Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Kierowca kopnął bezdomnego psa. Gang czworonogów dał mu solidną nauczkę
Martyna Pałka
Martyna Pałka 02.09.2022 13:09

Kierowca kopnął bezdomnego psa. Gang czworonogów dał mu solidną nauczkę

Psy wokół samochodu
fot. https://rottweilertopfans.com/

Nikt nie ma wątpliwości, że każde zwierzę zasługuje na szacunek i godne traktowanie. Niestety, wciąż pojawiają się osoby, które nie widzą problemu w tym, aby zachować się agresywnie w stosunku do tych bezbronnych stworzeń. Przykładem może być pewien mężczyzna, który kopnął bezpańskiego psa. Nie mógł spodziewać się, jaką otrzyma za to karę.

Kierowca samochodu postanowił bez skrupułów kopnąć bezpańskiego psa. To, co wydarzyło się potem, brzmi i wygląda naprawdę niewiarygodnie. Poszkodowany czworonóg skrzyknął kolegów i postanowił się na nim odegrać.

Mężczyzna kopnął bezpańskiego psa. Banda czworonogów zaatakowała jego auto

Niecodzienna sytuacja wydarzyła się w chińskiej miejscowości Chongqing. To właśnie tam pewien mężczyzna, po przyjechaniu swoim samochodem na parking, zauważył śpiącego bezdomnego psa. Kierowca nie miał ochoty, aby po prostu wysiąść z pojazdu i przesunąć zwierzę albo znaleźć inne miejsce parkingowe.

Chińczyk bez skrupułów kopnął czworonoga, aby w ten sposób zakomunikować mu, że powinien się przesunąć. Zaatakowane stworzenie zmieniło swoją noclegownię na inne miejsce, a zadowolony z siebie kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia.

Bezdomne psy zniszczyły samochód w akcie zemsty

Niedługo potem na parkingu pojawiła się banda bezdomnych psów, które najwidoczniej były towarzyszami zaatakowanego zwierzęcia. Czworonogi zbliżyły się do samochodu Chińczyka, po czym zaczęły go gryźć, doprowadzając do poważnych zniszczeń. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez osobę mieszkającą w sąsiedztwie kierowcy.

Z zamieszczonego w sieci wideo wynika, że mężczyzna zdążył wysiąść z pojazdu i udać się w kierunku swojego miejsca zamieszkania. W tym czasie bezdomne psy zniszczyły większość zewnętrznych części jego pojazdu, w tym między innymi wycieraczki oraz przednią szybę.

Filmik może być nauczką dla każdego człowieka, któremu przyszłoby do głowy potraktować w podobny sposób niewinne zwierzę. Właściciel zniszczonego samochodu z pewnością na długo zapamięta swoją lekcję i będzie wiedział, że nie można w ten sposób podchodzić do żadnego zwierzęcia.

Zobacz zdjęcia:

Bezdomne psy atakują samochód2
fot. boredpanda.com
Bezdomne psy atakują samochód3
fot. boredpanda.pl
stray-dog-revenge-2

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Źródło: boredpanda.com, rottweilertopfans.com

Tagi: Pies