Swiatzwierzat.pl
Kobieta wysiadająca z samochodu

youtube/STOP CHAM

Zablokowała pas ruchu i zabrała zwierzę na spacer. Internauci: ,,Cyrk na kółkach"

17 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Autor popularnych kanału "Stop Cham", którego zadaniem jest dokumentowanie przewinień nieodpowiedzialnych kierowców, opublikował nagranie z udziałem pewnej właścicielki zwierzątka domowego. Pani za kierowcą Volvo nie popisała się na drodze.

Jeśli wydawało Ci się, że widziałeś już wszystkie możliwe zagrania tzw. niedzielnych kierowców, to mamy dla Ciebie prawdziwą perełkę. Kobieta kierująca pojazdem szwedzkiej marki udowodniła, że ludzka bezmyślność nie zna granic.

Spacer z pupilem na środku ulicy - czemu nie?

Na nagraniu opublikowanym w sieci widzimy, że osoba siedząca za kierownicą Volvo początkowo zajeżdża drogę, a następnie włącza światła awaryjne i blokuje lewy pas ruchu. To jednak nie wszystko, na co było ją stać.

Po kilku sekundach kobieta wysiada z pojazdu. W ręku trzyma transporter przeznaczony do podróży dla małych zwierząt domowych. Najwyraźniej w ocenie właścicielki zaczerpnięcie powietrza i załatwienie potrzeb przez pupila okazało się ważniejsze niż bezpieczeństwo pozostałych uczestników ruchu drogowego.

Do spaceru ze zwierzakiem finalnie jednak nie dochodzi. Gdy kobieta orientuje się, że kierowca sąsiedniego pojazdu rejestruje każdy jej ruch, w ciągu sekundy porzuca transporter i z wyraźnym oburzeniem kieruje się w stronę kamerzysty. Jak przebiegła reszta tego spotkania? Tego możemy się już tylko domyślać.

suczka broni szczeniąt

Suczka za wszelką cenę chciała obronić swoje dzieci. Zasłoniła je własnym ciałem przed ratownikami

CZYTAJ DALEJ

"To miejsce parkingowe to chyba płatne"

- Co tutaj się wydarzyło? Na pewno Pani nie szanuje innych kierowców. A jednak pozostaje tyle pytań i zero odpowiedzi - zastanawia się autor filmu, który w ciągu dwóch dni został odtworzony blisko 133 tys. razy.

Internauci zgodnie stwierdzili, że nagranie przedstawiające skandaliczne zachowanie kobiety powinno trafić na skrzynkę mailową najbliższego komisariatu policji.

- Z filmikami na stop chamie jest jak z politykami, myślisz że już wszystko widziałeś, a codziennie przekraczane są kolejne granice absurdu - komentuje zszokowany widz.

- Kiedy myślałeś, że nic Cię już nie zaskoczy na drodze, a wtedy pojawia się ona - cała na biało. PS Szacunek dla nagrywającego za cierpliwość - dodaje inny użytkownik.

Zobacz nagranie:

Źródło: wiemy.to

Jak dobrze znasz domowe zwierzaki?

Pytanie 1 z 3

Jaka rasa psa jest najpopularniejsza w Polsce?

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected] Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami

Tagi:

Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Aktualności

Obrońcy zwierząt wyszli na ulice Warszawy. „Fakt, że różnią nas ciała nie znaczy że różnie odczuwamy"

Czytaj więcej >

Aktualności

Dziś Międzynarodowy Dzień Psa. Czytelnicy Świata Zwierząt wyznają, za co kochają psy

Czytaj więcej >

Aktualności

Rośnie fala przemocy wobec kotów. Nawet domowe pupile nie są bezpieczne

Czytaj więcej >
Lekarz

Aktualności

Lekarze weterynarii ujawnili szokującą prawdę o swoim zawodzie. Co piąty z nich miewa myśli samobójcze

Czytaj więcej >

Aktualności

Rośnie liczba fałszywych zgłoszeń o znęcaniu nad zwierzętami. To nowa metoda zemsty

Czytaj więcej >

Aktualności

Rośnie liczba skazanych za złe traktowanie zwierząt. Czy zaostrzenie kar rozwiąże problem?

Czytaj więcej >