Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Chicago. Kot wyskoczył z piątego piętra płonącego budynku. Uciekał przed pożarem
Monika Krupska
Monika Krupska 15.05.2021 02:00

Chicago. Kot wyskoczył z piątego piętra płonącego budynku. Uciekał przed pożarem

kot (1)
Chicago Fire Department)

W jednym z mieszkań w Chicago wybuchł pożar. Aby ratować się przed śmiercią, kot wyskoczył z budynku. Mieszkanie znajdowało się na piątym piętrze. Mruczek miał wiele szczęścia.

Świadkowie zdarzenia zarejestrowali ucieczkę kota z płonącego mieszkania. Zwierzak wiedział, że pozostanie w środku może się dla niego zakończyć tragicznie. Skoczył, choć było wysoko.

Kot wyskoczył z piątego piętra

Kot stał przez chwilę w oknie, analizując swój czyn, który planował zrobić. Chwilę później wyskoczył z piątego piętra. Świadkowie byli pewni, że mruczek nie przeżyje tego wyskoku, jednak ten spadł na cztery łapy!

- Wskoczył pod mój samochód i schował się do czasu, aż kilka minut później poczuł się lepiej, wyszedł i próbował wspiąć się po ścianie, aby dostać się z powrotem do budynku relacjonował Larry Langford, rzecznik straży pożarnej (US News).

Ratownicy zbadali kota, okazało się, że nie poniósł żadnych obrażeń w związku ze skokiem. W wyniku pożaru nie ucierpiała żadna osoba. Nie wiadomo, co było przyczyną rozprzestrzenienia się ognia oraz jakie poniesiono straty.

Zobacz wideo:

Dołącz do swiatzwierzat.pl

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Tagi: Kot Pożar