Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Zagadka dla fanów Garfielda. Wśród kotów znajdź ukrytego psa Odiego. Masz 10 sekund!
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 20.11.2023 13:46

Zagadka dla fanów Garfielda. Wśród kotów znajdź ukrytego psa Odiego. Masz 10 sekund!

Wśród kotów ukrył się pies
Wśród kotów ukrył się pies, źródło: facebook/Odie

Zagadki i testy na spostrzegawczość cieszą się dużą popularnością wśród internautów. Z myślą o miłośnikach wyzwań umysłowych, przygotowaliśmy coś dla prawdziwych fanów jednego z najpopularniejszych rudych kotów na świecie - Garfielda. Na obrazku wśród mruczących miłośników lasagne ukrył się jego przyjaciel - pies Odie. Spróbuj znaleźć go w mniej niż 10 sekund!

Kot Garfield doczekał się fanów na całym świecie

Jesteśmy przekonani, że o Garfieldzie słyszeli wszyscy, nie tylko miłośnicy bajek animowanych. Rudego kocura, który uwielbia jeść lasagne, kochają ludzie na całym świecie. Jego perypetie na ekranie śledzą nie tylko dzieci, ale również dorośli.

Kotu towarzyszy pies o imieniu Odie, co doskonale pokazuje, że zwierzęta te wcale nie muszą być do siebie wrogo nastawione, jak mówi nawet znane przysłowie. Nie ma się co dziwić, że sympatyczne zwierzaki zyskały tak dużą popularność wśród odbiorców.

Ekspertka zdradza 6 ras psów, które nienawidzą być same. Tęsknota za opiekunem może być dla nich śmiertelna

Znajdź psa wśród kotów

Jeśli masz się za spostrzegawczą osobę, mamy dla Ciebie wyzwanie. Na obrazku wśród kotów ukrył się pies. Odie znajduje się gdzieś pomiędzy licznymi postaciami Garfielda. Spróbuj dostrzec go w mniej niż 10 sekund! Wtedy nikt nie będzie miał wątpliwości, że możesz pochwalić się sokolim wzrokiem.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zadanie wcale nie należy do najłatwiejszych, mimo to wierzymy, że doskonale dasz sobie radę. Ustaw stoper odliczający czas i do dzieła!

garfield (1).jpg
Gdzie ukrył się pies Odie?, źródło: facebook/Odie

Znalezienie psa to wyzwanie

Jesteśmy świadomi, że znalezienie Odiego to niełatwe zadanie. Jednak nasi czytelnicy nie raz udowadniali już, że nawet najtrudniejsze testy na spostrzegawczość nie stanowią dla nich większych problemów. Jeśli udało Ci się zlokalizować psa w mniej niż 10 sekund, możesz być z siebie dumny.

Dla wszystkich, którzy mają problem z dostrzeżeniem psa Odiego, mamy małą podpowiedź. Być może dzięki niej będzie wam łatwiej. Postarajcie się skupić wzrok na środkowej części obrazka. Sprytny przyjaciel Garfielda ukrył się właśnie tam!

źródło: facebook/Odie

Tagi: Kot Pies Zagadki