Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kobieta przyłapała sąsiada na niezwykłej interakcji ze zwierzakami. Film stał się hitem w sieci
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 24.03.2022 18:49

Kobieta przyłapała sąsiada na niezwykłej interakcji ze zwierzakami. Film stał się hitem w sieci

Scena za oknem
Tiktok/cheyennetylerberry

Pewnego razu, kiedy Cheyenne Tyler Berry krzątała się w kuchni, tuż za jej oknem rozegrała się niesamowicie urocza scena. Kobieta dostrzegła starszego sąsiada spacerującego z psem oraz rudego kota przechadzającego się po kamiennym ogrodzeniu. Rozczulające spotkanie dwóch czworonogów porusza serce.

Czy psy i koty mogą się stać się przyjaciółmi? Filmik opublikowany w aplikacji TikTok przez Cheyenne Tyler Berry udowadnia, że opowieści o rzekomej nienawiści pomiędzy tymi dwoma gatunkami można włożyć między bajki.

Miłość tkwi w drobnych szczegółach

Kobieta akurat zmywała naczynia w kuchni, kiedy przypadkiem dostrzegła starszego sąsiada wyprowadzającego swojego pupila na spacer. Na ich drodze stanął rudy kot o imieniu George, który mieszka w domu obok.

Jak widać na krótkim nagraniu, niewielkich rozmiarów piesek za wszelką cenę chciał przywitać się z nieznajomym stworzeniem. Chayenne przyznaje, że na widok mruczka był po prostu zachwycony i skakał z ekscytacji.

Chociaż będąc w podobnej sytuacji, większość właścicieli zwierząt zdecydowałaby się na odciągnięcie psa od kota, mężczyzna zachował się w przeciwny sposób. Zamiast ograniczać kontakt pomiędzy dwoma zwierzakami, podniósł swojego pupila i pozwolił mu na zapoznanie się z Georgem.

- Ta urocza scena sprawiła, że po prostu się rozpłakałam, ponieważ byłam zszokowana, że mogłam być świadkiem tak słodkiej chwili. Ta interakcja rozjaśniła mój dzień i wywołała szeroki uśmiech na mojej twarzypodsumowała Cheyenne Tyler Berry.

Film został odtworzony już ponad 4 miliony razy, wywołując równie emocjonalne reakcje wśród widzów. A jak Wam podoba się interakcja pomiędzy sąsiadem a napotkanymi zwierzakami? Czy jesteście tak samo zachwyceni, jak autorka filmu?

Koniecznie zobacz nagranie pod tym linkiem.

Źródło: Tiktok/cheyennetylerberry

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!