Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Totalna demolka w supermarkecie. Niesłychane, kto wkradł się na dział z alkoholem
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 26.12.2021 01:00

Totalna demolka w supermarkecie. Niesłychane, kto wkradł się na dział z alkoholem

Kuna
instagram/gazetaru

W jednym z niemieckich supermarketów doszło do niecodziennej sytuacji. Do sklepu wkradł się futrzasty intruz i popędził wprost na dział z alkoholem. Pracownicy próbowali go bezskutecznie złapać, dokonując przy tym istnej demolki. Strącone butelki roztrzaskiwały się z hukiem o posadzkę.

Kuna szalała w supermarkecie

Przed kilkoma dniami sieć obiegło przezabawne nagranie z jednego z niemieckich supermarketów. Film przedstawia uroczo wyglądającą kunę, która biega po napisie umieszczonym na ścianie nad regałami z alkoholem i wcale nie ma zamiaru zejść na ziemię.

Kilka metrów pod nią pracownicy sklepu wymachują kijami od szczotek, usiłując ściągnąć zwierzątko z wysokości. Tak bardzo wczuli się w swoją rolę, że przypadkiem postrącali szklane butelki z półek.

Nie wiadomo, czy finalnie kuna została złapana, czy też sama uciekła, natomiast straty oszacowano na kilkanaście butelek wina i szampana.

Kuna to sympatyczne i przyjazne zwierzątko, które jednak należy do jednych z najbardziej uciążliwych i nieproszonych gości w domu. To zwinne stworzenie potrafi wślizgnąć się w każdą szczelinę. Dziury w dachach czy przestrzeń pod maską samochodu nie stanowią dla niej żadnego wyzwania. Gdy już znajdzie schronienie, możecie być pewni, że pogryzie instalacje i zakłóci nocną ciszę swoimi harcami.

Zobacz nagranie TUTAJ.

Źródło: instagram/gazetaru

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami