Swiatzwierzat.pl
youtube/3W Daily

youtube/3W Daily

Właściciele przekazali smutne wieści. Nie żyje sławny kot Ponzu, ulubieniec internautów

22 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Brytyjski dziennik Daily Mail potwierdził smutne wieści. Odszedł ulubieniec internautów z całego świata. Kot Ponzu zginął w tragicznym wypadku na ulicach Nowego Jorku. Fani są załamani.

Jeden z najsławniejszych kotów na świecie rozstał się ze swoimi opiekunami w nieszczęśliwych okolicznościach. Szczegóły tragicznego wypadku wreszcie zostały podane do publicznej wiadomości.

Internetowa kocia gwiazda nie żyje

Dramat rozegrał się w niedzielę, 4 kwietnia br. podczas spaceru nowojorskimi ulicami. Chanan Aksornnan wraz ze swoim chłopakiem oraz innymi zwierzętami udała się na przechadzkę po parku.

Niespodziewanie doszło do przykrego zdarzenia. 12-letni chłopiec potknął się o smycz, na której spacerował Ponzu. Jednym ruchem dziecko wyrwało zwierzęciu pazury.

Kot został pociągnięty z ogromną siłą, w wyniku czego nagle wyleciał w powietrze. Niestety ze względu na wcześniejsze problemy kardiologiczne zwierzę dostało zawału serca i zmarło na miejscu.

W parku rozpętała się awantura pomiędzy właścicielami konającego zwierzęcia a liczną rodziną 12-latka. Podczas kłótni grupa straciła nad sobą panowanie i brutalnie zaatakowała opiekunów Ponzu. Tłum zaczął ich kopać i okładać pięściami.

Owczarki

Służbowe psy dostaną emeryturę? Rząd pracuje nad przepisami

CZYTAJ DALEJ

Fani pogrążeni w smutku

Sprawa została zgłoszona na policję. Zdaniem Aksornnan chłopiec celowo chciał skrzywdzić jej pupila.

Fani niespełna 3-letniego mruczka wciąż nie wierzą, że odszedł w tak brutalnych okolicznościach i żądają, by sprawiedliwości stała się zadość.

Konto Ponzu na Instagramie śledzi ponad 30 tysięcy osób. Pod wpisem informującym o śmierci zwierzęcia pojawiły się komentarze z kondolencjami. Wśród nich znalazły się wyrazy żalu m.in. od "The Dodo", największego na świecie portalu informacyjnych na temat zwierząt.

My również dołączamy się do kondolencji i współczujemy straty rodzinie, przyjaciołom i fanom Ponzu. Poniżej można obejrzeć nagranie z wypadku oraz filmy upamiętniające tragicznie zmarłego kotka.

Zobacz zdjęcia:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami! 

Podobne artykuły

reddit/u/kenlayne

Koty

Kot napędził właścicielom niezłego stracha. Jego zdjęcie stało się hitem w sieci

Czytaj więcej >
Kot w Wielkanoc

Koty

Czy mogę dać kotu jajko? Dowiedz się, o czym należy pamiętać w Wielkanoc

Czytaj więcej >
facebook/Best Friends Felines

Koty

Wystające żebra, sama skóra i kości. Uratowane przed śmiercią kociątko zmieniło się do nie poznania

Czytaj więcej >
pixabay/Kabo

Koty

Dlaczego kot kopie przy misce? Wyjaśniamy zachowania mruczka

Czytaj więcej >
Marlin

Koty

Świat oszalał na punkcie kota-pływaka. Nie straszna mu żadna fala (WIDEO)

Czytaj więcej >
Szczęśliwy kot

Koty

Jak poznać, że kot jest szczęśliwy? 8 znaków, że twój pupil ma u ciebie jak w raju

Czytaj więcej >