Swiatzwierzat.pl
Kot ukryty w pluszakach

Reddit/Marc Carney

Wśród maskotek ukrył się kotek. Ludzie dostają szału, niewielu potrafi go znaleźć

25 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Kotek o imieniu Obi jest prawdziwą mistrzem kamuflażu. Ten uroczy pupil uwielbia zażywać drzemek w najbardziej absurdalnych miejscach w domu i ogrodzie, niejednokrotnie zaskakujących swoich opiekunów. Tym razem przeszedł samego siebie! Czy potrafisz go dostrzec wśród stosu maskotek?

Marc Carney był pod wielkim wrażeniem kolekcji zabawek swojej córki, które postanowił uwiecznić na fotografii. Dopiero, kiedy mężczyzna przeglądał zdjęcia, zauważył, że wśród pluszaków kryje się ktoś jeszcze. Chodzi o ulubieńca całej rodziny, puchatego Obiego!

Czy potrafisz dostrzec mruczka?

Ojciec był tak zdumiony umiejętnościami zwierzaka, że postanowił podzielić się zagadką obrazkową z użytkownikami popularnego forum Reddit. Jak wskazują komentarze pod popularnym obrazkiem, odnalezienie kota potrafi zająć internautom sporo czasu.

Osoby, które nie potrafiły dostrzec Obiego, dosłownie szalały ze złości. Niektórzy kłócili się, twierdząc, że na zdjęciu wcale nie ma kota i to zwykła strata czasu. Zapewniamy jednak, że kociak naprawdę siedzi ukryty pośród tych kolorowych pluszaków

To zdecydowanie trudne zadanie, które pobudza szare komórki, zarówno u młodych, jak i starszych miłośników zagadek, dlatego podejmij wyzwanie i znajdź kota w mniej niż dziesięć sekund!

null
mała Stacey z Midnight

Kotka zaalarmowała rodziców swoim miauczeniem. Tylko ona wiedziała, co grozi ich maleństwu

CZYTAJ DALEJ

Gdzie ukrył się Obi?

Czy udało Ci się znaleźć kotka? Jeśli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, to gratulujemy! Musisz być ponadprzeciętnie spostrzegawczą osobę. Jeśli natomiast nie potrafisz dostrzec Obiego, to niżej znajdziesz rozwiązanie.

Lubisz rozwiązywać podobne zagadki obrazkowe i testy na spostrzegawczość? Jeśli tak, to koniecznie spróbuj swoich sił w pozostałych zabawach, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

Co powiesz na test, który zdradzi Ci, czym przejmujesz się w życiu najbardziej? A może chcesz podjąć poszukiwania kociaka, który ukrył się w jesiennych liściach? Gwarantujemy, że sprawią Ci wiele frajdy!

Zobacz zdjęcie:

kot wśród pluszaków

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!Ewa MatysiakAutor

Wydawca portalu swiatzwierzat.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatzwierzat.pl

Podobne artykuły

Pozostałe

Drapieżny kot uciekł z hodowli? Nagranie nie pozostawia wątpliwości

Czytaj więcej >
czarne koty

Pozostałe

„Nie rozdzielajcie nas, przyniesiemy podwójne szczęście”

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dziecko włożyło żywą rybę do ust. Internauci: „To wcale nie jest śmieszne"

Czytaj więcej >

Pozostałe

Ciało morskiego ssaka wyrzucone na brzeg. To zagrożony wyginięciem kuzyn delfina

Czytaj więcej >

Pozostałe

Hiszpańskie władze ograniczają żeglugę łodzi. Winne są agresywne zwierzęta

Czytaj więcej >

Pozostałe

Słoniątko chciało przytulić się do turystki. Nie było łatwo, ale zdecydowanie warto

Czytaj więcej >