Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Zaginiony pies czeka na komisariacie na swojego właściciela. Teraz myśli, że tam pracuje
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 20.06.2022 20:17

Zaginiony pies czeka na komisariacie na swojego właściciela. Teraz myśli, że tam pracuje

Pies na posterunku
CHIPPEWA FALLS POLICE DEPARTMENT

Zaginiony pies zgubił opiekuna. Czworonóg trafił na posterunek, ale zamiast grzecznie czekać na swojego człowieka, przeszedł płynnie z roli zaginionego do stróża prawa i porządku. Teraz myśli, że tam pracuje.

Funkcjonariusze policji w miejscowości Chippewa Falls w stanie Wisconsin przyjęli niespodziewanego gościa – kudłatego psa, który zgubił swojego opiekuna. Wcześniej został dostrzeżony przez przypadkowego przechodnia, który powiadomił odpowiednie służby.

Pies wygryzł policjantów z roboty

Pupil o kudłatym futerku szwendał się po okolicy, gdzie w zasięgu wzroku nie było żadnego człowieka. Aby zapewnić zwierzakowi bezpieczeństwo i opiekę pod nieobecność właściciela, funkcjonariusze przewieźli go na najbliższy posterunek.

Na miejscu ustalono, że sympatyczny piesek ma na imię Tate. Policjanci natychmiast wszczęli poszukiwania osoby, do której należy uroczy jegomość, a w tym czasie czworonóg zwiedzał komisariat i witał się z resztą pracowników. Na tym jednak się nie skończyło.

scale (17)

Podczas gdy policjanci wykonywali swoje obowiązki, piesek postanowił wyręczyć ich w witaniu gości. Tate stanął na tylnych łapach i delikatnie położył przednie na blacie. Najwyraźniej chciał mieć oko na wszystkie osoby wchodzące do budynku.

Chociaż większość zwierzaków byłaby zaniepokojona zniknięciem swoich opiekunów, Tate stanowił wyjątek. Pies w ogóle nie przejął się całą sytuacją. Zamiast wyć i rozpaczać z tęsknoty, postanowił udowodnić wszystkim, jaki jest odważny i przy okazji sprawdzić się w roli czworonożnego oficera.

undefined
scale (16)

Amerykański stróż prawa

Przez cały okres przebywania na komisariacie Tate pozostawał w pełni dyspozycyjny i gotowy przyjąć wszelkie zgłoszenia. Naturalnie wszyscy pracownicy momentalnie go pokochali.

Pomimo widocznej chęci Tate'a do przyłączenia się do amerykańskiej policji, w końcu nie dostał odznaki. To nie jedyna "zła" wiadomość.

- Pies został zwrócony właścicielowi - przyznał rzecznik policji z Chippewa Falls, dodając, wspaniale było go mieć za współpracownika.

Zwierzak wrócił do rodzinnego domu, spełniwszy marzenie o zostaniu czworonożnym funkcjonariuszem - chociaż przez jeden dzień! Do dziś nie wiadomo, czy człowiek zgubił psa czy pies człowieka, ale cała sprawa skończyła się dobrze.

scale (18)

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Źródło: The dodo

Tagi: Pies Policja