Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > „Dziękujemy za zakupy i zapraszamy ponownie". Niezwykły piesek podbija serca internautów
Emil Hoff
Emil Hoff 24.09.2021 02:00

„Dziękujemy za zakupy i zapraszamy ponownie". Niezwykły piesek podbija serca internautów

BeFunky-collage - 2021-09-24T144541.151
Twitter.com @humorandanimals

Są sklepy, które chętnie pozwalają swym klientom buszować wśród półek razem z psami, o ile są na smyczach i w kagańcu. Inne jednak twardo zabraniają wprowadzania psów na swój teren. Niezwykłe wideo ukazuje, co robił piesek, zostawiony przed drzwiami jednego ze sklepów.

Wszyscy znamy ten widok: wejście do supermarketu, uwiązany pies leży na ziemi. Nudzi się lub tęskni za swoim właścicielem. Czasem jednak zdarzają się pieski, które potrafią zorganizować sobie rozrywkę.

Piesek "macha" do klientów

Niezwykłe wideo nagrane przed jednym z amerykańskich sklepów hurtowych sieci Costco ukazuje, jak pewien piesek w oczekiwaniu na powrót swego pana z zakupów zajął się... pobijaniem serc innych klientów.

Na nagraniu widzimy, jak piesek siedzi grzecznie na ziemi. Gdy tylko jednak ktoś wychodzi ze sklepu, psiak podnosi łapkę, jakby machał do klienta. Jego urok jest nieodparty - ludzie podchodzą do psiaka i głaszczą go.

Gdy piesek unosi łapkę w geście przypominającym pozdrowienie, niemal każdy klient zawraca swój wózek i podchodzi bliżej, by chwilę pobawić się z pieskiem. Siedzący na posterunku słodziak wygląda trochę jak pracownik sklepu, zatrudniony do pozdrawiania klientów.

"Dzięki za kupowanie w Costco, zapraszamy ponownie" - głosi żartobliwy komentarz do filmu, opublikowanego na Twitterze popularnego portalu Humor And Animals

"Ten pies wie, co robi"

Nie wiadomo, czy piesek tak bardzo tęskni za swym panem, że chce zwrócić na siebie uwagę innych ludzi, czy po prostu znalazł sposób na nie kończące się pieszczoty.

Wideo jest przeurocze i błyskawicznie zdobyło setki tysięcy wyświetleń. Internauci są zachwyceni czworonogiem, który "macha" do każdego, kto go mija.

- Ciekawe, czy on faktycznie jest tam zatrudniony? - docieka jeden z internautów w komentarzu pod filmem.

- "Przepraszam panią, nie, nie chcę zobaczyć paragonu, proszę o podrapanie pod bródką" - śmieje się inny internauta.

- Ten pies wie, co robi - czytamy w kolejnym komentarzu. - Dostał całą górę pieszczot i jeszcze poczęstunek na boku.

Sami zobaczcie urocze nagranie, które robi furorę w Sieci:

Źródło: Twitter.com @humorandanimals

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!