Swiatzwierzat.pl
Psy wokół samochodu

fot. https://rottweilertopfans.com/

Kierowca kopnął bezdomnego psa. Gang czworonogów dał mu solidną nauczkę

2 Września 2022

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Nikt nie ma wątpliwości, że każde zwierzę zasługuje na szacunek i godne traktowanie. Niestety, wciąż pojawiają się osoby, które nie widzą problemu w tym, aby zachować się agresywnie w stosunku do tych bezbronnych stworzeń. Przykładem może być pewien mężczyzna, który kopnął bezpańskiego psa. Nie mógł spodziewać się, jaką otrzyma za to karę.

Kierowca samochodu postanowił bez skrupułów kopnąć bezpańskiego psa. To, co wydarzyło się potem, brzmi i wygląda naprawdę niewiarygodnie. Poszkodowany czworonóg skrzyknął kolegów i postanowił się na nim odegrać.

Mężczyzna kopnął bezpańskiego psa. Banda czworonogów zaatakowała jego auto

Niecodzienna sytuacja wydarzyła się w chińskiej miejscowości Chongqing. To właśnie tam pewien mężczyzna, po przyjechaniu swoim samochodem na parking, zauważył śpiącego bezdomnego psa. Kierowca nie miał ochoty, aby po prostu wysiąść z pojazdu i przesunąć zwierzę albo znaleźć inne miejsce parkingowe.

Chińczyk bez skrupułów kopnął czworonoga, aby w ten sposób zakomunikować mu, że powinien się przesunąć. Zaatakowane stworzenie zmieniło swoją noclegownię na inne miejsce, a zadowolony z siebie kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia.

Świeczka

87-latek skatował na śmierć roczną sunię. "Zabrakło nam słów, by opisać to okrucieństwo"

CZYTAJ DALEJ

Bezdomne psy zniszczyły samochód w akcie zemsty

Niedługo potem na parkingu pojawiła się banda bezdomnych psów, które najwidoczniej były towarzyszami zaatakowanego zwierzęcia. Czworonogi zbliżyły się do samochodu Chińczyka, po czym zaczęły go gryźć, doprowadzając do poważnych zniszczeń. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez osobę mieszkającą w sąsiedztwie kierowcy.

Z zamieszczonego w sieci wideo wynika, że mężczyzna zdążył wysiąść z pojazdu i udać się w kierunku swojego miejsca zamieszkania. W tym czasie bezdomne psy zniszczyły większość zewnętrznych części jego pojazdu, w tym między innymi wycieraczki oraz przednią szybę.

Filmik może być nauczką dla każdego człowieka, któremu przyszłoby do głowy potraktować w podobny sposób niewinne zwierzę. Właściciel zniszczonego samochodu z pewnością na długo zapamięta swoją lekcję i będzie wiedział, że nie można w ten sposób podchodzić do żadnego zwierzęcia.

Zobacz zdjęcia:

Bezdomne psy atakują samochód2

fot. boredpanda.com

Bezdomne psy atakują samochód3

fot. boredpanda.pl

stray-dog-revenge-2

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Archiwum Grażyny Rutowskiej

Można się zdziwić, jakie zwierzaki skradły serca Polaków w PRL-u. Dziś mało kto pamięta

Przed pięćdziesięcioma laty na podwórkach i w parkach próżno było szukać piesków rasy chihuahua, szpiców miniaturowych czy golden retrieverów. Naszym rodzicom i dziadkom towarzyszyły za to owczarki niemieckie, pudle, boksery oraz kundelki. Tematem fotografii z tamtych czasów byli także mruczący przyjaciele człowieka - w archiwach zachowały się dziesiątki zdjęć z kotami we wszystkich możliwych umaszczeniach. Pozwól zabrać się w podróż w czasie i na nowo odkryć, jakim zwierzętom Polki i Polacy deklarowali swoją miłość.

Zobacz galerię >

Jak dobrze znasz królestwo zwierząt? SPRAWDŹ!

Pytanie 1 z 9

Jaki gatunek małpy jest najbliższy człowiekowi?

Źródło: boredpanda.com, rottweilertopfans.com

Tagi:

Martyna PałkaAutor

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Psy

Jak podać psu tabletkę? 5 sposobów, które powinien znać każdy psiarz

Czytaj więcej >

Psy

Rodzina niepokoi się guzem na brzuchu 13-letniej suczki. Ale to nie jedyne zmartwienie

Czytaj więcej >

Psy

Wybuch gazu w kamienicy w Katowicach. W rumowisku ratownicy znaleźli małego psa

Czytaj więcej >

Psy

Daniel "Magical" wychodzi z więzienia. DIOZ natychmiast podjęło interwencję, 20-letnia Sonia odebrana

Czytaj więcej >

Psy

Pies i kot zostają po raz pierwszy sami. Sprawy przybrały niespodziewany obrót

Czytaj więcej >

Psy

Schronisko chciało uśpić psią mamę wraz z dziećmi. Wstawiła się za nimi tylko jedna osoba

Czytaj więcej >