Swiatzwierzat.pl
Tygryski

Gergely Dudás - Dudolf

Wśród stada tygrysków ukryły się kotki. Dasz radę znaleźć je wszystkie?

5 Marca 2022

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Wizualne łamigłówki często potrafią wywołać w Internecie prawdziwą burzę. Tak jest również tym razem. Internauci oszaleli na punkcie najnowszej zagadki węgierskiego mistrza testów na spostrzegawczość. Pośród tygrysków ukryły się koty. Czy uda Ci się je odnaleźć w mniej niż 30 sekund?

Gergely Dudás, znany jako Dudolf, to węgierski rysownik oraz autor wielu internetowych rebusów i testów na spostrzegawczość. Twórca niemal natychmiast został okrzyknięty internetową sensacją, a nawet doczekał się wydania kilku książek z łamigłówkami dla dzieci.
Każda z jego grafik zyskuje popularność wśród użytkowników sieci z całego świata, a zwłaszcza miłośników zwierząt.

Wśród tygrysków ukryły się kotki. Potrafisz je znaleźć?

Zające, psy, pandy, pingwiny, wiewiórki, żółwie i inne stworzenia odgrywają istotną rolę w wizualnych łamigłówkach rysownika. Na szczęście Dudolf nie cierpi na brak pomysłów i stale zaskakuje swoich fanów nowymi ilustracjami, w których tradycyjnie ukrywa trudne do znalezienia elementy.

Tym razem wśród gromady tygrysów ukryły się koty. Od patrzenia na poniższy obrazek zdecydowanie może zacząć mienić się przed oczami, ale przypomnijmy, że jednym ze skuteczniejszych sposobów na zachowanie bystrości umysłu jest właśnie rozwiązywanie zagadek logicznych.

Podejmij wyzwanie i spróbujesz znaleźć wszystkie kotki w 30 sekund. Gotowy? Czas start!

Zagadka

fot. instagram/Gergely Dudás

I jak poszło? Czy udało Ci się rozwiązać ten test na spostrzegawczość? Jeśli tak, to gratulujemy, możesz być z siebie dumny! Dla tych, którzy nadal szukasz kotków ukrytych wśród tygrysków, mamy małą podpowiedź: poszukiwanych zwierzaków jest dokładnie 4, a jeden z mruczków ma białą sierść.

Harry

Pies odmawia spania na posłaniu. Kryje się za tym smutny powód

CZYTAJ DALEJ

Trzeba przyznać, że ta łamigłówka rzeczywiście nie należy do najłatwiejszych. Jeśli dalej szukacie zguby, poniżej publikujemy rozwiązanie. Pamiętaj, ćwiczenie czyni mistrza, następnym razem na pewno Ci się uda!

Rozwiązanie zagadki:

Rozwiązanie

Jeśli lubisz zagadkowe ilustracje węgierskiego artysty, spróbuj swoich sił w innym wyzwaniu jego autorstwa: jakie zwierzątko ukryło się wśród wiewiórek? oraz gdzie wśród bałwanków ukryła się panda?

Sprawdź, czy jesteś prawdziwym znawcą kotów!

Pytanie 1 z 7

Koty po urodzeniu...

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected] Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami
Tagi:

Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Europa bez futer, fot. screen z kampanii społecznej organizacji Otwarte Klatki

Pozostałe

Europa bez futer? To możliwe! Rusza zbiórka podpisów pod petycją

Czytaj więcej >

Pozostałe

Zwierzak panicznie boi się burzy i piorunów - jak go uspokoić?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dlaczego komary latają w pobliżu naszych uszu?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Wakacje ze zwierzętami? Internauci podzieleni, padają zaskakujące argumenty

Czytaj więcej >

Pozostałe

Co wabi kleszcze? Jeden przedmiot przyciąga je jak magnes

Czytaj więcej >

Pozostałe

Pierwszy przypadek małpiej ospy w Europie. Czy mamy powody do obaw?

Czytaj więcej >