Swiatzwierzat.pl

youtube/iVORE

Kaczątka myślą, że szczeniak jest ich mamą. Nagranie rozczula ludzi z całego świata

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

W ostatnim czasie krótki film z pięcioma kaczątkami oraz szczeniakiem został ciepło przyjęty przez internautów. Pomimo różnic w wyglądzie i zachowaniu, ptaszki o żółciutkim upierzeniu uznały czworonoga za swoją mamę i zaczęły podążać jego śladami. Ich wspólny spacer potrafi rozczulić każdego!

Żyjące we wszystkich częściach świata zwierzęta dostarczają ludziom nie tylko wiele radości, ciepła, ale i niezapomnianych wrażeń. Czasem wprawiają w osłupienie, innym razem zaskakują swoją inteligencją. Nie inaczej jest w przypadku małych kaczątek.

Urocze nagranie z udziałem zwierzaków bawi do łez

W sieci opublikowano krótkie wideo przedstawiające pięć żółciutkich kaczątek i ich nieco większego przyjaciela z zupełnie innego gatunku. Wiadomo, że maluchy lubią trzymać się razem, ale tym razem najwyraźniej pomyliły szczeniaka o biszkoptowym kolorze sierści ze swoją mamą. Bez chwili zawahania zaczęły za nim podążać.

Sam czworonóg nie wydaje się być z tego powodu rozdrażniony. Wręcz przeciwnie - ewidentnie cieszy go bycie w centrum uwagi, o czym świadczy dziarski chód na czele grupy. Pod koniec słodkiego nagrania widzimy, że gdy psiakowi znudził się spacer, zaczął bawić się ze swoimi towarzyszami w berka.

Kaczuszki najwyraźniej nie rozumieją zasad nowej zabawy, ponieważ ruszają w zupełnie przeciwnym kierunku i zaczynają szukać pożywienia w niskiej trawie. Niemniej jednak wcale się nie dziwimy, że tak wielu internautów zachwyciło się spacerem zwierzaków. Widok tej niezwykłej rodzinki sprawia, że na twarzy momentalnie pojawia się uśmiech.

Widzowie zgodnie przyznają, że ludzie mogliby uczyć się miłości od zwierząt. Czy Ty również tak sądzisz? Daj znać w komentarzu!

Zobacz nagranie:

Źródło: youtube/iVORE

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected].  Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta.  Bądź z nami

Tagi:

Podobne artykuły

Pozostałe

Targi rzeczy dla zwierząt Meet my Buddies odbędą się już 20 i 21 maja w centrum Warszawy - musicie tam być!
Czytaj więcej >

Pozostałe

Ta zagadka doprowadza każdego do szaleństwa. Mało kto potrafi znaleźć kota na półce z książkami
Czytaj więcej >

Pozostałe

Alarm w Warszawie, dziecko i pies poparzone tajemniczą substancją. "Na wszelki wypadek niczego nie dotykajcie"
Czytaj więcej >

Pozostałe

Za zamkniętymi drzwiami dopuścił się okropnego czynu, wszystko nagrał. "Nie tylko pies był ofiarą"
Czytaj więcej >

Pozostałe

Zamiast gadżetów na komunię poprosił o wyjątkowy prezent. Piękny gest chłopca wzruszył tysiące osób
Czytaj więcej >

Pozostałe

Adam Zagalski nie żyje, wolontariusz i twórca bloga "Podróż na cztery łapy". Zginął w wypadku
Czytaj więcej >
Ewa Matysiak

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz roli domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]