Biedronka logo
Źródło: Marek BAZAK/East News

Znów się zaczęło w Biedronce. Ceny karm dla zwierzaków poszły mocno w dół

11 Stycznia 2021

Sieć Biedronka znowu obniżyła ceny niektórych karm dla zwierząt. Od 11 do 16 stycznia taniej dostaniemy jedzenie suche i mokre dla naszych pupili. Jeśli Twój zwierzak lubi karmę oferowaną przez Biedronkę, to zaoszczędzić możesz kilka złotych!

Nie trzeba przepłacać za ulubione karmę pupila! W tym tygodniu, od poniedziałku, 11 stycznia sporo taniej kupimy jedzenie marek Gourmet Perle, Kitty czy Perfect Fit. W Biedronce znów ruszyła promocja pod nazwą "Pyszna paka dla zwierzaka" i "Wszystkie produkty marki Kitty 3+1 Gratis". Co dokładnie jest w ofercie?

Promocja na karmę dla zwierząt w Biedronce

Biedronka nie zapomniała o psach i kotach z początkiem roku. W tym tygodniu taniej dostaniemy:

- Sucha karma dla psa Perfect Fit, 1,2 kg/1,4 kg za 14,99 zł za opakowanie (kup 2 i zapłać mniej, drugi produkt 50 proc. taniej)
- Karma dla kotach w saszetkach, Gourmet Perle, 4x85g, 6,99 zł za 4-pak (kup 2 razy 4-pak i zapłać mniej)
- Sucha karma dla kota Perfect Fit, 1 kg, 14,99 zł za opakowanie, (kup 2 i zapłać mniej, drugi 36 proc. taniej).

Powyższe produkty obowiązują w ramach akcji "Pyszna paka dla zwierzaka". A jakie są pozostałe promocje?

Biedronka w swojej gazetce dostępnej na ich stronie wspomina również o akcji "Wszystkie produkty marki Kitty 3+1 Gratis". W niej karmę suchą czy mokrą można otrzymać za darmo. Jeśli klient kupi 3 produkty tej firmy, 4 (najtańszy) otrzyma gratis. Gdy wszystkie produkty są w tej samej cenie, rabat dotyczy wartości jednej z rzeczy. Uprzedzając pytania, tak karmy tej marki można mieszać dowolnie.

Suczka była w kolejce do uśpienia. Weterynarz już trzymał w ręku strzykawkę, gdy nagle zdarzył się cudSuczka była w kolejce do uśpienia. Weterynarz już trzymał w ręku strzykawkę, gdy nagle zdarzył się cudCzytaj dalej

Promocje we wszystkich Biedronkach?

Powyższe promocje na karmy dla zwierzaków nie dotyczą wszystkich Biedronek. Przed wyjściem do sklepu należy upewnić się np. w gazetce konkretnego sklepu, czy rabaty są dostępne w tym miejscu. Produkty we wszystkich Biedronkach powinny być takie same, jednak nie zawsze. W mniejszych sklepach ciężej pomieścić tyle samo asortymentu, co w dużych pomieszczeniach.

Pamiętajcie, że Biedronkach obowiązują godziny dla seniora. Te niezmiennie w tygodniu trwają od 10 do 12. Nie podajemy Wam godzin, w jakich czynne są sklepy Biedronka, ponieważ w zależności od miejscowości, od konkretnego punktu są po prostu różne.

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Źródło: biedronka.pl

Następny artykuł