Swiatzwierzat.pl
Joe Biden z psem

JIM WATSON/AFP/East News/twitter.com/firstdogsusa

Pies Joe Bidena zbiera pieniądze na schroniska. Wcześniej sam mieszkał w przytulisku

12 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Ewa Nalepa

Udostępnij:

Lada dzień odbędzie się akcja charytatywna, którą zainauguruje pies Joe Bidena! Z okazji zbliżającej się kadencji przyszłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, 17 stycznia zorganizowana zostanie specjalna, wirtualna impreza, która przek

Słynny już pies Joe Bidena o imieniu Major niedługo zainauguruje akcję charytatywną. Ma ona pomóc schronisku, z którego pochodzi zwierzak prezydenta. Każdy będzie mógł wziąć w niej udział, jako że będzie to impreza wirtualna.

Pies Joe Bidena organizuje akcję

Już wkrótce, 17 stycznia 2021 roku rozpocznie się impreza charytatywna prowadzona przez psa przygarniętego ze schroniska. Akcję zainauguruje we własnej osobie zwierzak Joe Bidena, Major.

Impreza odbędzie się tuż przed inauguracją Joe Bidena na urząd 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych, która będzie miała miejsce 20 stycznia 2021. Wtedy to Major i Champ, pierwszy pies przyszłego prezydenta, wprowadzą się do pałacu prezydenckiego.

Major będzie pierwszym czworonogiem, który został adoptowany ze schroniska mieszkającym w Białym Domu. Właśnie ze względu na jego wyjątkową historię, będzie organizował imprezę internetową.

Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom i każdy będzie mógł w nim uczestniczyć. Wejściówki można kupić za kwotę od 10 dolarów wzwyż, a cały dochód zostanie przeznaczony dla schroniska, z którego Bidenowie adoptowali Majora.

Pies Major został adoptowany przez Joe i Jill Bidenów za namową ich córki. Miało to miejsce w listopadzie 2018 roku. Teraz zwierzak będzie miał jeszcze bardziej zaszczytne życie, gdyż lepszego miejsca na mieszkanie nie mógł sobie wymarzyć!

Zaproszenie na imprezę

- Delaware Humane Association i Pumpkin Pet Insurance zapraszają Ciebie i Twojego psiaka na największą na świecie wirtualną imprezę dla psów z okazji psinauguracji Majora Bidena. Dołącz do nas, aby uczcić pierwszego zwierzaka ze schroniska, który został Pierwszym Psem i zebrać fundusze, aby pomóc większej liczbie zwierząt ze schroniska DHA, takich jak Major, żyć w amerykańskim śnie! - czytamy zaproszenie na stronie, gdzie można kupić wejściówki na spotkanie z Majorem.

Ta wyjątkowa akcja charytatywna ma sprawić, by inne psy również miały szansę poczuć się wyjątkowymi. Pamiętajmy jednak, że pieniądze, które zostaną przekazane dla schroniska i pozwolą na zakup jedzenia czy niezbędnego wyposażenia, będą tylko doraźną pomocą. Najlepszym sposobem na wsparcie czworonogów jest ich adopcja.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Źródło: wiadomosci.gazeta.pl

Podobne artykuły

FB/DIOZ

Psy

Z ulicy trafił do domu alkoholiczki. Później sąsiad zrobił z niego żywą tarczę

Czytaj więcej >
Facebook/Clinica Veterinaria Anubis

Psy

Nietypowe narodziny szczeniąt. Potrzebna była liczna pomoc

Czytaj więcej >
yt

Psy

Pies "dołączył" do sztafety. Nagranie bije rekordy popularności

Czytaj więcej >
twitter/KW_PSP_GDANSK

Psy

Tragiczny wypadek na Pomorzu. Strażacy uratowali psa, jego właściciel nie żyje

Czytaj więcej >
zrzutka/ufw8hk

Psy

Husky zjadł mięso nafaszerowaną gwoździami. Cudem przeżył, ale leczenie jest niezwykle kosztowne

Czytaj więcej >
Pies w Poznaniu

Psy

Pies biegał po skrzyżowaniu w samym centrum miasta. Służby nie miały litości dla właściciela

Czytaj więcej >