Swiatzwierzat.pl
Dziewczynka z kotkiem

youtube/Cosmopolitan

Marzenia się spełniają. Dziewczynka dostaje upragnionego kotka, jej reakcja wzruszy nawet największego twardziela

25 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Dziewczynka od dłuższego czasu przekonywała swoich rodziców do adopcji kotka. Dorośli postanowili się upewnić, że ich córka odpowiedzialnie zajmie się nowym pupilem, a kiedy pozytywnie przeszła test, dostała w końcu to, o czym od tak dawna m

Większość dzieci na pewnym etapie swojego życia spytana, o wymarzony prezent, bez wątpienia odpowie, że jest to piesek czy kotek. Trudno się temu dziwić, zważając na to, że dzieci uwielbiają wszystko, co urocze.

Mimo że perspektywa zaopiekowania się malutkim zwierzątkiem jest dla dzieci spełnieniem najskrytszych marzeń, obowiązkiem rodzica jest uprzednie przygotowanie pociechy do wejścia w odpowiedzialną rolę. Zanim jednak czworonóg postawi łapę w domu, warto przeanalizować wszelkich za i przeciw, by nie dopuścić do sytuacji, w której pupil będzie musiał zostać przekazany pod opiekę nowej rodziny.

Dziewczynka oszalała z radości na widok kotka

Dziewczynka udokumentowana na popularnym wideo w sieci spełniła wszystkie oczekiwania rodziców, udowadniając, że nadaje się do zostania właścicielem udomowionego zwierzątka. Już wcześniej zajmowała się kotkiem o imieniu Simon, z którym nawiązała wyjątkowo zażyłą więź.

Niestety, w ostatnim czasie dziecko było zmuszone pożegnać swojego czworonożnego przyjaciela. Śmierć Simona była dla niego bolesnym doświadczeniem, po którym przez dłuższy czas nie mogło się otrząsnąć. Właśnie dlatego rodzice postanowili zrobić jej przyjemność i adoptować ze schroniska nowego mruczka.

Choć dziewczynka w momencie przekraczania próg domu jeszcze nie wiedziała, że w jej pokoju czeka na nią niespodzianka, to w chwili, gdy weszła do pokoju, wszystko stało się jasne. W kojcu ustawionym pod oknem czekało na nią czarne kociątko!

Młoda miłośniczka zwierząt dostała od swojej mamy wymarzony prezent, który wywołał u niej dosłowny potok łez. Kiedy odstawiła plecak na podłogę, od razu wyciągnęła ręce w stronę maleńkiego zwierzaka i ostrożnie przytuliła go do piersi. Przez cały ten czas dziewczynka nie mogła uwierzyć własnym oczom i ze szczęścia zanosiła się szlochem. 

Aby upewnić się, że to nie jest sen, spytała mamę, czy kociątko na pewno zostanie z nimi na stałe. Kiedy otrzymała twierdzącą odpowiedź, zaczęła powtarzać słowo "dziękuję" i jeszcze bardziej zalewać się łzami.

Wideo to prawdziwy wyciskacz łez

Chociaż nagranie zostało opublikowane w sieci ponad 3 lata temu, w dalszym ciągu zbiera wyświetlenia i wywołuje ogromne emocje wśród widzów. Wszystko za sprawą emocjonalnej reakcji dziecka, która jest do tego stopnia rozczulająca, że potrafi wycisnąć łzy z dosłownie każdego. Świadczyć mogą o tym komentarze pozostawione pod wideo. 

- Jako dorosły mężczyzna i rodzin przyznam, że popłynęły mi łzy - pisze jeden z użytkowników platformy Youtube.

- Nie wiem nawet, ile razy to widziałem, ale to wideo za każdym razem doprowadza mnie do płaczu - wyznaje inny komentujący.

- Jestem podstarzałym, byłym żołnierzem marynarki wojennej, a za każdym razem, gdy to widzę, płaczę jak małe dziecko! - dodaje jeszcze jeden użytkownik sieci.

Widząc reakcję dziewczynki, można mieć prawie całkowitą pewność, że kociątko będzie miało w tym niczym jak w raju.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

źródło: youtube

Podobne artykuły

reddit/u/kenlayne

Koty

Kot napędził właścicielom niezłego stracha. Jego zdjęcie stało się hitem w sieci

Czytaj więcej >
Kot w Wielkanoc

Koty

Czy mogę dać kotu jajko? Dowiedz się, o czym należy pamiętać w Wielkanoc

Czytaj więcej >
facebook/Best Friends Felines

Koty

Wystające żebra, sama skóra i kości. Uratowane przed śmiercią kociątko zmieniło się do nie poznania

Czytaj więcej >
pixabay/Kabo

Koty

Dlaczego kot kopie przy misce? Wyjaśniamy zachowania mruczka

Czytaj więcej >
Marlin

Koty

Świat oszalał na punkcie kota-pływaka. Nie straszna mu żadna fala (WIDEO)

Czytaj więcej >
Szczęśliwy kot

Koty

Jak poznać, że kot jest szczęśliwy? 8 znaków, że twój pupil ma u ciebie jak w raju

Czytaj więcej >