Swiatzwierzat.pl
screen z youtube/ CBS Evening News

screen z youtube/ CBS Evening News

Zdruzgotana 6-latka zatrzymała biegaczkę z psem podczas pogrzebu jej ojca. Zadała jej pytanie

15 Maja 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

6-letnia Raelynn Nast z Fort Smith w Arkansas od zawsze była córeczką tatusia. Uwielbiała się nim chwalić. Chciała, aby każdy znał jej wyjątkowego ojca. Kiedy w wieku 41 lat mężczyzna zmarł po walce z chorobą, dziecko zrobiło na pogrzebie bardzo poruszającą rzecz.

- Ona była bardzo dumna ze swojego taty. Chciała każdemu go przedstawiać - powiedziała Lacey, matka dziewczynki w rozmowie z CBS.

Niespodziewana śmierć ojca

Davey Nast zmarł w wieku 41 lat z powodu raka okrężnicy. Rodzina była załamana śmiercią mężczyzny, szczególnie 6-letnia Raelynn.

Nadszedł dzień pogrzebu ojca. Kiedy wszyscy żałobnicy opłakiwali mężczyznę w domu pogrzebowym, dziewczynka siedziała zdruzgotana na schodach. W pewnym momencie zauważyła kobietę biegającą ze swoim psem. Postanowiła ją zatrzymać.

Raelynn zatrzymała biegaczkę, pytając ją, czy może pogłaskać psa? Emily Beineman odpowiedziała, że "oczywiście, o ile jej rodzice nie mają nic przeciwko". Kobieta nie wiedziała, że w tej chwili ma miejsce pogrzeb ojca Raelynn.

krowa

Ekstremalna rzadkość. Na świat przyszedł cielak z trzecim okiem pośrodku czoła

CZYTAJ DALEJ

Nietypowe zaproszenie

6-latka wytłumaczyła biegaczce, co obecnie się dzieje. Tuląc się do psa o imieniu Blue powiedziała, że jej ojciec leży w środku. Chwilę później zapytała kobiety, czy zechciałaby wejść do środka i zobaczyć się z tatą. Raelynn ostatni raz chciała przedstawić komuś swojego ojca, z którego była bardzo dumna.

Beineman była niestosownie ubrana do okazji, a jednak nie odmówiła dziewczynce. Kiedy weszła do środka, wszyscy żałobnicy się na nią patrzyli, nie wiedzieli, kim ona jest. Biegaczce cały czas towarzyszyła 6-latka. Matka dziewczynki powiedziała, że połączyła je niezwykła więź.

Pies nie tylko ukoił nerwy dziewczynki, ale i pomógł znaleźć jej przyjaciela. Jak powiedziała Raelynn, biegaczka i jej zwierzę pozwolili jej poczuć się lepiej, a wszystko przez ich dobroć.

Kobieta zamierza ponownie spotkać się z Raelynn. Wszystko oczywiście za zgodą matki.

Zobacz wideo:

Dołącz do swiatzwierzat.pl

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!Podobne artykuły

piwo dla psów

Psy

Pełne witamin piwo dla psów? Włosi twierdzą, że czworonogi je uwielbiają

Czytaj więcej >
pies w upał

Psy

Jak zdrowo i efektywnie schłodzić psa w czasie upałów? Ekspertka udziela genialnych porad

Czytaj więcej >
tragedia

Psy

Tragiczne zdarzenie na Wiśle, utonął ukochany psiak. Czy można było temu zapobiec?

Czytaj więcej >
pies na boisku

Psy

Nie tylko kibice szaleją. Pies przerywa ważny mecz, co na to piłkarze?

Czytaj więcej >
Policja

Psy

Szaleńczy pościg za piratem drogowym. Porzucił psa w aucie i rzucił się do pieszej ucieczki

Czytaj więcej >
Dexter

Psy

Wyprawił psu niezapomniany pogrzeb. Ale to list pożegnalny wywołał największe emocje

Czytaj więcej >