Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Jarosław Bieniuk w smutnym wpisie żegna przyjaciela. "Będziemy tęsknić"
Monika Włodarczyk
Monika Włodarczyk 23.05.2024 15:39

Jarosław Bieniuk w smutnym wpisie żegna przyjaciela. "Będziemy tęsknić"

Jarosław Bieniuk
Fot. facebook/jaretpalmer

Jarosław Bieniuk udostępnił poruszający wpis w swoich mediach społecznościowych. Choć polski piłkarz zazwyczaj dzieli się na Instagramie zdjęciami swoich dorastających dzieci, a także kadrami z boiska i zagranicznych podróży, tym razem nie miał dobrych wieści do przekazania — on i jego najbliżsi mierzą się ze śmiercią wieloletniego przyjaciela. Fani ślą wyrazy współczucia. 

Jarosław Bieniuk mierzy się z kolejną stratą

Jarosław Bieniuk to były reprezentant Polski w piłce nożnej, grający niegdyś na pozycji obrońcy. Sportowiec stał się sławny nie tylko dzięki sukcesom w karierze zawodowej, ale również za sprawą długoletniego związku z aktorką Anną Przybylską. Para uchodziła za wyjątkowo zgraną i doczekała się trójki dzieci: córki Oliwii oraz dwóch synów Szymona i Jana. 

Rodzinne życie niespodziewanie przerwała choroba Anny, która usłyszała diagnozę raka trzustki. Mimo operacji oraz podjętej walki kobieta zmarła 5 października 2014 roku. Wydarzenie to było ogromnym wstrząsem dla bliskich aktorki, którzy z trudem próbowali pogodzić się z jej stratą. 

Od śmierci Przybylskiej w tym roku minie 10 lat, a los ponownie zesłał na jej rodzinę niemałą tragedię. Niestety 22 maja były piłkarz zamieścił na swoim Instagramie post, w którym poinformował o kolejnej bolesnej stracie bliskiego przyjaciela.

Dziadek zjawił się pod schroniskiem ze szczotką w dłoni. Chodziło o koty Szympansica straciła młode zaraz po narodzinach. Od 3 miesięcy go nie opuszcza

Jarosław Bieniuk w smutnym wpisie pożegnał przyjaciela. "Będziemy tęsknić"

Zaledwie kilka lat temu Jarosław Bieniuk pochwalił się radosną nowinę o nowym członku swojej rodziny. Dołączył do nich pies rasy shih tzu. Urokliwy zwierzak skradł nie tylko serca domowników, ale także internautów, którzy na co dzień śledzili życie sportowca. 

Niestety w ostatnich dniach rodzina Anny Przybylskiej ponownie doświadczyła bolesnej straty. Bieniuk z przykrością poinformował, że za Tęczowy Most odszedł jego czworonożny przyjaciel.

Żegnaj Przyjacielu. Będziemy tęsknić — napisał Bieniuk na Instagramie.

Posypały się słowa wsparcia dla Jarosława Bieniuka po stracie psa

Dzieląc się ze swoimi fanami smutną wiadomością o utracie ukochanego czworonożnego przyjaciela, Jarosław Bieniuk otrzymał od internautów wiele wsparcia w postaci kondolencji i słów pocieszenia:

  • “Ojeeej, współczuję straty kochanego pieska. Wiem, co to znaczy”;
  • “Też będę za nim tęsknić na maxa strasznie mi przykro”;
  • “Bardzo przykro, ogromne wyrazy współczucia”;
  • “Współczuję z całego serca”;

Sportowiec podziękował internautom za wszystkie ciepłe słowa, jakie spłynęły po śmierci ukochanego pieska. 

Kochani…Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa. Jedyną wadą tych naszych kochanych psiaków jest to, że żyją tak krótko - odpowiedział piłkarz.