Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Idealna psia mama? Instagram zachwyca się filmem ukazującym miłość suczki do szczeniąt
Emil Hoff
Emil Hoff 24.03.2022 18:57

Idealna psia mama? Instagram zachwyca się filmem ukazującym miłość suczki do szczeniąt

Dita
instagram.com/thelabslife

Suczka Dita niedawno została mamą. Ma jednak zadatki na najlepszą psią mamę miesiąca, a może i roku. Jej reakcja na piszczenie szczeniąt wywołuje wzruszenie i ciepło w sercu.

Dita ma 4 lata i jest szczęśliwą suczką w renomowanej hodowli Laursans Labs. Do jej zadań należy opieka nad szczeniętami. Wydaje się, że nie pierwszy raz została mamą, bo najwyraźniej dobrze wie, jak zajmować się potomstwem.

Reakcja psiej mamy wzrusza i bawi

Wideo umieszczone na instagramowym profilu Laurans Labs ukazuje, jak w przytulnym kojcu popiskuje sześć nowo narodzonych szczeniąt. Troskliwa Dita czuwa nad ich bezpieczeństwem, ale dodatkowo stara się zapewnić im szczęście na każdy sposób, jaki przyjdzie jej do głowy.

Film ukazuje, jak w pewnym momencie Dita przynosi do kojca swoją ulubioną zabawkę - zieloną maskotkę, przedstawiającą Grincha. Po chwili psia mama kładzie ją troskliwie obok swoich szczeniąt, żeby i one mogły się pobawić.

Liczy się gest

Wprawdzie szczeniaczki są jeszcze za małe, by brać udział w zabawach maskotkami, to jednak należy docenić wzruszający gest Dity. Suczka pragnie dzielić się ze swoimi szczeniętami tym, co ma najlepszego i co jej samej sprawia najwięcej radości.

Psy bywają zazdrosne o ulubione miski, maskotki, piłki czy gryzaki. Tym bardziej wzrusza gest Dity, która nie zastanawiała się, tylko z miejsca podzieliła się swoją ulubioną maskotką.

Internauci są oczarowani gestem suczki Dity.

- Jaka z niej dzielna mama! - chwali Ditę jedna z internautek pod postem na Instagramie. - Mogłabym oglądać ten filmik cały dzień!

- To zbyt słodkie, nie mogę na to patrzeć - śmieje się inna użytkowniczka.

- To chyba mój ulubiony filmik w tym miesiącu - ocenia trzecia.

Sami zobaczcie klip, na którym widać słodkie zachowanie suczki Dity:

Źródło: instagram.com/thelabslife

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!