Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Zaskakujący finał pierwszego spaceru ze szczeniakiem. Właściciel się zdziwił
Antonina Zborowska
Antonina Zborowska 14.06.2024 16:09

Zaskakujący finał pierwszego spaceru ze szczeniakiem. Właściciel się zdziwił

pierwszy spacer szczeniaka
fot. tiktok.com/ ttikkunna

Opiekunka zabrała swojego szczeniaka na pierwszy spacer. Podekscytowana nowym doświadczeniem właścicielka nagrywała każdy krok zrobiony przez jej czworonoga. Wypuszczone na wolność zwierzę pokazało, co potrafi. Takich umiejętności się po nim nie spodziewała, a zamieszczone na TikToku wideo ze spaceru stało się hitem.

Pierwszy spacer ze szczeniakiem

Posiadanie szczeniaka to jedno z najbardziej radosnych doświadczeń, jakie może spotkać miłośnika czworonogów. Te małe, puchate kulki energii wnoszą dożycia opiekunów mnóstwo śmiechu, ciepła i miłości. Jednocześnie, opieka nad paromiesięcznym psem wiąże się z wieloma nowymi obowiązkami i wyzwaniami, które mogą zaskoczyć nawet najbardziej przygotowanych właścicieli.

Opiekunka małego pudla długo czekała na ten moment. Po odbyciu szczepień i nabraniu odporności przez jej pupila w końcu mogła zabrać go na pierwszy spacer. Nie spodziewała się jednak, że podczas zwykłej czynności wydarzy się coś tak niecodziennego. Dokumentując pierwsze kroki czworonoga, uwieczniła zaskakujące zachowanie zwierzęcia. Filmik szybko sprawił, że pies stał się gwiazdą Internetu.

Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje. Już wiadomo, co stało się z jej ukochanym psem W poznańskim ZOO przyszło na świat wyjątkowe zwierzę. Nie wiadomo, jakiej jest płci

Niezwykłe zachowanie psa

Pierwsze chwile z nowym szczeniakiem często wiążą się z odkrywaniem jego charakteru i przyzwyczajeń. Młode psy są pełne energii i ciekawości, co sprawia, że każdy dzień jest pełen niespodzianek. Paromiesięczny pudelek o imieniu Tobi postanowił zaskoczyć swoim nieodkrytym dotąd talentem.

Choć nagranie ma jedynie 12 sekund, to wystarczyło, aby pies stał się prawdziwą gwiazdą wśród użytkowników TikToka. Podczas pierwszego spaceru zwierzę intensywnie węsząc w liściach, znalazło pieniądze. Dzięki niezwykłej umiejętności pupila właścicielka wzbogaciła się o 20 dolarów. 

Pies zasłużył na nagrodę

Mały czworonóg ewidentnie zasłużył na dodatkową porcję smaczków. Tobi zaskoczył nie tylko swoją właścicielkę, ale również wielu internautów. Użytkownicy TikToka szybko podchwycili temat i licznie skomentowali zabawne nagranie

  • "Daj mu wąchać pieniądze i nagradzaj smaczkami. Musisz wzmocnić w nim to zachowanie, wtedy będziesz bogata",
     
  • “Dał ci do zrozumienia, że potrzebujesz więcej pieniędzy na jego utrzymanie”, 
     
  • “Jak nauczyłaś go tej sztuczki? Zdradź mi sekret, błagam”,
     
  • “Szczeniak — wykrywacz pieniędzy”.

Wielu właścicieli uwiecznia pierwsze chwile ze swoim szczeniakiem na zdjęciach i nagraniach. Te pamiątki stają się bezcennymi wspomnieniami, do których można wracać w późniejszych latach. Opiekunka Tobiego na długo zapamięta ich pierwszy spacer.

Powiązane
wieloryb
Quiz o głębinowych "potworach". Ile wiesz o stworzeniach mórz i oceanów?