Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kaczątka myślą, że szczeniak jest ich mamą. Nagranie rozczula ludzi z całego świata
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 30.12.2021 01:00

Kaczątka myślą, że szczeniak jest ich mamą. Nagranie rozczula ludzi z całego świata

Szczeniak i kaczątka
youtube/iVORE

W ostatnim czasie krótki film z pięcioma kaczątkami oraz szczeniakiem został ciepło przyjęty przez internautów. Pomimo różnic w wyglądzie i zachowaniu, ptaszki o żółciutkim upierzeniu uznały czworonoga za swoją mamę i zaczęły podążać jego śladami. Ich wspólny spacer potrafi rozczulić każdego!

Żyjące we wszystkich częściach świata zwierzęta dostarczają ludziom nie tylko wiele radości, ciepła, ale i niezapomnianych wrażeń. Czasem wprawiają w osłupienie, innym razem zaskakują swoją inteligencją. Nie inaczej jest w przypadku małych kaczątek.

Urocze nagranie z udziałem zwierzaków bawi do łez

W sieci opublikowano krótkie wideo przedstawiające pięć żółciutkich kaczątek i ich nieco większego przyjaciela z zupełnie innego gatunku. Wiadomo, że maluchy lubią trzymać się razem, ale tym razem najwyraźniej pomyliły szczeniaka o biszkoptowym kolorze sierści ze swoją mamą. Bez chwili zawahania zaczęły za nim podążać.

Sam czworonóg nie wydaje się być z tego powodu rozdrażniony. Wręcz przeciwnie - ewidentnie cieszy go bycie w centrum uwagi, o czym świadczy dziarski chód na czele grupy. Pod koniec słodkiego nagrania widzimy, że gdy psiakowi znudził się spacer, zaczął bawić się ze swoimi towarzyszami w berka.

Kaczuszki najwyraźniej nie rozumieją zasad nowej zabawy, ponieważ ruszają w zupełnie przeciwnym kierunku i zaczynają szukać pożywienia w niskiej trawie. Niemniej jednak wcale się nie dziwimy, że tak wielu internautów zachwyciło się spacerem zwierzaków. Widok tej niezwykłej rodzinki sprawia, że na twarzy momentalnie pojawia się uśmiech.

Widzowie zgodnie przyznają, że ludzie mogliby uczyć się miłości od zwierząt. Czy Ty również tak sądzisz? Daj znać w komentarzu!

Zobacz nagranie:

Źródło: youtube/iVORE

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami