokami, dlatego portal www.wroclaw.pl, wraz z partnerami, ponownie zaprasza do wzięcia udziału w plebiscycie Kociej Piękności Wrocławia 2021. Pozostaje ważne pytanie, co należy zrobić, by pupil został zakwalifikowany do pierwszego etapu? 

Do środy, 10 lutego, do godziny 10.00, można zgłaszać swoich kandydatów przez specjalny formularz opublikowany na tej stronie. Wystarczy podać imię i krótki opis swojego kociego przyjaciela, dodać zdjęcie, a także przekazać dane kontaktowe.

Kotki, które staną na podium, oprócz tytułu i dyplomu, mogą liczyć na specjalne nagrody ufundowane przez partnerów plebiscytu. Wśród nich znalazł się Husse, czyli szwedzki producent wysokiej jakości suchej i mokrej karmy oraz kosmetyków i drobnych smakołyków dla psów i kotów, przychodnia EVETA oraz Firma MED-VET. 

Twój mruczek też ma szanse zostać Miss lub Misterem

W plebiscycie może wziąć udział każdy mruczący przyjaciel człowieka, pod warunkiem, że został udomowiony. Zwycięzca zostanie wyłoniony poprzez internetowe głosowanie, dlatego każdy mruczek ma równe szanse na wygraną, niezależnie od swoich niedoskonałości.

Jak pokazują wyniki z ubiegłych lat, zdobywca tytułu Kociej Piękności Wrocławia wcale nie musi być chodzącym ideałem, by doceniono jego urok. W zeszłorocznej edycji zaszczytny tytuł Kociej Piękności Wrocławia otrzymał jednooki Migdałek, zdobywając aż 683 głosy. Na podium stanęli też Pingwiś (373 głosy) oraz Bianco (249 głosów). 

Już w piątek 12 lutego wystartuje internetowe głosowanie, które potrwa do 17 lutego, do godziny 10.00 wyniki. Jeszcze tego samego dnia, po przeliczeniu głosów, poznamy oficjalnego zwycięzcę. Trzymamy kciuki za wszystkich tegorocznych uczestników plebiscytu i niech wygra najlepszy!

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

źródło: wroclaw.pl

Podobne artykuły

Kot w Wielkanoc

Koty

Czy mogę dać kotu jajko? Dowiedz się, o czym należy pamiętać w Wielkanoc

Czytaj więcej >
facebook/Best Friends Felines

Koty

Wystające żebra, sama skóra i kości. Uratowane przed śmiercią kociątko zmieniło się do nie poznania

Czytaj więcej >
pixabay/Kabo

Koty

Dlaczego kot kopie przy misce? Wyjaśniamy zachowania mruczka

Czytaj więcej >
Marlin

Koty

Świat oszalał na punkcie kota-pływaka. Nie straszna mu żadna fala (WIDEO)

Czytaj więcej >
Szczęśliwy kot

Koty

Jak poznać, że kot jest szczęśliwy? 8 znaków, że twój pupil ma u ciebie jak w raju

Czytaj więcej >
Bury kot leżący wśród szklanek i kieliszków

Koty

Czy zwierzęta mogą napić się drinka? Okazuje się, że tak. Do sprzedaży trafiło specjalne wino dla kotów

Czytaj więcej >