Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > Zabawka dla kota z Sinsay. Zajmie pupila na długie godziny
Monika Włodarczyk
Monika Włodarczyk 28.04.2024 09:59

Zabawka dla kota z Sinsay. Zajmie pupila na długie godziny

sinsay
Fot. Canva/Radu Bercan, East News/ Arkadiusz Ziolek

Każdy właściciel mruczka wie, że zabawa jest nieodłącznym elementem życia każdego nich. Koty uwielbiają wszelkiego rodzaju psoty na świeżym powietrzu oraz w domu. Zabawki interaktywne mogą okazać się świetnym urozmaiceniem codziennych harców. Tym razem sieć sklepów Sinsay wychodzi z okazyjną ofertą dla wszystkich milusińskich futrzaków. Ten produkt przykuje uwagę kota na długie godziny, a to wszystko za niewielkie pieniądze.

Koty kochają zabawy. Produkty interaktywne to świetny pomysł

Wszyscy posiadacze futrzanych czworonogów chcą, aby ich pupil był z nimi najszczęśliwszy. Dwoją się i troją, aby przychylić nieba swoim ukochanym kotkom. Zakupują najzdrowszą karmę, dbają o należytą pielęgnację, okazują czułość oraz zapewniają codzienną dawkę rozrywki. Zabawa jest przecież istotnym elementem w życiu każdego mruczka. 

Chociaż samo utrzymanie pupila w domu jest dość kosztowne, można zaleźć wiele sklepów, które oferują produkty do zabawy dla zwierząt w bardzo przystępnych cenach i nie nadwyrężają domowego portfela. Przykładem jest sieć Sinsay. Tę zabawkę dostępną za grosze pokocha każdy kot.

Jak w bezpieczny sposób odstraszyć szerszenie? Oto sprawdzone triki “My je odbieramy, żeby bezsensownie nie umierały”. O zwierzętach ocalonych z laboratoriów mówi się za mało

Zabawka dla kotów z Sinsay. Mruczek będzie ci za nią wdzięczny

Sklepy Sinsay wychodzą z atrakcyjną ofertą dla posiadaczy futrzaków. W szerokiej gamie produktów oferowanych przez sieciówkę warto zwrócić uwagę na jeden z nich, dedykowany kocim przyjaciołom. Ta interaktywna zabawka sprawi, że twój pupil będzie wniebowzięty. 

To prawdziwy hit, który na długie godziny zajmie uwagę mruczka. Aktualnie dostępny jest za przysłowiowe grosze. Interaktywna zabawka przeceniona jest z regularnej ceny wynoszącej 35,99 zł na zaledwie 13,99 zł. Produkt potrafi zdziałać cuda i na długo skupić uwagę kota, dostarczając mu przy tym sporej dawki świetnej zabawy.

kot
fot. sinsay.com

Zabawka dla kota z Sinsay ma wiele zastosowań

Zabawka dostępna w sieci Sinsay ma kształt koła i jest w kolorze czarno-pomarańczowym. Może swoim wyglądem nieco przypominać kierownicę, w której znajdują się trzy otwory. We wnętrzu została przymocowana mała myszka, która podczas prób schwytania przez kota, skrzętnie przesuwa się dookoła.

Produkt ma jednak więcej zastosowań. Poza solidną dawką rozrywki może być również drapakiem po beztroskich polowaniach. Na górnym kole znajduje się specjalnie przygotowana do tego powierzchnia. Zabawka jest niezwykle uniwersalna, a do tego ma niewielkie rozmiary: 25,5 cm x 6,6 cm, dzięki czemu jest poręczna i sprawdzi się w podróży. 

zabawka
fot. sinsay.com