Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Hit w Pepco. Ta zabawka nie tylko sprawi psu frajdę, ale i rozwinie jego umiejętności
Monika Włodarczyk
Monika Włodarczyk 06.06.2024 15:31

Hit w Pepco. Ta zabawka nie tylko sprawi psu frajdę, ale i rozwinie jego umiejętności

pies, Pepco
Fot. Canva/AustinCochran6, East News/ Arkadiusz Ziolek

Zabawa to jeden z ważniejszych elementów życia każdego psa. Beztroskie psoty z ulubioną zabawką umilają czas nie tylko ruchliwym szczeniakom, ale również dostojnym, czworonożnym seniorom. Znana sieć sklepów Pepco w swoim bogatym asortymencie proponuje totalny hit, który powinien zakupić każdy psi właściciel. Ta zabawka nie tylko sprawi pupilowi frajdę, ale i rozwinie jego wszechstronne umiejętności.

Utrzymuj psa w dobrej formie fizycznej i umysłowej

Każdy właściciel psa wie, jak ważną rolę w życiu jego pupila odgrywa zabawa. Niejednokrotnie opiekunowie decydują się na przykład na zakup ring, piłek bądź bumerangów w ramach treningu sprawnościowego. Należy jednak pamiętać, że utrzymywanie czworonoga w dobrej formie nie dotyczy tylko aktywności ruchowej, ale także umysłowej.

Na sklepowych półkach w Pepco pojawił się kolejny genialny produkt dedykowany zwierzętom. Z całą pewnością będzie nim zachwycony każdy z czworonożnych towarzyszy. Zabawka dzięki swojemu zastosowaniu zajmie uwagę pupila na długi czas rozwijając przy tym wiele umiejętności oraz dostarczy mu sporej dawki uciechy podczas aktywnej zabawy.

Spotkałeś jerzyka leżącego na ziemi w bezruchu? Bez twojej pomocy sobie nie poradzi Miała 15 lat, gdy oddała kota do schroniska. 2 lata później nie wierzy własnym oczom

Interaktywna zabawka dla psa z Pepco to prawdziwy hit

Interaktywna zabawka dla psa z Pepco to prawdziwy hit. Dzięki niej beztroska zabawa stanie się owocną nauką. Mowa o grze edukacyjnej wyposażonej w specjalne, przesuwne otwory, w których umieszcza się suchą karmę, bądź inne ulubione smaczki czworonoga. Pupil zwabiony zapachem smakołyków będzie próbował się do nich dostać, poszukując sposobów na otwarcie skrytek.

Taka forma zabawy dla psa korzystnie wpłynie na rozwój jego zmysłów poszukiwacza i zdobywcy. Produkt ten nie tylko sprawi czworonogowi ogromną frajdę, zwalczając stan nudy, ale i rozwinie jego umiejętności dotyczące zręczności, skupienia oraz precyzji — bez wątpienia każdy pies powinien go mieć.

zabawka.jpg
Fot. pepco.pl

Zabawka na inteligencję z Pepco kosztuje tylko 20 złotych

Zabawka trenująca inteligencję z Pepco ma spokojne barwy, z przewagą koloru bladozielonego. Przedmiot jest okrągłego kształtu, o niewielkich rozmiarach, dzięki czemu jest poręczny, nie zabiera dużo miejsca i z łatwością można wziąć go ze sobą w podróż. Dodatkowo całość wykonana jest z plastiku, co pozytywnie wpływa, na utrzymacie zabawki w czystości — po zakończeniu użytkowania, urządzenie wystarczy przemyć ciepłą wodą i po wysuszeniu produkt ponownie jest gotowy do zabawy. A do tego kosztuje zaledwie 20 złotych.

Interaktywne akcesorium ze skrytkami na smakołyki z Pepco to produkt dla każdego psa, niezależnie od rasy czy wieku. Pierwsi właściciele czworonogów, którzy zakupili już grę edukacyjną, podzielili się w sieci swoimi rekomendacjami w sieci, publikując filmiki zachęcające do jej nabycia. Zobaczcie sami, z jak wielką ochotą oraz radością pupil rozwiązuje tą bez wątpienia smakowitą łamigłówkę.