Swiatzwierzat.pl
Nagranie z kamery monitoringu

facebook/vt

Chłopiec po kryjomu zaprzyjaźnił się z kotem sąsiadów. W końcu ich wspólny sekret wyszedł na jawhttps://swiatzwierzat.pl

6 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Kocurek o imieniu Ace nie miał łatwego startu w życiu. Urodził się na ulicy, a jego schronieniem był stary kontener na śmieci. Kiedy był jeszcze dzieckiem, został znaleziony przez ludzi, którzy przyjęli go pod własny dach. Wkrótce potem przed jego domem zaczął pojawiać się nieśmiały chłopiec z sąsiedztwa, który całym sercem pragnął zdobyć nowego przyjaciela.

Niekiedy sytuacje zarejestrowane przez monitoring przestrzeni publicznej potrafią solidnie zaskoczyć, a nawet zbulwersować. Mowa w szczególności o filmach uwieczniających przestępstwa, czy nieprzyzwoite zachowania.

Oczywiście to nie jedyna kategoria filmów "z ukrytej kamery", które cieszą się popularnością w sieci. Zazwyczaj to akty bezinteresownej pomocy czy miłosierdzia stają się absolutnymi hitami i dają nadzieję na lepsze jutro. Tak też było w przypadku kotka Ace'a i jego nastoletniego przyjaciela.

Jednooki pupil jest duszą towarzystwa

W czasie, gdy doświadczony przez los mruczek nie miał jeszcze właściciela, nabawił się poważnej infekcji oka. Jego nowi opiekunowie próbowali uratować jego wzrok, lecz ostatecznie konieczne było przeprowadzenie zabiegu amputacji jednej z gałek ocznych.

Jednooki, ale szczęśliwy Ace zamieszkał w domu jednorodzinnym na przedmieściach, z którego od czasu do czasu mógł wychodzić na krótkie spacery. Szybko zauważono, że zwierzak z łatwością nawiązuje nowe przyjaźnie z okolicznymi pupilami i przechodniami.

Właściciele nie mieli nic przeciwko temu, by znajomi rozpieszczali ich kocurka. Nie spodziewali się jednak, że pod ich nieobecność pupil zaprzyjaźni się z chłopcem z sąsiedztwa.

Porwana dziewczynka

Tragiczna wiadomość obiegła świat. Nie żyje 4-letnia dziewczynka porwana przez lamparta

CZYTAJ DALEJ

Chłopiec zbliżył się do kota sąsiadów

Pewnego razu opiekunowie Ace'a postanowili obejrzeć nagranie z kamer monitoringu, chcąc dowiedzieć się, w jaki sposób kocurek spędza swój wolny czas. Ich oczom ukazała się rozczulająca sytuacja, do której doszło na podjeździe do garażu.

Na wideo można zauważyć, że chłopiec mieszkający na tej samej ulicy zatrzymuje swój rower, gdy dostrzega zwierzaka siedzącego przed domem. Z pewną dozą nieśmiałości postanawia zawołać mruczka. Jak ten towarzyski pupil mógłby mu odmówić?

W następnych sekundach filmu chłopiec i jego nowy przyjaciel zaczynają się bawić. Dziecko ostrożnie głaszcze i drapie jednookiego futrzaka po jego ulubionych miejscach. Wkrótce potem widzimy, jak razem z rozbawionym kocurkiem niemal tarza się po asfalcie ze szczęścia!

Sąsiedzi musieli być bardzo zaskoczeni, widząc, co wyprawia się na ich podjeździe, ale z pewnością nie mieli żalu do sąsiada o zaczepianie spragnionego uwagi zwierzaka. Trzeba przyznać, że wspaniale ogląda się tak urocze dowody na przyjaźń między dziećmi a domowymi pupilami!

Zobacz nagranie:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!Podobne artykuły

Koty

Kamera uchwyciła przezabawną scenę zazdrości. Mruczek nie pozwala kobiecie zawołać drugiego kota

Czytaj więcej >
facebook/TOZ Opole

Koty

Właścicielka pseudohodowli przetrzymywała ponad 50 kotów. W końcu zostały interwencyjnie odebrane

Czytaj więcej >
OSP

Koty

Strażacy są u niej co miesiąc. Niezwykły problem mieszkanki Piątnicy

Czytaj więcej >

Koty

Makabryczne znalezisko w Wielkopolsce. Ktoś porzucił nowo narodzone kocięta przy placu zabaw

Czytaj więcej >
koty w ścianie

Koty

Dzień na budowie zmienił się w akcję ratunkową. Spod młota do burzenia sypały się... koty

Czytaj więcej >
Niezwykły mruczek

Koty

Romantyczny mruczek podbija serca internautów. Jest pokryty plamkami w nietypowym kształcie

Czytaj więcej >