Swiatzwierzat.pl
Sąsiad

Facebook.com/idowa.de

Mężczyzna dał sąsiadowi niezapomnianą nauczkę. Popamięta ją na długo

17 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Na osiedlu w Ratyzbonie toczy się zacięty spór pomiędzy sąsiadami. Kością niezgody pomiędzy dwoma mężczyznami okazały się niesprzątane psie kupy. Hakan K. nie mógł już dłużej znieść zachowania prawnika mieszkającego po drugiej stronie płotu i postanowił podarować mu wymowny "podarunek".

Chyba każdy się zgodzi, że pespektywa wdepnięcia w zwierzęce odchody nie należy do najprzyjemniejszych. Chociaż na przestrzeni ostatnich lat na chodnikach, trawnikach, skwerkach psie kupy nie rosną już w tak zastraszającym tempie, co wcześniej, wciąż wielu właścicieli zwierzaków udaje, że problemu nie ma.

Sąsiad odpłacił się pięknym za nadobne

Bernhard Schmeilzl, prawnik z Bawarii, który od dłuższego czasu zmaga się z natrętnym sąsiadem, nie jest jednak w stanie dłużej ignorować śmierdzącego problemu.

Jak podają niemieckie media, po powrocie z wakacji mężczyzna ujrzał na swoim podwórku rusztowanie z przyczepionymi woreczkami o wymownej zawartości. Już z daleka można było wyczuć, co znajduje się w środku.

Okazuje się, że to wyszukana metoda na zemstę w wykonaniu znienawidzonego sąsiada - Hakana K. Co skłoniło go do wcielenia się w rolę osiedlowego mściciela?

Hakan K. przed kilkoma miesiącami adoptował dobermana, którego uszy zostały poddane zabiegowi kopiowania. Warto zaznaczyć, że w Niemczech skracanie psom uszu i ogona jest zabronione, dlatego o sprawie powiadomiono lokalnego lekarza weterynarii.

Hakan K. nie miał pewności, kto doniósł na niego służbom, jednak zważając na profesję Schmeilzla, przyjął założenie, że za wszystkim stoi mężczyzna z posesji obok. Tak oto rozpoczęła się sąsiedzka wojna.

Szczeniaczek

Szczeniaki koczowały na tyłach stolarni. Ich mamy nie znaleziono

CZYTAJ DALEJ

Cuchnąca zemsta może mieć finał w sądzie

Mściwy mieszkaniec Ratyzbony od dłuższego czasu przygotował się do wcielenia swojego planu w życie. Podczas spacerów skrupulatnie zbierał psie odchody i magazynował je w swoim domu. Kiedy liczba kolekcjonowanych "okazów" była wystarczająco duża, rozpoczął vendettę.

Oczywiście Bernhard Schmeilzl natychmiast zlecił zdemontowanie niezabezpieczonego rusztowania specjalistycznej firmie i rozpoczął walkę prawną z sąsiadem. Pierwszym krokiem było oczywiście zgłosił skargi. Z jakim efektem?

Na obecną chwilę mistrz smrodliwej zemsty nadal nie poniósł konsekwencji swoich czynów. Czy ma coś jeszcze w zanadrzu? Mamy nieodparte wrażenie, że o tym przekonamy się już wkrótce.

Zobacz zdjęcia:

Źródło: wamiz.pl

Jak dobrze znasz domowe zwierzaki?

Pytanie 1 z 3

Jaka rasa psa jest najpopularniejsza w Polsce?

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected] Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami

Tagi:

Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Aktualności

Obrońcy zwierząt wyszli na ulice Warszawy. „Fakt, że różnią nas ciała nie znaczy że różnie odczuwamy"

Czytaj więcej >

Aktualności

Dziś Międzynarodowy Dzień Psa. Czytelnicy Świata Zwierząt wyznają, za co kochają psy

Czytaj więcej >

Aktualności

Rośnie fala przemocy wobec kotów. Nawet domowe pupile nie są bezpieczne

Czytaj więcej >
Lekarz

Aktualności

Lekarze weterynarii ujawnili szokującą prawdę o swoim zawodzie. Co piąty z nich miewa myśli samobójcze

Czytaj więcej >

Aktualności

Rośnie liczba fałszywych zgłoszeń o znęcaniu nad zwierzętami. To nowa metoda zemsty

Czytaj więcej >

Aktualności

Rośnie liczba skazanych za złe traktowanie zwierząt. Czy zaostrzenie kar rozwiąże problem?

Czytaj więcej >