gosia a
Źródło: TRICOLORS/East News

Gosia Andrzejewicz straciła ukochanego, nietypowego zwierzaka. Zaatakował go lis

3 Stycznia 2021

Gosia Andrzejewicz podzieliła się z internautami smutną wiadomością. Piosenkarka straciła zwierzaka, który był prezentem od jednego z jej fanów. Wielbiciel Gosi podarował jej koguta, który prawdopodobnie został zaatakowany przez lisa.

W 2019 roku Gosia Andrzejewicz otrzymała od fana koguta! Z początku piosenkarka myślała, że to miły prezent, jednak ptak codziennie budził wszystkich o 5 rano. Mimo wszystko gwiazda zdecydowała się zatrzymać koguta, puściła go na podwórko, aby biegał. W programie Damiana Kordasa o gotowaniu wyznała, że nie miała serca, aby go zabijać. Kogut otrzymał na imię Łaskotek, a na drugie Stefan. Obydwa imiona wymyślił 5-letni syn Gosi, Mateusz.

Gosia Andrzejewicz straciła koguta

- Mam różnych fanów. Myślałam, że to jest miły prezent. Okazuje się, że kogut budzi wszystkich o piątek rano. Po koncercie usłyszałam: „Gosiu, chciałbym Ci dać koguta w prezencie”. No i był w pudełku. Co miałam z nim zrobić? Wzięłam go i wypuściłam go w ogrodzie i sobie lata teraz - mówiła Gosia u Damiana Kordasa.

Gwiazda zaangażowała się w opiekę nad zwierzęciem. Mateusz był zachwycony kogutem biegającym po podwórku, potrafił go nawet wziąć na ręce i przytulić! Ptak nie był agresywny, pozwalał się dotknąć. Andrzejewicz chwaliła się fotkami jego metamorfozy. Wychudzony, pozbawiony piór zwierzak rósł jak na drożdżach każdego dnia.

Niestety, w ostatnich dniach doszło do bardzo przykrej sytuacji. Kogut został prawdopodobnie porwany przez lisa. Zwierzę nie żyje.

- Mama miała go pod opieką, zapomniałam zamknąć go na noc. Jak przyszła, to zostały już tylko dwa pióra… Lis go zjadł. Bali się do mnie zadzwonić - wiedzieli, że będzie mi bardzo przykro - wyznała Gosia w rozmowie z Przeambitni.pl.

Nietypowe zwierzęta z Australii są coraz częściej hodowane w Polsce. Lotopałanki w roli nowych przyjaciół człowiekaNietypowe zwierzęta z Australii są coraz częściej hodowane w Polsce. Lotopałanki w roli nowych przyjaciół człowiekaCzytaj dalej

Inne zwierzątka w domu Gosi Andrzejewicz

Gosia Andrzejewicz wyznała, że była bardzo związana z ptakiem. Strata zwierzaka nie oznacza jednak, że gwiazda nie chciałaby kolejnego koguta! Piosenkarka posiada wybudowany kurnik, więc nie miałaby nic przeciwko adoptowania kolejnego koguta.

W 2020 roku Andrzejewicz adoptowała yorka o imieniu Lucy.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt:

Źródło: pudelek.pl

Następny artykuł